Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
old

Drip Tips mis hea ja miks ja nendega seonduv

Recommended Posts

Tegin enda jaoks avastuse ... Drip Tip'st võib oleneda kas mahla jõuab suhu või mitte.

FT Russian 91% drip tip mis kaasa tuli logises natuke ja nägi minu arvates ka m**** välja :D.

Seega olen ca 2 kuud kasutanud seda:

 

Posted Image

 

Sellega ainult see probleem, et hooga vapima hakates võib hammastest ilma jääda. Aga mitte kordagi ei ole sellega mahla suhu saanud.

Trident 24K RDA otsa see ei mahu.

 

Tellisin siis midagi pehmemat hammastele:

 

Posted Image

 

Väga mõnusad ja mugavad suus. FT russiani otsa lähevad jõuga. Trident 24K RDA otsa ei mahu üldse.

AGA pidevalt viskab sellega mahla suhu? Mis värk kondentseerumine teistsugune?

 

Lisaks veel olemas selline:

 

Posted Image

 

See russiani otsas väga hea välja ei näe aga Trident 24K RDA otsa sobib magu valatult ja teeb väga vingeks väljanägemise (Y) .

 

Lisaks olemas ka selline:

 

Posted Image

 

Aga see logiseb nii RDA kui russiani otsas - kui keegi huvi tunneb siis selle võin ära müüa. (https://www.fasttech.com/p/1522604 - 2.5EUR)

 

 

Küsimus siis kas keegi oskab soovitada FT Russain 91% otsa mingid head drip tipi ... mis hambaid välja ei peksaks aga ei tekitaks ka leket ja ei logiseks? ... soovitavalt FT kaubavalikust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea veel, mis ja kuidas, sest pole veel kätte saanud oma driptipe, aga tellisin sellised:

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

 

Eks annan siia teada, kui kohale jõuavad kunagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Olen viimasel ajal hakanud mõtlema, et plastikuga on ikka vist etem tunne.

  Mis värk nende spoileritega on?  
think.gif

 

  See, et kui palju pilte/videosid siis äkki on paha lugeda kui väga pikaks läheb kogu jutt?  
think.gif

 

-- 24 Mär 2014 03:19 --

 

 

Olen viimasel ajal hakanud mõtlema, et plastikuga on ikka vist etem tunne.

  Mis värk nende spoileritega on?  
think.gif

 

Tunne on nagu jah parem... aga nagu esimeses kirjutasin mul hakkasid need mahla suhu loopima :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin enda jaoks avastuse ... Drip Tip'st võib oleneda kas mahla jõuab suhu või mitte.

FT Russian 91% drip tip mis kaasa tuli logises natuke ja nägi minu arvates ka m**** välja :D.

Seega olen ca 2 kuud kasutanud seda:

 

Posted Image

 

Sellega ainult see probleem, et hooga vapima hakates võib hammastest ilma jääda. Aga mitte kordagi ei ole sellega mahla suhu saanud.

Trident 24K RDA otsa see ei mahu.

 

Tellisin siis midagi pehmemat hammastele:

 

Posted Image

 

Väga mõnusad ja mugavad suus. FT russiani otsa lähevad jõuga. Trident 24K RDA otsa ei mahu üldse.

AGA pidevalt viskab sellega mahla suhu? Mis värk kondentseerumine teistsugune?

 

Lisaks veel olemas selline:

 

Posted Image

 

See russiani otsas väga hea välja ei näe aga Trident 24K RDA otsa sobib magu valatult ja teeb väga vingeks väljanägemise (Y) .

 

Lisaks olemas ka selline:

 

Posted Image

 

Aga see logiseb nii RDA kui russiani otsas - kui keegi huvi tunneb siis selle võin ära müüa. (https://www.fasttech.com/p/1522604 - 2.5EUR)

 

 

Küsimus siis kas keegi oskab soovitada FT Russain 91% otsa mingid head drip tipi ... mis hambaid välja ei peksaks aga ei tekitaks ka leket ja ei logiseks? ... soovitavalt FT kaubavalikust

Need värvilised plastikust puuri üle, siis läheb paremaks. Oma kayfun kloonile tellisin selle läbipaistva kesta ja sinna ka läbipaistva drip tipi, hea nägi välja küll kuid koguaeg oli tilk keelel. Puurisin siis drip tipil augu suuremaks ja kohe teine asi- ei mingit vedeliku tirimist enam (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Olen viimasel ajal hakanud mõtlema, et plastikuga on ikka vist etem tunne.

  Mis värk nende spoileritega on?  
think.gif

 

Sorry, tahvli peal ei olnud hea neid linke lisada. Parandasin oma spoilerid ära nüüd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea veel, mis ja kuidas, sest pole veel kätte saanud oma driptipe, aga tellisin sellised:

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

 

Eks annan siia teada, kui kohale jõuavad kunagi.

Mul on samad hetkel korvis :D. Aga pean sinna veel nänni mõtlema. Kaugel sul kaup on?

Aga ennem vaja puurimine ära teha... äkki ei peagi juurde tellima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

need mul kahes erinevas tellimuses, mõlemad on singpostis information recieved staatuses. Loodan aprilli alguseks kätte saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...