Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
4ular

Rahvusvaheline transport

Recommended Posts

Kuna foorumis on kasutajaid ka teiselt poolt lahte(soomest) ja ehk ka veel kaugemalt, siis mõtlesin teha teema, et pakkuda abikätt hädalistele.

Ise elan juba 3 aastat soomes ja kuna siin see e-vedelike teema suhteliselt kõvasti piiratud ja kontrolli all , siis lihtsam on eestist endale siia vedada.

 

Ise liigun 4 jaanuar Porvoo - Helsinki - Tallinn ja 11 jaanuar Tallinn - Helsinki - Porvoo.

Tavaliselt liigun kuus 1-2 korda Soome - Eesti liinil.

Kui kellegil mahlaga kitsas või hoopis vaja uut akut, siis olen nõus meeleldi eestist kaasa võtma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

soomes ja kuna siin see e-vedelike teema suhteliselt kõvasti piiratud ja kontrolli all , siis lihtsam on eestist endale siia vedada.

Kas pole piirangud mitte vastupidi. Eestis käib kõik põranda all ja postiga on riskantne kuna toll läbi väga lasta ei taha(olenemata nikotiini sisaldusest). Siinsetest inimestest olen aru saanud, et soomes see nii hull pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu meelest on ka vastupidi, mul mitmed tuttavad tellivad oma asjad soome ja veavad sealt eestisse.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soomes ei või üldse nikotiiniga vedelikke müüa.

eestis ka ei tohi. Vahe on selles vist et eesti toll toimib, soomes ei toimi.

 

EDIT: OT Mh, ma lootsin et see topelt postituse piiraja liidab ise postitused kokku, aga mingil põhjusel ta ei teinud seda, seega ma vabandan topelt postituse pärast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olgu rääkisite pehmeks :D

Ehk olen asjast siis valesti aru saanud.

Aga siiski, teema võiks jääda.

Läheb katki midagi vaja kähku uut, siis eestist vast saab kiiremini kui kuskilt hiinast või poolast tellides :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezzi kaudu ikka odavam osta asju. Iga kord kui Eestisse olen läinud, olen e-suitsu manti kaasa kuskilt krabanud.. Nii et teema on õigustatud. Võib ka nii teha, et kui suuremal kambal miskit vaja on, siis tellimus kokku, esitame spezzile ja smartposti jagame laiali (10€) (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Head ja paremat kraami (kui poola/hiina jama) siis saab EU'st tellida Soome, keegi teeb kullerit siia. Päris kursis pole kuidas on USA'st tellides aga minu arusaama järgi Soome tolli ei koti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...