Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Nozzu

Vamo V5 Stardikomplekt vs eVic

Recommended Posts

Tere

 

Antagu mulle andeks, tean et siin on juba mitu teemat sellist, kus algajad küsivad nõu kas see või teine e-sigaret oleks paslik. Minulgi selline küsimus aga lootuses saada personaalsemat lähenemist, teen uue teema. Eks moded siis nihutavad kuhu vaja, kui ei sobi.

 

Nimelt, olles nüüd kah vist juba julgelt üle kümne aasta tavasigarette tõmmanud, sain ühest ekspressi artiklist inspiratsiooni minna üle e-sigaretile. Et mul kulub tavalisi sigarette päevas pakk, siis mingi laste mänguasja või päris algajatele mõelduid toruga seda ei kompenseeri. Tahaks midagi korralikumat, mida ei peaks kuu aja pärast välja vahetama. Samas mingeid ulmesummasid kah ei tahaks investeerida. Nii 50-80 euri oleks ok.

 

Ise leidsin sellise asja: Vamo V5 Stardikomplekt http://www.fastvape.eu/vamo-stardikomplekt-p-102.html . Kas see võiks mu vajadusi rahuldada? Ning...ma ei saa hästi aru, kuidagi imelik toru - kas sinna tuleb veel mingi huulik juurde osta?

 

Või äkki oskate sellele mingit asjalikumat alternatiivi soovitada.

 

Näiteks on selles poes müügil ka Innokin iTaste VV V3 Express Kit. On see parem/halvem - ei saa aru.

 

Pfff....lühidalt: jube keeruline ja kirev tundub see e-sigareti maailm. Näib et lihtsam on autot osta kui e-sigaretti. Võiks ju lihtsalt suvalisse e-sigarette müüvasse kauplusesse sisse marssida ja lasta endale midagi müüa aga seda kah nagu ei tahaks, pärast selgub, et rmingi jama on pähe määritud ja raha raisus.

 

Loodan, et viitsite nõu anda.

 

Nozzu

 

EDIT: Päris nii kah ei viitsi, et ühest poest ostan ühe jupi, kusagilt poolast tellin teise ja inglismaalt kolmada. Tahaks sellist valmis jurakat - et pole muud, kui vedelik sisse ja starterit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selles komplektis on kõige tavalisem clearo. Kui juba suurema poole vaatate, siis oleks mõistlik ka mingi suurem clearo juurde võtta. Kuna clearo valik on üsna keeruline, siis mingit konkreetset on võimatu soovitada. Tasuks lugeda siin foorumis iClear, Protank, Vision Vivi Nova ja Aspire teemasid, ehk saate ise paremini aru mis paremini sobida võiks.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänan vastuse eest. Clearo on see asjandus, kuhu vedelik sisse käib, eksju?

Kas selle nö kõige tavalisemaga on see jama, et sinna eriti palju vedelikku ei mahu, mistõttu pean lisaks e-sigaretile ja laadijale hommikul ka vedelikupudeli tasku pistma, et saaks päeval laadida?

 

Aga need clearod eriti palju ei maksa ja selle saab ka ju hiljem juurde osta/välja vahetada - kui leiab sellele kerele sobiliku mõõtmega isendi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, clearosse käib vedelik sisse. Küsimus ei ole ainult mahutavuses, vaid ka toimimises, väljanägemises ja coili (clearo sees olev kuumuti) asendatavuses. Ükskõik milline Jazzi poolt viidatud clearo oleks CE4-st parem valik. Kõik viidatud isendid ka fastvape lehel näha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänan

 

No aga siis äkki:

 

Innokin iTaste VV V3 Express Kit http://www.fastvape.eu/innokin-itaste-express-p-9.html

koos sellega soovitatava

Innokin iClear 16 clearoga

 

?

 

Sellel isendil aga on jälle sisseehitatud aku. Mis pole vist parim lahendus, kuna ei võimalda akut võimsama vastu vahetada ning kui aku peaks üheltmaalt üles ütlema, pole muud teha, kui seade minama visata.

 

Et siis äkki ikkagi see Vamo V5 + Aspire Vivi Nova-S BDC http://www.fastvape.eu/aspire-vivi-novas-p-107.html Kas mul siis on hea komplekt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamo V5 + Protank 1/2/3 või iClear 30/30s ja ainult tulista. jääd kindlasti rahule. Otsi juutuubist sellise härran nagu PBusardo arvustused nendest toodetest ja oled kohe märksa targem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui just igapäevaselt välitöödel pole, soovitaksin soojalt Spezzi sahtlist eVic komplekt (karbiversioon) - hõbedane - 75€ võtta m-spezzi-sahtel-t65.html

 

Alustuseks veel lollikindel T3S BCC clearo ja paar varucoili. Juurde soovitan võtta (võib ka hiljem, sest eVicut saab ka otse USB-st laadida ja popsida kui aku tühi)

Laadija NITECORE Intellicharge i2 V2 ning 1-2 PANASONIC NCR18650B 3400mAh - vastavalt selguvale vajadusele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänan

 

No aga siis äkki:

 

Innokin iTaste VV V3 Express Kit http://www.fastvape.eu/innokin-itaste-express-p-9.html

koos sellega soovitatava

Innokin iClear 16 clearoga

 

?

Ka üks võimalikke variante. Enda kogemus puudub, aga foorumi kasutajate poolt olen lugenud positiivset tagasisidet.

Kas hüpe Vamolt iTastele tuli nüüd "hirmust" hakata täiendavat clearot juurde valima? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vamo V5 + Protank 1/2/3 või iClear 30/30s ja ainult tulista. jääd kindlasti rahule. Otsi juutuubist sellise härran nagu PBusardo arvustused nendest toodetest ja oled kohe märksa targem :)

Nii nii - hakkab looma. Aga Protanki Fast Fape ei müü. Kas see iClear 30/30s on sama mis Innokin iClear 30 http://www.fastvape.eu/innokin-iclear-p-4.html

 

-- 05 Dets 2013 15:22 --

 

Tänan

 

No aga siis äkki:

 

Innokin iTaste VV V3 Express Kit http://www.fastvape.eu/innokin-itaste-express-p-9.html

koos sellega soovitatava

Innokin iClear 16 clearoga

 

?

Ka üks võimalikke variante. Enda kogemus puudub, aga foorumi kasutajate poolt olen lugenud positiivset tagasisidet.

Kas hüpe Vamolt iTastele tuli nüüd "hirmust" hakata täiendavat clearot juurde valima? ;)

Põhimõtteliselt küll jah :D. Aga noh, see vist nii keeruline polegi. Et siis äkki ikkagi see kallim vamo V5. Tundub rohkem funktsioone olevat ja äkki on ikkagi e-sigareti maailmas kah nii, et mida rohkem maksad, seda parema saad. Muidugi vigaseks ennast kah maksta ei tahaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge!

Aitäh teile. Näed, ei läinud tundigi, kui juba vajalik komplekt koos.

Ehk siis võtan ilmselv Vamo V5 koos Iclear 30 - ga.

 

Hakkasin ka PBusardo tutvustavat videot vaatama selle V5 kohta. Ikka jube suur nui on see kaasas kandmiseks :lol: .

Aga ju ta siis peab olema. Vist on ju nii, et kui tahad seadet, mis päev läbi muretult toimetaks, siis väiksemaga vist läbi ei ajagi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hääh, sorry selle protanki koha pealt. :oops: Miskipärast jäin jah jänni ja ei leidnud. Nojah, nüüd ma pean jälle valima aga nagu ma aru sain, siis ega suurt vahet pole kas protank või iClear.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga ju ta siis peab olema. Vist on ju nii, et kui tahad seadet, mis päev läbi muretult toimetaks, siis väiksemaga vist läbi ei ajagi?

Soovitasin ju eVicut, vaata, et hiljem ei kahetse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen kasutanud Vamot (V3, sama mis V5, kuid soontega) nüüd 2 kuud ja pole mitte ühte negatiivset sõna öelda. Kõik on lihtne, ei ole mingit nuputamist, kõik nupud põidla all, enam mugavamaks minna ei saa. Ning mu teiseks ongi just iTaste VV V3, mille kohta pole ka mitte ühte paha sõna öelda. Vamoga võrreldes muidugi kompaktsem, kuid 18350 akuga on Vamo ainult 0.5 cm pikem, mida ei pane tähelegi. Ja aku vahetamise suhtes on sul õigus, kui V3 enam ei toimi, pole sellega midagi teha, Vamole aga ostad uue aku, kui vana otsas omadega. Clearoks on mul Vamol iClear 30 ning siiamaani pole mingit kärsakat veel tunda saanud. Ostsin ka 10 lisacoili juurde, millest olen ühe ära kasutanud, kuna maitse jäi ühel clearol nõrgaks. Usun, et ükskõik kumma neist valid, rahule sa jääd, kuid pikemas perspektiivis tasub Vamo ennast rohkem ära. Ja JazZ-iga isegi diili teinud ning kaup on aus (Y) Edu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga ju ta siis peab olema. Vist on ju nii, et kui tahad seadet, mis päev läbi muretult toimetaks, siis väiksemaga vist läbi ei ajagi?

Soovitasin ju eVicut, vaata, et hiljem ei kahetse ;)

A sellel eVicil pole linki seal - kas see on põhimõtteliselt samasugune? http://www.fastvape.eu/joyetech-evic-p-14.html

 

Hmm, hinnavahet ei olekski eriti. eVic 75€ + clearo 6€ = 81 eurot

Vamo V5 65€ +iClear 30 9€ = 74 €

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga ju ta siis peab olema. Vist on ju nii, et kui tahad seadet, mis päev läbi muretult toimetaks, siis väiksemaga vist läbi ei ajagi?

Soovitasin ju eVicut, vaata, et hiljem ei kahetse ;)

A sellel eVicil pole linki seal - kas see on põhimõtteliselt samasugune? http://www.fastvape.eu/joyetech-evic-p-14.html

Täpselt sama komplekt, ainult Spezzi käest saad (hetkel veel) parema hinnaga (ja garantii ka).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga ju ta siis peab olema. Vist on ju nii, et kui tahad seadet, mis päev läbi muretult toimetaks, siis väiksemaga vist läbi ei ajagi?

Soovitasin ju eVicut, vaata, et hiljem ei kahetse ;)

A sellel eVicil pole linki seal - kas see on põhimõtteliselt samasugune? http://www.fastvape.eu/joyetech-evic-p-14.html

sama ikke, eVic on üks ja ainuke omalaadne. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No siis tuleb äkki ikka eVic. :) (nagu tuulelipp laperdan siin).

Aga...ilmselt peab seda Spezzi enda käest küsima aga äkki teate teie kah, et kui pikk tavaliselt tarneaeg on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...