Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
unemployer

Minu esimene veip - Kuhu jääb kick?

Recommended Posts

Mulle nagu tundub, et siin kuidagi tähtsustatakse pisut üle asju =) Eesmärk on ju ennekõike nikotiin verre saada, kas pole? Hetkel foorumis kolades tundub, et enamus siin tahavad peenutseda väga nagu need veini veidrikud, kes mulistavad ja kulistavad oma veine ja teevad lolli nägu ja ajavad tarka juttu :D .

Vabandust, aga sa paned hetkel pärleid

Sellist bs siin foorumis ajada on BS (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle nagu tundub, et siin kuidagi tähtsustatakse pisut üle asju =) Eesmärk on ju ennekõike nikotiin verre saada, kas pole? Hetkel foorumis kolades tundub, et enamus siin tahavad peenutseda väga nagu need veini veidrikud, kes mulistavad ja kulistavad oma veine ja teevad lolli nägu ja ajavad tarka juttu :D

 

Vahe on ainult selles kas nikotiini saab verre läbi kannatuste või naudingute :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge härrat ära hirmutage, soovib ju teine vaid abi ;-)

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nuniiih! Käisin Spezz'i juurest läbi, sain uue vedeliku ja ka vähe teisema clearo.

Lõpetasin just suure Hessi einega ja suitsetaja teab, kui kaif on see suits pärast sellist ohtrat söömingut :D Sain selle sama laksu nüüd oma ego'st kätte ja see ongi tegelikult see, mida ma e-sigaretist ootasin =)

 

Nüüd aga täiesti uus probleem. Preili mul tuli minuga koos e-cig'i teed ja sellele on nüüd vaja paduroosat akut egole -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd aga täiesti uus probleem. Preili mul tuli minuga koos e-cig'i teed ja sellele on nüüd vaja paduroosat akut egole -.-

Ära allu provokatsioonile, algul tahab roosat pulka siis lahtist autot, lõpuks maja ja lapsi. Vaata uus preili omale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd aga täiesti uus probleem. Preili mul tuli minuga koos e-cig'i teed ja sellele on nüüd vaja paduroosat akut egole -.-

Ära allu provokatsioonile, algul tahab roosat pulka siis lahtist autot, lõpuks maja ja lapsi. Vaata uus preili omale.

 

 

Pfhahaha :D No eks näis :D

 

Spezz kas kusagil veel on neid leida? "Kas kivikestega pole vä?" kõlas preili suust nende peale :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igasugust kraami on hiinas saada aga kvaliteeti on sealt üsna keeruline leida ja seepärast ka Poolast asju tellin seni.

Oeh, koomikud. Hirmutate niimoodi inimesed ära siit ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui käed persest ei kasva, nagu minul :D , siis neid helmeid müüakse siin ka ja suvalise Ego pulga üleliimimine, ei tohiks üle poole tunni võtta (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahe on ainult selles kas nikotiini saab verre läbi kannatuste või naudingute :lol:

Kogu nalja ja pulli juures on e-kodaniku sõnades sügav tõde.

Sedapuhku aitas sind (teema algatajat) teadja inimene (Spetzz) järjele, aga nüansse on veel kuratlikult palju, kõik huvilised õpivad pidevalt katse-eksituse meetodil ja väike eneseharimine tuleb alati kasuks.

Jõudu sellel teel! (esiga)

P.S. Ja kui pärleid hakkad paigaldama, võta aluseks vähemalt korralik riist :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha OK, preili on kallis küll aga mitte nii kallis, et neid punuma viitsiks hakata :D

Militari lingil leiduv on ilmselt see, mis meeldivad kiljatused majja toob hahaha :D

 

-- 08 Dec 2013 20:10 --

 

Kui palju keegi tõmbab päevaga ära? Mul on Spezz'ilt saadud 2.0 ml clearo ja sees 12mg vedelik, millest mul 0.5 peaaegu läind juba. See on siis umb 4 tunniga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõmban nii umbes 4 sek puffe, 10-11 puffi järjest ja no ei tule noh

Kui palju sina oma Ego 1.6ml'st päevaga ära tõmbad?

E-sigareti puhul selline tõmbamine eriti tulemust ei anna jah.

Esiteks auru piisad mille külge nikotiin ennast hoiab on kümneid kordi suuremad kui tossu sees lendlevad osakesed seega ei jõua nikotiin nii kähku kopsu sügavustesse ega ka verre. Kui analoogil on teekond tõmbest verre umbes 1 minut siis e-sigareti puhul on see 10 minuti kanti.

Teiseks on vedelikust kehale kättesaadava nikotiini kogus võrreldes sigaretiga mõnevõrra madalam ning analoogi/e-vedeliku peale kirjutatud numbreid mõõdetakse teist moodi. Analoogi puhul teeb suitsu nö suitsetus masin mis siis hiljem mõõdab palju nikotiini läbi tuli, e-vedeliku puhul on kirjas kui palju nikotiini on algselt sisse lisatud. E-vedeliku nikotiinis läheb juba pool kaotsi aurustajas ning pärast seda olenevalt aurutamise meetodist jõuab verre 1-20%.

12mg/ml on muidu õige valik ning peaks andma sama või pisut suurema koguse nikotiini kui 0.1 analoogid aga kindlasti mitte sinu poolt tarbitavate koguste juures, 2-3ml / päev oleks realistlikum. 10 suutäie lugemise asemel lase rahulikult 10 min järjest. Alternatiivselt, enamus inimesi tõmbavad suutäie siis kui tahtmine tekib ja ei loe tõmbeid või minuteid, kõlab küll nagu ehtne narkari harjumus aga huvitaval kombel jääb päevane tarbimine sellise metoodika juures samaks.

Üks asi mida veel silmas pidada on see, et lisaks nikotiini sõltuvusele on sul analoogidest pärit ka MAO inhibiitorite sõltuvus. Nende kogus on igas analoogis enamjaolt sama olenemata kangusest seega olgu nikotiini nii palju kui tahes jääb esialgu midagi ikka puudu. Õnneks saab sellest üle esimese nädala-kuu jooksul, olenevalt inimesest mille lihtsustamiseks soovitatakse mõnel pool esialgu kõrgema nikotiinisisaldusega vedeliku tõmbamist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

12mg/ml on muidu õige valik ning peaks andma sama või pisut suurema koguse nikotiini kui 0.1 analoogid aga kindlasti mitte sinu poolt tarbitavate koguste juures, 2-3ml / päev oleks realistlikum.

 

Ehk, et ma saan aru, et ma võiks vabalt rohkem teha? Ma olen veits paranoiline üle rebimise suhtes. Kunagi kui tavalisest suitsust ennast üle panin siis oli ikka äärmiselt ebameeldiv kogemus.

 

Muus osas aga igavesti vinge vastus =) Informatiivne ja põhjalik samas ka konkreetne. Mina tänan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd aga täiesti uus probleem. Preili mul tuli minuga koos e-cig'i teed ja sellele on nüüd vaja paduroosat akut egole -.-

Ära allu provokatsioonile, algul tahab roosat pulka siis lahtist autot, lõpuks maja ja lapsi. Vaata uus preili omale.
võta uus naine (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega e-suitsu ületõmbamine ka mingi meeliülendav kogemus pole :D

palju on ületõmbamine? on kellelgi koguseid ja kangust näiteks tuua? ise pole veel selleni jõudnud, olgugi et kogused on mõnel päeval väääga suured olnud (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rõõm kuulda (Y)

Aga roosa aku saad näiteks ühistellimusega mõistliku hinnaga siit kätte:

http://peleon.pl/product.php?id_product=2120 või http://peleon.pl/product.php?id_product=1650 või http://peleon.pl/product.php?id_product=2074

Sa Spezz pead ikka mõtlema mingi naisteka(roosa/kividega) komplekti hoidmisest sahtlis (Y)

Olid mõned, jube pikalt vedelesid. Ei taha väga sellist kraami hoida, millest homme uus mudel tuleb ja vana hind kukub ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...