Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
unemployer

Minu esimene veip - Kuhu jääb kick?

Recommended Posts

Võimalik, et sellele on juba kusagil vastatud, kuid... kas see on reaalne, et ajapikku (nii paar kuud) seistes vedelike nikotiinisisaldus langeb? Ma pole mõnda aega uusi vedelikke ostnud, kuid tunnen, et vedelik on justkui väga lahjemaks muutunud. Pole nagu sellist särtsu, mis alguses oli.

 

Ma olen sama asja täheldanud. Oleks põnev teda küll.

Vastused teie probleemidele:

http://www.planetofthevapes.co.uk/forum ... e-nicotine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimalik, et sellele on juba kusagil vastatud, kuid... kas see on reaalne, et ajapikku (nii paar kuud) seistes vedelike nikotiinisisaldus langeb? Ma pole mõnda aega uusi vedelikke ostnud, kuid tunnen, et vedelik on justkui väga lahjemaks muutunud. Pole nagu sellist särtsu, mis alguses oli.

 

Ma olen sama asja täheldanud. Oleks põnev teda küll.

Vastused teie probleemidele:

http://www.planetofthevapes.co.uk/forum ... e-nicotine

 

Viskasin pilgu peale ja no niiiii pikk lugu, kas viitsid äkki kokku võtta - Kas clearos seistes nikotiin ladestub või haihtub? Kui jah siis mis aja vältel. Kas pisemas topsis juhtub sellega seistes miskit?

 

 

Tänud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimalik, et sellele on juba kusagil vastatud, kuid... kas see on reaalne, et ajapikku (nii paar kuud) seistes vedelike nikotiinisisaldus langeb? Ma pole mõnda aega uusi vedelikke ostnud, kuid tunnen, et vedelik on justkui väga lahjemaks muutunud. Pole nagu sellist särtsu, mis alguses oli.

 

Ma olen sama asja täheldanud. Oleks põnev teda küll.

Vastused teie probleemidele:

http://www.planetofthevapes.co.uk/forum ... e-nicotine

 

Viskasin pilgu peale ja no niiiii pikk lugu, kas viitsid äkki kokku võtta - Kas clearos seistes nikotiin ladestub või haihtub? Kui jah siis mis aja vältel. Kas pisemas topsis juhtub sellega seistes miskit?

 

 

Tänud!

Lühidalt huvitab inimesi ilmselt ainult see osa:

I make them in relatively small quantities and vape them up before making more. Flavors are probably the most unstable part of e-juice, and the presence of water in them will hasten their decomposition into nasty tasting products. Fridge cold does not really change this a lot, it is dependent on the flavor itself. Fruits are especially prone, since they are esters that tend to hydrolyze to organic acids (sour, vinegar, vomit taste) and organic alcohols (wet-dog, funky taste).

 

Puhas VG, PG (ka segud) ja niko ei idane ega mädane (noh, 2-3 aastat kindlasti).

 

Soovitus - tarvitage värsket kaupa :)

 

EDIT: See küll ei vasta otseselt sellele küsimusele, et kas 2-3kuud vana valmisjoogi niko sisaldus on vähenenud. Teoorias ei ole, lihtsalt olenevalt maitsest võib osa nikost nn muutuda teiseks aineks vms. Aga ma ei ole keemik, seega mu jutt võib olla ka bullikaka. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ka aru saanud, et paari aastaga ei juhtu midagi. Millaski on plaanis soetada kanget nico baasi suurem kogus varuks siis seda soovitatakse hoida klaaspudelis ja külmikus, ääreni täis. Kui vaja pikemalt säilitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...