Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Nozzu

Vamo V5 Stardikomplekt vs eVic

Recommended Posts

Muidugi on võimalus Vamo iga kell Hiinast ca 25€ eest nö varuks tellida ;)

 

Ise kunagi ka nii tegin, aga mitte kuidagi ei suutnud enam Vamo raskusega harjuda ja võtsin veel ühe eVicu lisaks.

 

Võta alumiiniumist V2. Endal olemas musta värvi(kusjuures värvvalik lai ja püsib väga hästi peal.. SVD- d ja tavalist Vamot enam tasku ei topi, kaasas kandmiseks on e-Vic ja alumiiniumist Vamo väikeste akudega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaevan vana teema üles.
E-sigareti ostuni jõudsin alles läinud aasta novembri alguses. Valikuks osutus 40 vatine E-leaf Istick vms. Aga alates sellest päevast peale olen ka täielikult e-sigarettide peal olnud. Ise ka ei usu, et umbkaudu kakskümmend aastat järjest paki sigarette päevas tõmmanuna üleminek e-sigarettidele sedavõrd valutu on.

Istick ütles küll umbes kolm nädalat pärast ostmist töölepingu üles. Selle asemel sai võetud Evic VTC-mini, mida praegugi mõnuga pahvin. Ent hetk, mil lihtsalt suitsetamise aseaineks olnud vapemisest sai minu jaoks kirglik hobi, saabus umbes kuu aega tagasi, mil masinale Cubis pro otsas kruttisin. Milline maitse, lõhnad ja majesteetlikud tossupilved. Olin hetkega ära tinistatud.

Tekkis soov ise vedelikke segama hakata. Lugesin foorumeid, uurisin siit sealt ning ostsingi oma esimesed baasvedeliku, mõned maitsestajad, segasin mahala valmis ja jätsin nädalaks laagerduma. Ilge ootusärevus oli. Kui nädal hiljem oma esimese vedeliku tanki kallasin, siis ega ma ei uskunud, et sellest asja said. Jube paljud on ju kirunud omatehtud vedelikke, et maitse halb jne. Aga...ma olin rabatud. Mu enda vedelik...hea küll...ilmselt see ei ole see kõige parem vedelik, mis ma eales tõmmanud olen aga see kuulub kindlasti parimate hulka. Yaiiii! Nüüd podisevad juba uued vedelikud anumates.

Ja kui juba ise vedelikke teha, siis miks mitte ise ka coile valmistada. Nii sai tellitud gearbestist avocado tank ja colide keeramistarvikute komplekt. Aga kulub ilmselt kuid, enne kui need kätte saan.

Lisaks kõigele, innustas mu uus hobi mind ka blogi pidama. Kes soovib, viskab pilgu peale: http://vapingnozzu.blogspot.com.ee/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänan.
Ja tõsi on. Mul endal oli kah nõme tunne. Aga olin temaga koos, kui paki pudelitega kätte sain. Ja siis ta küsis, et mis need on. Selgitasin. Mispeale tema kostis, et tahaks kah vedelikku kokku segada. (noh, ta on varemalt enda mingitesse totsikutesse "mürke" seganud seks puhuks kui vargad peaks tulema) Kohmasin nii moka otsast, et ja jah, vaatame.
Tüüp haaras sõnasabast kinni ja käis mulle järgmised kolm päeva peale, et no millal me siis teeme neid vedelikke. Oeh...ei saanud lubadust murda. Leppisime kokku, et tema ütleb, mis maitsestajad tuleb sisse panna ja mina siis segan. Sülle ma teda ei lubanud seks ajaks. Seis eemal ja vaatas. Ning siis kui baasvedeliku hakkasin lisama, saatsin ta toast välja. Hiljem näitasin tema nõudmisel talle juba pudelisse suletud mahla.

Aga ikkagi jah...olen kriitikaga nõus. Ilus, või noh, moraalselt ja kasvatuslikult õige, see tegu ei olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...