Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Scuall

Bliss Genesis Style Rebuildable Atomizer

Recommended Posts

Sai siis tellitud taoline RBA.

Posted Image

Posted Image

Koostekvaliteet tundus vägagi hea. Pesin enne kasutamist puhtaks, et poleks õli jääke treimisest.

Tervaid ääri, ei tuvastanud, kõik ilusti sile. Mütsil 2 õhuauku, üks suurem, teine väiksem. Ise panin suurema teibitükiga kinni, kunas vväike takistus võiks ikka tõmbamisega olla.

Kaasas oli tükike meshi ja mingit kahtlast traati, mis andis coilina lühist. Endal oli mul jupp 0,2 kanthalit, kuid kahjuks ei suutnud ma seda adekvaatselt tööle saada, ei mesh tahi ega silicaga. Hotspotte pole, tossab ilusti, kuid kõhvid oleks nagu vedelat mahla sisse hinganud. Jubedalt ärritab kurku.

Jääb nüüd oodata, kunis kusagilt hangin jällegi traati (Jeesus, militarist, kui kusagilt tellite, siis andke teada, ehk saab enda oma kah tellimusse anda :D Aga võtke ennem ühenudst ikka :D ).

Jätan hetkel siis selle üpriski kauni RBA kõrvale ja kolin tagasi IC30 peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma siit www.zivipf.de võtsin kanthal A-1 traati 0,25mm 10m. Kui väga häda käes siis mingi 2m võin loovutada 80. senti/meeter+saatmine. Mingil ajal plaanin veel 0,32mm juurde võtta kuid enne tahaks olemasolevat kayfuniga proovida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, saab nii 1 kui 2 wickiga. Isegi minu nisanäppudele on seal ruumi, kuid pole saanud seda veel korralikult tööle, kaasas olev traat oli vist hiinlasel kusagilt teepealt korjatid rämps.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike update: Doublewick töötab täitsa. Asi vist oli selles, et kui kinni keerasin belli, siis õhuaugud olid coilide vahel ja ei toimunud korraliku segunemist. Pool põõret tagasi ja täitsa tõmmatav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...