Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
unemployer

Minu esimene veip - Kuhu jääb kick?

Recommended Posts

Heips hea foorum =)

 

Ostsin eile omale SkySMoke'st Ego-C. Küsisin tütarlapselt ka lahjat vedelikku. Andis mulle kirsi-sigari maitselist, ma ARVAN et 12mg vedelikku.

Poole päevaga tegin ära umbes 0.4ml ja kuidagi ei ole seda kick'i nagu. Pidin vahele tegema tavalist 0.1mg suitsu, et nikotiini laks kätte saada.

Milles võib asi olla? Kas suitsetan valesti või peaks ikkagi proovima kangemat vedelikku? Muidu aroomi ja auru mõttes on kõik kena ja meeldib

aga see nikotiini litakas on nagu puudu. Tõmban nii umbes 4 sek puffe, 10-11 puffi järjest ja no ei tule noh :D

 

Lisaks olen nüüd terve päev lugenud siin foorumis ja vahtinud youtubest videosi modimise kohta. Kas minu Ego on moditav?

Kui palju sina oma Ego 1.6ml'st päevaga ära tõmbad?

Kuidas ma tean, kui suur on nikotiini sisaldus minu SkySMoke vedelikus? Kork on roheline mul. Osadel on kollane, sinine, jne. Kas korgi värvist võib

järeldada miskit?

 

EDIT: Oleks m*nnil tiivad, oleks nahkhiir! Aga ei ole, seega palun vaid on-topic vastuseid. Igasugused parastamised ja reklaami ohvriks olemist puudutavad vastused

pistke palun täpselt sinna =)

 

 

Päikest

unemployer

Share this post


Link to post
Share on other sites

EV-s on keelatud müüa niko-sisaldusega vedelikke (relv) imed nulli nähtavasti (psühho)

 

Müügi kuulutuste alt vast leiad omale sobiva vedeliku (õlut)

 

Ego moditav - ei ole, häda pärast muditav (st. kõlbab kasutada) :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene viga. Kompl ostu koht :-)

 

järjekordne reklaamiohver (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paraku nii ta on. Reeglina siiski inimesed, kessiin foorumis figureerivad, soetavad endsale lõpuks ikkagi asjalikuma toru, kui ego pulk. Rahas teeb ju sama välja, võimalik, et isegi odavam, vs skysmoke või nicorex.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
(teretule) Miks sa arvad, et sa 12 mg vedeliku said? Pudelil kirjas või tütarlaps poes ütles nii? Aga jah, enne sealt ostmist oleksid pidanud neti avarustest infot ammutama... oleks su C ostmata jäänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklaami ohver vast mitte. Olen ammu kaalunud ja kahjuks enne päriselt otsustamist ma seda foorumit siin ei olnud leidnud.

 

Tütarlaps poes kinnitas mulle, et tema tagant ruumist toodud vedelik on nikotiini sisaldusega.

Kui ma olen üle 10 aasta tõmmanud 0.4/4 suitse ja viimased 4-5 kuud 0.1 ja 1 suitse, siis milline vedelik võiks olla minu jaoks?

Ise segada väga ei söanda veel, seega mingi mehka kokteili ostaks vast küll =)

 

Paluks siit edasi vaid ontopic vastuseid =) Parastamine ja muu selline pistke täpselt sinna =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kurgulaks oli olemas? Vedeliku puhul imendub nikotiin aeglasemalt, kui analoogi puhul. Mis pudeli etikett nikotiini sisalduse kohta räägib? Ja 12 mg peaks olema sulle paras. Ise tegin mingi 15 aastat keskmist + kanget analoogi ja tõmban ka nüüd 12 mg vedelikku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaksid oma sisetunnet usaldama. Kui ikka laksu pole on kaks varianti: kas liiga lahja segu või liiga palju takistust (vähe volte). Ego pulgast on võimalik ka korralik pauk saada, peab väiksema takistusega klearo leidma ainult. Kas kurgulaksu tuleb või on nagu supiaur?

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kurgulaks oli olemas? Vedeliku puhul imendub nikotiin aeglasemalt, kui analoogi puhul. Mis pudeli etikett nikotiini sisalduse kohta räägib? Ja 12 mg peaks olema sulle paras. Ise tegin mingi 15 aastat keskmist + kanget analoogi ja tõmban ka nüüd 12 mg vedelikku.

 

 

Kui teen pikemad, rahulikumad puffid, ni 4 sek umbes, siis annab kurgule tunda pisut küll. Siiski, kui tegin rahulikult 10-11 puffi järjest siis ka 10min hiljem oli tunne, et paneks ühe Philip Morris One ette =)

Pudelil ei ole kirjas niko kohta midagi, näeb väja nagu tavaline SkySmoke pudel. Ma eeldan, et ju nad ise segavad neid seal leti all äkki. Ma ei tea. Etiketil ainus asi mis mind häirib on etanooli sisaldus :D

Eks parimaks võrdluseks vist tuleks osta siit kelleltki asjatundjalt 12mg segu ja kõrvuti katsetada =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui teen pikemad, rahulikumad puffid, ni 4 sek umbes, siis annab kurgule tunda pisut küll. Siiski, kui tegin rahulikult 10-11 puffi järjest siis ka 10min hiljem oli tunne, et paneks ühe Philip Morris One ette =)

Pudelil ei ole kirjas niko kohta midagi, näeb väja nagu tavaline SkySmoke pudel. Ma eeldan, et ju nad ise segavad neid seal leti all äkki. Ma ei tea. Etiketil ainus asi mis mind häirib on etanooli sisaldus :D

Eks parimaks võrdluseks vist tuleks osta siit kelleltki asjatundjalt 12mg segu ja kõrvuti katsetada =)

Jah, muretse omale mõlemad, uus clearo ja vedelik. Saada kasutajale Spezz PS oma soovide ja küsimustega, saad kiire lahenduse parima hinna näol. Edu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära nüüd südamesse kah võta jas anaaljuttu soovita. Kui otsustad tulevikus mingi tõsisema asja kasuks, siis ego kepp on tagavaraks vägagi hea valik. Ei pea tavatubaka juurde tagasi põõrduma.

Hangi tõesti n. 18, 12 mg vedeliku siinsetelt müüatelt, 10 ml kaupa, siis pole suur rahaline kadu, kui ei sobi või ei meeldi. Üks härra siin veel vist müüb Stv' d 5 euriga erinevad coilid.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära nüüd südamesse kah võta jas anaaljuttu soovita. Kui otsustad tulevikus mingi tõsisema asja kasuks, siis ego kepp on tagavaraks vägagi hea valik. Ei pea tavatubaka juurde tagasi põõrduma.

Hangi tõesti n. 18, 12 mg vedeliku siinsetelt müüatelt, 10 ml kaupa, siis pole suur rahaline kadu, kui ei sobi või ei meeldi. Üks härra siin veel vist müüb Stv' d 5 euriga erinevad coilid.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

 

 

Kirjutasin Spezz'ile oma loo ära. Loodaks, et homsest ei pea ka oma esimese hommikusuitsu jaoks enam suitsu paki poole sirutama vaid saan tehnikasajandi vidinatega asjad korda :D

 

-- 08 Dec 2013 13:21 --

 

Üks küss veel. Kuidas ma tean et olen üle pannud/panemas? :D

See kuradi kirsi-sigari maitseline vedelik on nii kuradi mõnus, et kardan ennast selle otsa unustada olgugi, et peas loen puffe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära muretse, minu esimene e-suits oli ka skysmoke ego-t stardikas karbis, maksis ligi 100€, kahe nädala pärast (elanud üle igasugu lekkimis ja auru puuduse probleemid ja muud jamad ürgvana tank süsteemiga), ostsin rumeeniast lavatube ja alles siis sain õige meki suhu (Y)

Küll sa ka aru saad mis ja kuidas. Seniks edu ja kindlameelsust (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle nagu tundub, et siin kuidagi tähtsustatakse pisut üle asju =) Eesmärk on ju ennekõike nikotiin verre saada, kas pole? Hetkel foorumis kolades tundub, et enamus siin tahavad peenutseda väga nagu need veini veidrikud, kes mulistavad ja kulistavad oma veine ja teevad lolli nägu ja ajavad tarka juttu :D

Teisalt jälle ma olen ju täitsa uus ja minu jaoks eile veel oli e-suits lihtsalt elektrooniline vidin. Täna juba mõistan, et seal ikka nats enamat mängus, kui lihtsalt täida-ja-tõmba =)

 

Hetkel on karjuv soovitus olnud vahetada ära coil ja see ego teenib mind kenasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võta seda pigem nagu autot. Sapakaga saad ju ka sõidud sõidetud, kiid miskitpärast ostetakse ikkagi veits uhkem.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel foorumis kolades tundub, et enamus siin tahavad peenutseda väga nagu need veini veidrikud, kes mulistavad ja kulistavad oma veine ja teevad lolli nägu ja ajavad tarka juttu :D

Varsti oled samasugune :D Peenutsemine ehk küll vale sõna, aga pelgalt nikottini kätte saamine on suht teisejärguline küll jah. Suuremosa proovib oma võimalustele vastavalt leida seda "unelmate vape´i" ja igasugune progress trükitakse siia üles :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...