Jump to content
E-sigareti foorum

DeucheBag

Tavakasutaja
 • Postitusi

  250
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by DeucheBag

 1. Johhaidii Aga teaduslikust huvist küsides, kas mingeid huvitavaid nähtusi enda kopsude tööga oled tähele pannud? Kas mingit lurisemist hingamisel on esinenud? Hommikuti köhimine?
 2. Kui lihtsalt nuppu all hoida, siis jah kõikide seadmetega lööb TC peale paari sekundiga. Kui coil õhku ei saa ja vedelikku peale ei tule, siis hakkab kaitse tööle.
 3. Väga loll ettepanek Soome 'Terviseameti' poolt siis, nad peaks ju just propageerima vähem tervist kahjustavamat harjumust kui on tubaka suitsetamine. Ega's midagi, ntx Epiip avab poe sadamas ja soomlased hakkavad veibi-rallil käima nagu nad praegu viina ja õlle järel käivad.
 4. DeucheBag

  IPV D2

  Midagi on neil seal kursiga tuksis. 1€ = 1,097$ on hetkel ja paypal arvelt võetakse ikka raha maha dollari kursi järgi.
 5. Ega's seal keegi nuiaga ees ei seisa ju, tasub vaid öelda et Süüriast ja võetakse avasüli vastu. Igastahes, täna tasub mälestada 22.07.11 Norras loojakarja läinud noorte mälestuseks, olgu muld neile kerge.
 6. Vahepeal Prantsusmaal, tunneli juures:
 7. USA esileedi Inglismaal külas. Kas see siis ongi see peen Briti huumor?
 8. DeucheBag

  18650 Akud

  Orikas vtc5 on liiga hea selle projekti jaoks, viska sinna parem panasonic PD või PF, või siis NCR18650BD (3200 mah aku 10A discharge)
 9. DeucheBag

  SXmini M Class

  Hetkel veel beta-versiooon firmware'ist väljas testijate käes, aga lubatakse jah Titaanium coilide kasutamist ja võimsuse suurendamist 75 wattini.
 10. No siis kiip peetis ilmselt, pane orikas dna40 board sisse, kui mod enam-vähem kõlbulik, vist enam ei tohiks maksta väga palju praegusel ajal need.
 11. Aku tuksis äkki? Sama aku teiste mod'ide peal töötab okeilt muidu?
 12. Kõige lihtsam vist oleks osta juurde atmos mist base ja sellega lahjendada, seal mingi umbes 15% vett sees, täpselt peast ei mäleta (oli kuskil 12-18% vahel)
 13. DeucheBag

  SXmini M Class

  Lõhnab varsti saabuva update'i järgi
 14. Absoluutselt ei toeta neegrite ümberasustamist Euroopasse. Aafrika mander on vabastatud valge inimese ikke alt, las toimetavad seal siis omaette. See 'sõjapõgenike' olukord on ka täiesti kontrolli alt väljunud. Aafrikas on juba üle miljardi inimese, see pealevool ei saa ju lõppeda, kui kõik neegrid üles korjatakse Vahemerest. Tuleks mingisugune sõjaväeline blokaad korraldada sinna ja hakata järjest põhja laskma paadikesi murjamitega.
 15. K-rautas või sarnases poes maksab 5-6 euri. Sul oleks tina ka niikuinii vaja ja krokodillikaid.
 16. See 'esimene partii' ja 'ainult 5% on vigased' on täielik BS. Ja Evolv on täiesti igasuguse tõsiseltvõetavuse kaotanud mu silmis. Kõik DNA40-ed on glitchiga, ei ole mehed saanud seda 100% toimivaks. Suure ekraaniga dna-d ei ole ometi ju 'esimene partii'?
 17. Ma ostsin tookord Evolvi ühe ametliku Euroopa edasimüüja käest. Sealt võttis ka Spezz 10 kiipi, mis kõik olid vigased ja mida ta siis küünelakiga ravis
 18. haha, räägin siinkohal sellest, mida ise tean ja kasutan. Olen isiklikult saanud halva kogemuse DNA40-ga ja enam ei kavatse riskida enda raha ja ajaga. Kui sa oled saanud töötava toote ja pole pidanud ümbervahetamisesse saatma, siis on joppanud.
 19. Sa mees ei ole lugenud väljamaa foorumeid ja seda sitarahet mida on kiip nimega DNA40 saanud. See on täielik feil ja fiasko, ka Phil Busardo kes on sõber Evolvi juhatusega, on sellele andnud hinnanguks
 20. Väike vihje oli juba paar nädalat tagasi olemas et midagi uut on tulemas Evolv'ilt, kui ametlik RDNA hind 130 dollari peale langes. Naljakas, et nad alles nüüd tulevad välja 100W+ kiibiga.
 21. TC-ga on see kõik teostatav täiesti, saab ju ise sättida endale meeldiva kuumuse. Nikli ja titaani coilide takistus on küll jah sub-ohm tehniliselt, aga seade annab vähem volte sinna peale lihtsalt.
 22. http://ecf.lt/ http://vapebaltic.lv/
×
×
 • Create New...