Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
admin

Uudis tõlkida...

Recommended Posts

http://clearstream.flavourart.it/site/?p=1164&lang=en

 

Kas keegi on nii pädev et tõlgiks selle eesti keelde ära ? Kardan , et kui ma ise seda teeks siis ei tule see väga loetav. Või vähemalt mingi kokkuvõte ? :)

 

 

 

Tegelikult kogu see lehekülg on kasulikku materjali täis http://clearstream.flavourart.it/site/?lang=en

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 tüüpi võtsid ette fibroblast rakud (need rakud tegelevad organismides siduvate kudede ehitamisega). Leidsid, et pärast 24h tossutamist on järgi 5.4% rakke (toksiline) ja pärast 24h aurutamist on järgi minimaalselt 51% rakke (pisut toksiline).

 

rohkem kasulikku infot seal ei olegi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sain natuke rohkem infot:

 

The results of this study show that, if present, the amount of dangerous chemicals released from electronic cigarette use is minimal and probably not enough to produce any significant adverse effects on the cells we studied.”

 

“In most of the samples tested, cell survival was close to 100%. The quality of electronic cigarette liquids certainly plays a major role in the results.

 

However, research has significantly progressed over the past few years and currently available data indicate that electronic cigarettes are by far less harmful compared to tobacco cigarettes

 

“Considering the extreme hazards associated with smoking and that the majority of smokers are unable or unwilling to quit with currently approved methods, there is sufficient evidence to support that switching from tobacco to electronic cigarette use may be beneficial for their health.

Kahjuks ei jõua hetkel tõlkida. Aga räägib et (esiga) on kordades parem sinu tervisele kui tavasuits. (esiga). Palju sõltub vedeliku kvaliteedist jne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

Sign in to follow this  

×