Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

X6 1300mAh Variable Voltage

Recommended Posts

Ma arvan, et kellelgi peale minu ja hamelli seda ei ole siin foorumis. Sai siis soetatud selline aku: http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... -battery-f

 

Kasutanud seda nüüdseks üle nädala ja võib öelda, et on super. Mis temas nii head siis on? Esiteks on soodne hind. Tellides läks maksma ainult 11,27€. Tooks välja ka mugavuse, Kui nüüd tuua võrdlusesse Vamo väikese akuga ja X6, siis on X6 isegi natukene väiksem. Paksem kui eGo pulk, aga minu jaoks just sobib, kuna siis ikka tunned, et midagi on käevahel. Plussideks veel ka siis voolu tugevuse reguleerimine. Punane tuli: 3,6V, Lilla tuli: 3,8V ja sinine tuli: 4,2V. Põhiliselt on siis mõeldud suurte Clearode kasutamisele ehk siis Vivi Nova, Protank, iClear 30, isegi EVOD läheb sisse sinna. Tugev korpus, et kui maha peaks kukkuma, siis ei puruneks. Kahjuks on ka ikka natukene miinuseid. Kuna sai hamellile viidud siis temal eGo laadija ei töödanud sellega. Pidi peale panema adapteri. Vision VT, MT3, MT3S ja kõik sellised clearod kah sinna peale ei mahu, ainult adapteriga, kuna selle aku välimine ring on paksem ja lihtsalt ei mahu sisse. Kuna ma tellisin sama tellimusega ka uue eGo laadija, siis minul töötas, ei tea jah mis viga oli. Samuti ka aku välja lülitamisel tuleb kõik tuled läbi käija ehk siis kui oled punase peal pead vajutama 15 korda et kinni läheks, lillaga 10 korda ja sinisega 5 korda. Mis veel siis miinusteks tuua. Võibolla ehk siis see, et akut ei saa vahetada. Mina tõmban päevas seda ikka piisvavalt palju ja võin julgelt öelda, et aku peab 1-2 päeva vastu ilma laadimiseta, kuid ikka üritan panna ikka igapäev ööseks laadima. Soovitan soojalt, soodne hind, hea käes hoida ja ise olen nüüd seda üle nädala kasutanud, Vamo ja eGo pulgad hetkel seisavad. Paksu tossu! (esiga)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna siis sai proovitud iClear 30 sinna otsa. Inimesed, kes tõmbavad iCleariga siis seda kindlasti ärge ostke, sellepärast, et iCleari ots ei ulatu kontaktini, mis keerme põhjas on

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike aku magnet vahele ja annab hullult kontakti.

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm kuidas seda väljapoole saab lükata? (kick)

Keerad coili ära ja pressid sisemuse natuke allapoole, see käib muideks ära :)

Kui ei aita, siis võtad näpitsad ja keerad coili nendega kinni (pressib natuke otsa siis alla).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin Sinu jutu peale selle ära. Mitme odavama "modi" raha juba magama pandud aga ikka ei raatsi osta. Vast saab sellega veel evici soetamist tulevikku nihutada. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin Sinu jutu peale selle ära. Mitme odavama "modi" raha juba magama pandud aga ikka ei raatsi osta. Vast saab sellega veel evici soetamist tulevikku nihutada. :)

See on nö. pulkadest minu lemmik. Kestab peale laadimist kaua ja kui maha kukub pole ka karta, et jupid taga. Selline korralik tugev asi.Ainuke viga tundub ta olema jah see keskmise klemmi jama,aga see pole probleem, nõela või mingi muu terava asjaga kangutad sutsu üles ja toimib jälle. :lol:(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin Sinu jutu peale selle ära. Mitme odavama "modi" raha juba magama pandud aga ikka ei raatsi osta. Vast saab sellega veel evici soetamist tulevikku nihutada. :)

See on nö. pulkadest minu lemmik. Kestab peale laadimist kaua ja kui maha kukub pole ka karta, et jupid taga. Selline korralik tugev asi.Ainuke viga tundub ta olema jah see keskmise klemmi jama,aga see pole probleem, nõela või mingi muu terava asjaga kangutad sutsu üles ja toimib jälle. :lol:(esiga)

siiamaani kõik kontakti saanud peale iCleari, sest iCleari pesa kipub ikka tagasi minema nagu ta alguses oli, kuid iCleari tõmban Kamryga

Share this post


Link to post
Share on other sites

okei, X6 aku ütles üles, VVT lekkis ja ajas vedeliku aku vahele, ühesõnaga enam ei tööta, laeb natukene siis ütleb et täis, nuppu vajutades ei hakka tööle ,vahepeal vilgub, kui panna juuksenõel vastu adapterit ja metalli, siis tuluke vilgub ja keelega vastu pannes on surin taga :D(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka lõpuks jupstüki kätte. Siiani väga rahul. Käes mõnus, evodi coiliga protankis toodab ikka mõnuga rohkem mekki kui ego otsas. 4.2 voldi peal olen. Ühesõnaga modi soetamine edukalt edasi lükatud. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka lõpuks jupstüki kätte. Siiani väga rahul. Käes mõnus, evodi coiliga protankis toodab ikka mõnuga rohkem mekki kui ego otsas. 4.2 voldi peal olen. Ühesõnaga modi soetamine edukalt edasi lükatud. (esiga)

(teretule)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui tavalist suuremat clearot kasutad (STV, ProTank, iClear vms) siis ei tohiks see sinna vahele jõuda, kui just clearo põhjast lekkima ei hakka. Mul lekkis VVT just alt ja kahjuks ei osanud oodatagi, et võib nii minna. Aga nüüd jälle targem ja uus ostukorvi (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel on jah protank otsas ja klemmile pisike tilk päevaga tekib. Muidu töötab kolmandat päeva ideaalselt. Öösiti laeb ja päeval aurustab poolteist paaki mahla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kehvake võrdlus ego kaikaga

 

 

aga rahul?

Võrrelda saan ainult ego akuga ja siin ei ole kahtlustki, kumb peale jääb. X6 kestab kauem ja on palju ilusam. Tellin igaks juhuks paar tükki juurde. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas akudele ei olnud mitte piirangut peal hetkel? sealt lehelt?

Just lugesin ja selle kohta. Varsti kõik kraanid kinni ja peab näppu / analoogi imema. (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...