Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Valts

Smoktech RSST Genesis

Recommended Posts

Tekkis mõte uus rebuildable osta. On kellelgi kogemust sellise isendiga või on mingeid soovitusi millist hankida? (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui sa tahad sellest hinnaklassist genesist, siis pigem võta AGA-t2. Sellel on vähemalt klaasist paak ja kaas püsib samuti peal. Samas on veidi kerulisem ehitada (isoleerimata taht, liiga väikese läbimõõduga tahi auk).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on mõlemad olemas, smoki oma sobib algajale paremini. AGA oma on rohkem edasi jõudnule.

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

oman ka mõlemat ja siiani eelistan smoki varianti. Aga ainuke eelis ongi tema klaasist tank aga pole veel vaja läinud, ka selliste vedelikega mis mulle klaaspurgis saadakse. Muide - aga T1l oli keermega müts, T1+ ja edasi pudeneb see pealt ära sama moodi nagu rsstl ja ausalt öelda arvan, et parem ongi. Miski asi peab löögi enda peale võtma kui käest kukub :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

oman ka mõlemat ja siiani eelistan smoki varianti. Aga ainuke eelis ongi tema klaasist tank aga pole veel vaja läinud, ka selliste vedelikega mis mulle klaaspurgis saadakse. Muide - aga T1l oli keermega müts, T1+ ja edasi pudeneb see pealt ära sama moodi nagu rsstl ja ausalt öelda arvan, et parem ongi. Miski asi peab löögi enda peale võtma kui käest kukub :lol:

Mis takistusega sa RSST'd jooksutad tavaliselt? (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna keerasin silica setupi 0,2'se traadiga. 1,8 oomi sai. No küll eraldab maitset ikka...mmm... (Y)

11W näitab e-vic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi oskab soovitada kui suureks õhuauku puurida RSST''l ? Praegu on küll nii raske tõmme et imed ennast näost peediks :evil:(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oli orikas auk, no ei tule läbi. Puurisin 1,5mm peale...läks liiga suureks. Nüüd puurisin 1mm peale või ka sinna 1,1 kanti vast (aku trelli otsas viskab). Tundub hea.

Kogu operatsiooni käigus murdsin neli 1mm puuri ja lasin omale näppu ka :lol: . Nüüd olen rahul. Vana auk läbipaistva teibiga kinni ja ok jälle. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav kas tallinnas pole kohta kus keegi väikese tasu eest töö ära teeks? Kusagil võtme tegija või kella parandaja juures :D(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...