Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-kodanik

Britid kavandavad e-sigarettidele piiranguid

Recommended Posts

Uus määrus näeb ette, et Suurbritannia hakkab alates 2016. aastast e-sigarette ravimina käsitlema, sest sealse terviseameti hinnangul ei ole praegu toodete ohutus tagatud.

 

Briti ravimite ja tervishoiutoodete ameti (MHRA) esindaja Jeremy Mean ütles, et muudatus jõustub koos Euroopa uue tubakaseadusega. Suurbritannia valitsuse hinnangul ei vasta praegu turul olevad e-sigaretid tervishoiu- ega kvaliteedistandarditele, vahendas BBC (http://www.bbc.co.uk/news/health-22870301 ).

 

"Me ei saa selliseid tooteid soovitada, kuna nende ohutus ja kvaliteet ei ole tagatud, ja seetõttu soovitame inimestel neid mitte kasutada," sõnas Mean pressikonverentsil.

 

MHRA otsustas tooteid mitte keelata, kuid tulevikus peab kõigil e-sigarettidel olema litsents. Samuti peab amet oluliseks, et e-sigaretid ei satuks laste ega mittesuitsetajate kätte.

 

Paljudes Euroopa riikides on avalikus kohas suitsetamine ära keelatud ning seejärel on tunduvalt kasvanud e-sigarettide müük. Terviseedendajad kardavad, et e-sigarettide üha suurenev populaarsus võib ära nullida suitsetamise vastu võitlejate aastatepikkuse töö.

 

On riike, kus e-sigarette saab osta ainult apteegist, nii on see näiteks Uus-Meremaal. Brasiilias, Norras ja Singapuris on need aga täiesti keelatud.

 

Allikas: ERR (http://uudised.err.ee/index.php?06281259 )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Singapuris keelatud? Fasttechi pakid sealt tulevadki :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ennem ostsin alt keldripoest salasuitsu, möne aasta pärast ostan e-mehu. Pölegu pörgus krdi ..... ma ei oska isegi nime neile anda (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ennem ostsin alt keldripoest salasuitsu, möne aasta pärast ostan e-mehu. Pölegu pörgus krdi ..... ma ei oska isegi nime neile anda (N)

Selleks võiks üks spetsiaalne smaili olla -- see putukas, kes kakat veeretab. Küll siis tolliseiklusi puudutavad teemad oleks mutukaid täis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ennem ostsin alt keldripoest salasuitsu, möne aasta pärast ostan e-mehu. Pölegu pörgus krdi ..... ma ei oska isegi nime neile anda (N)

Selleks võiks üks spetsiaalne smaili olla -- see putukas, kes kakat veeretab. Küll siis tolliseiklusi puudutavad teemad oleks mutukaid täis.

Ma arvan et see oleks neile isegi liiga hea smail

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...