Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
DeucheBag

Vedelikud kangusega 0-38mg

Recommended Posts

Küsimus siis selline, kas vedelik mida osad välismaised poed pakuvad kangusega 38mg tõmbab väga niiöelda 'segi' inimese, kes üritab üle minna e-suitsule tavasuitsu pealt? Mis kangusega vedelikke kasutate ja soovitaksite üldiselt sellises olukorras?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kunagi e-sigaretindusega alustades tahtsin ise ka ikka kangeid teha aga ma lihtsalt ei suutnud neid tõmmata kuna kurgulaks oli nii hull, et mingit mõnusat kogemust sellest küll ei saanud. Tellisin ka kunagi lolli peaga Inglismaa ja Iirimaa poodidest hingehinnaga ja ikka 24mg kangusega...tulemus oli see, et ühte 20ml 24mg mentooli tõmbasin vist kaks kuud. A noh see puhas oma kogemus. Sõber algusest saati tõmmanud 24mg ja talle on paras. Praegu tõmban ise 12mg ja mulle väga paras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Need 38mg vist on baasvedelikud. Ehk on ka valmisvedelikke.. Suitsumees olen 20 a vähemalt. Lõpus tõmbasin tõsist tõrva 3 pakki päevas, pakil 0.7mg nikotiini ja 1 mg tõrva.. Üleminekul e-suitsule sai esmalt ostetud 18mg vedelik. See tundus kohe kange. Siis praktiliselt kohe sain baasvedelikd ja lahjendasin 15 peale. Nädala pärast oli ka see juba kange. Nüüd olen 12 mg peale toppama jäänud. Tavasuitsu juurde ei tee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

38 tõenäoliselt natukene kange eriti veel kui alles alustad, keha pole sellega harjunud.

alustuseks toetan jeesuse pakutud versiooni aga võta mõlema kangusega juhuks kui 12mg peaks lahjaks jääma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

36 tõmbajatest olen kuulnud vaid paaril juhul, mõlemad tüübid olid enne seda 3+ pakki päevas ahelsuitsetajad

 

Ja tegelikult, kui mälu ei peta siis njoy cigalike'd olid ka 40mg/ml. Need kasutasid ka 100% vg ja madalat pauerit, ehk siis point oli võimalikult palju elektri ja vedelikuga kokku hoida, et pill kauem kestaks. Tuli päris hästi välja ka neil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...