Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
s3ri0us

kõrvalmaitse

Recommended Posts

Tere!

E-suitsu ostsin omale 3 nädalat tagasi. Nüüd on tekkinud mingi imelik kõrvalmaitse kõikidele vedelikele.

millest võib see tingitud olla? Kõik täiesti stock. Alkoholiga puhastamine mingit tulemust ei andnud (va nöörid said puhtaks)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis maitse sellel kõrvalmaitsel on?

lase sooja veega yle, alko pole parim vahend.

siis lase kuivada radika peal hommikuni...

hetkel need ei tööta kahjuks, kasuta paberrätikud kuivatamiseks ja siis oota hommikuni

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tegelikult 3 nädalat on juba ühele coilile piisavalt pikk eluiga, kui ennem ei ole sellega midagi ette võtnud, parem oleks sul see väljavahetada hoois (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tegelikult 3 nädalat on juba ühele coilile piisavalt pikk eluiga, kui ennem ei ole sellega midagi ette võtnud, parem oleks sul see väljavahetada hoois (esiga)

jõudsid ette (psühho)

Edit:

 

aga jah, kui coili vaja, siis kasutaja spezz (kui sa oled tallinnas) saab sind aidata. saada talle ps.

pm see on 1-s 2-st kulumaterjalist e-suitsu juures ;)

teine on vedelik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei oska seda maitset seletada, aga nagu rooste maitse vms. Roostet ennast ei ole näha.

Eks ma kimun siis paagi tühjaks ja üritan sooja veega pesta. Ei taha mixitud vedelikku tagasi kallata.

 

Tuttavad on juba 2-3 kuud ühe ja samaga teinud, ning neil pole mingeid probleeme. Mina ise olen seda suhteliselt harva teinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pesin täna ProTanki coili üle pika aja, no mingit probleemi polnud, lihtsalt pesin, siis kuivatasin ja kohe sisse, loomulikult kärsatasin ka mitu korda ikka nagu vaja. Probleem ilmnes siis kui vedelik oli sees ja hakkasin tõmbama, no kuradi jama maitse, nagu kärsakas aga samas ka ei olnud, tund aega lasin siis seista ja pahvisin mitu korda kiiresti, lõpuks läks see maitse üle ja nüüd sama vana hea maitse tagasi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mõnincad coilid (põletid) kestavad kuu, mõningad tunni (praak), mõningad päeva( suht praak)

2-3 kuud on sellisel juhul kui inimesel suht savi, mis maitse sealt välja tuleb :roll:

yldiselt kord 2 nädala jooksul tuleks pesta ikkagi. samas see julla maksab 2 €, ma ostsin vanasti uue.

mis akuga sa yldse kasutad, äkki annad aparaadi/seadme lingi (Y)

me siin suht lampi yritame midagi ennustada, parandada

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jeesusega täitsa nõus, 2-3 kuud ühe coiliga, , ei miks nad ei kesta kui päevas paar puffi teed, siis kestavad kauem isegi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jeesusega täitsa nõus, 2-3 kuud ühe coiliga, , ei miks nad ei kesta kui päevas paar puffi teed, siis kestavad kauem isegi ;)

no mul ema tõmbab paar korda päevas paari kuu jooksul.......täna siis lahkasin tulemust (oih, eile)

t3 ja mt3 mõlemad pekkis (Y)

läksid prygikasti, odavam on i16 võtta kui selle vana jamaga tegeleda kui nii harva tõmmata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...