Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
kps

Algaja tahab saada konkreetset nõu

Recommended Posts

Nonii, olen uustulnuk siin ja olgem ausad, ma ei saa suurt midagi aru.

Nüüd tahan konkreetset nõu, et alustada õieti.

 

Tahan osta nüüd kohe ja preagu korraliku sigaretti, aga neid on nii palju ja kõigi kohta nii palju erinevaid arvamusi.

 

Ise asun üldse Ida-Virumaal ja siin ainult nicorexi pood. Nii palju olen aru saanud, et sealt ostes lihtsalt tobe peale maksmine.

 

Täna sõidan Tartu ja tahaks sealt tagasi tulla hea ja korraliku koplektiga.

 

Nii, et palun öelge Tartus koht ja sigaret, mida osta. Lühidalt, konkreetset ja lihtsalt! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui tõepoolest niipalju kannatust pole, et nt Spetzzi sahtlist tellida, siis oled sunnitud leppima mööndustega ehk head, korralikku ja odavat asja ei saa.

Aga valik on sinu. Mine Tartus Veeriku Selverisse ja soeta http://e-smoker24.com/e-sigaret/EGO-kom ... vod_650mah. Leppima pead kahe miinusega - akud on väikese mahtuvusega ja hind suhteliselt kõrge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aga e smoker24 osta vamo ja vivi nova või kanger pro tank ( tallinna poes mina nägin et viimast oli müügil )

se peaks olema KORRALIK komp.

Ei vaidle üldse vastu.

Peaasi, et teema püstitajal jätkuks aega ja kannatust endale põhitõed siiski selgeks teha. Vastasel juhul pole erilist tähtsust, mille omandab, seisma kipub see kraam kannatamatuse korral ikkagi jääma. :( Siiski ei tule seda mõtet vaadata kui musta stsenaariumi ettekuulutust.

Soovin alustajale edu ja püsivust!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...