Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

DeucheBag

Tavakasutaja
 • Postitusi

  250
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About DeucheBag

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tallinn

Converted

 • Varustus
  Klooni kloon
 1. Mitu ml päevas kulutad?

  Johhaidii Aga teaduslikust huvist küsides, kas mingeid huvitavaid nähtusi enda kopsude tööga oled tähele pannud? Kas mingit lurisemist hingamisel on esinenud? Hommikuti köhimine?
 2. Kui lihtsalt nuppu all hoida, siis jah kõikide seadmetega lööb TC peale paari sekundiga. Kui coil õhku ei saa ja vedelikku peale ei tule, siis hakkab kaitse tööle.
 3. Väga loll ettepanek Soome 'Terviseameti' poolt siis, nad peaks ju just propageerima vähem tervist kahjustavamat harjumust kui on tubaka suitsetamine. Ega's midagi, ntx Epiip avab poe sadamas ja soomlased hakkavad veibi-rallil käima nagu nad praegu viina ja õlle järel käivad.
 4. IPV D2

  Midagi on neil seal kursiga tuksis. 1€ = 1,097$ on hetkel ja paypal arvelt võetakse ikka raha maha dollari kursi järgi.
 5. Murjamite kodustamine

  Ega's seal keegi nuiaga ees ei seisa ju, tasub vaid öelda et Süüriast ja võetakse avasüli vastu. Igastahes, täna tasub mälestada 22.07.11 Norras loojakarja läinud noorte mälestuseks, olgu muld neile kerge.
 6. Murjamite kodustamine

  Vahepeal Prantsusmaal, tunneli juures:
 7. Murjamite kodustamine

  USA esileedi Inglismaal külas. Kas see siis ongi see peen Briti huumor?
 8. 18650 Akud

  Orikas vtc5 on liiga hea selle projekti jaoks, viska sinna parem panasonic PD või PF, või siis NCR18650BD (3200 mah aku 10A discharge)
 9. SXmini M Class

  Hetkel veel beta-versiooon firmware'ist väljas testijate käes, aga lubatakse jah Titaanium coilide kasutamist ja võimsuse suurendamist 75 wattini.
 10. Rdna 40 clone

  No siis kiip peetis ilmselt, pane orikas dna40 board sisse, kui mod enam-vähem kõlbulik, vist enam ei tohiks maksta väga palju praegusel ajal need.
 11. Rdna 40 clone

  Aku tuksis äkki? Sama aku teiste mod'ide peal töötab okeilt muidu?
 12. Huumorit elust enesest

 13. Glütserool

  Kõige lihtsam vist oleks osta juurde atmos mist base ja sellega lahjendada, seal mingi umbes 15% vett sees, täpselt peast ei mäleta (oli kuskil 12-18% vahel)
 14. SXmini M Class

  Lõhnab varsti saabuva update'i järgi
×