Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kirp

FT nemesis mixed edition kloon

Recommended Posts

hei, kellelgi kindlasti on hea idee

 

Tellisin siis pealkirjas oleva vidina, sain kätte ja jube häpi. praegu aga kahjuks saan kasutada ainult 18650 koos kickiga :/

seda sellisel põhjusel et see keskmine osa ei ühildu top capiga. kummaline on aga et kõik teised osad oma vahel ühilduvad. keskmine osa ühildub aint lisa otsaga mis on kicki jaoks. Teiste osade jaoks tundub nagu oleks liiga kitsas :S kes oskab aidata.

Tänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hei, kellelgi kindlasti on hea idee

 

Tellisin siis pealkirjas oleva vidina, sain kätte ja jube häpi. praegu aga kahjuks saan kasutada ainult 18650 koos kickiga :/

seda sellisel põhjusel et see keskmine osa ei ühildu top capiga. kummaline on aga et kõik teised osad oma vahel ühilduvad. keskmine osa ühildub aint lisa otsaga mis on kicki jaoks. Teiste osade jaoks tundub nagu oleks liiga kitsas :S kes oskab aidata.

Tänud.

Mõh? Kõik osad peaks üksteise otsa minema olenemata järjekorrast (kõige alumist aint ei saa mujale panna)

Tee mingi hunnik pilte...

Ega sa lukustuse rõngast ei suutnud kuhugi keskele hoopis panna?

 

-- 09 Apr 2014 21:14 --

 

Lao kõik rõngad kokku nii pikaks toruks kui saad... midagi üle ei tohi jääda. Siis hakka vähemaks võtma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks soovitus - määret vahele ja hakkavad kenasti kõik jupid üksteise otsa käima. Endal läbi käidud teema (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks soovitus - määret vahele ja hakkavad kenasti kõik jupid üksteise otsa käima. Endal läbi käidud teema (esiga)

Järjekordne näide siis sellest, et jube keno loto on se hiina teema. Mul ideaalsed keermed absoluutselt kõik... perfektne koostöökvaliteet. Seade puhas ilma kriimudeta. Hiinas kvaliteedi kontrolli peale hiigle summasid tõenäliselt ei kulutata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks soovitus - määret vahele ja hakkavad kenasti kõik jupid üksteise otsa käima. Endal läbi käidud teema (esiga)

Järjekordne näide siis sellest, et jube keno loto on se hiina teema. Mul ideaalsed keermed absoluutselt kõik... perfektne koostöökvaliteet. Seade puhas ilma kriimudeta. Hiinas kvaliteedi kontrolli peale hiigle summasid tõenäliselt ei kulutata.

Mul üks rõngas ei tahtnud hästi osade juppide külge minna. Panin määret vahele ja keerasin väheke suurema jõuga, kui tavaliselt. Alguses punnis vastu, kuid kui sellest raskest kohast üle sai, hakkas kergemini käima. Lahti keerates ja uuesti proovides läks juba libedamalt. Nüüd juba käib ilusti. Igaks juhuks lasin kõik keermed määrdega üle, nüüd käivad kõik mõnusalt siidiselt (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks soovitus - määret vahele ja hakkavad kenasti kõik jupid üksteise otsa käima. Endal läbi käidud teema (esiga)

Järjekordne näide siis sellest, et jube keno loto on se hiina teema. Mul ideaalsed keermed absoluutselt kõik... perfektne koostöökvaliteet. Seade puhas ilma kriimudeta. Hiinas kvaliteedi kontrolli peale hiigle summasid tõenäliselt ei kulutata.

Mul üks rõngas ei tahtnud hästi osade juppide külge minna. Panin määret vahele ja keerasin väheke suurema jõuga, kui tavaliselt. Alguses punnis vastu, kuid kui sellest raskest kohast üle sai, hakkas kergemini käima. Lahti keerates ja uuesti proovides läks juba libedamalt. Nüüd juba käib ilusti. Igaks juhuks lasin kõik keermed määrdega üle, nüüd käivad kõik mõnusalt siidiselt (Y)

Kätega vähe suurema jõuga...sellest mul kasu ei ole veel old. kui eriti suure jõuga keerata, siis keermeid tuksi ei keera?

 

-- 10 Apr 2014 09:04 --

 

ei, mul paistab ikka bad batch olema. panin määret vahele, keerasin kätega, siis kruustangide vahel näpitsatega ja ei miskit :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

FT ticket, pilt probleemist ja lihtsas inglise keeles kirjeldus mis ei toimi. Järgmise tellimusega tuleb sulle varuosad.

Vaata, et nõuad mõlemad torud mis kokku ei sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viskasin probleemi sinna üles jah, ehk saadavad varu jupid..nii kaua peab kickiga rahul olema või 18350 resiimi lülituma :D

Sibul nagunii mul kalekib, peab sellele enne lahenduse ka leidma :D

igatahes piltide näol asi näeb nii välja

https://www.dropbox.com/s/k88roewx9v9zwp5/1.jpg

https://www.dropbox.com/s/xtm164rmd9mbnjy/2.jpg

https://www.dropbox.com/s/k2iydaoqdflk20r/3.jpg

 

Lood on kahjuks nii :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valusalt haiget oled teinud talle :cry: ... see mixed on kõige halvemate hinnangutega FT's. Tundub nagu torud oleks ka erinevalt poleeritud :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai natuke haiget jah juba aga mul oli juba s**t rämedalt keemas ka juba! hetkel suht pohlad juba milline ta välja näeb, saaks kasutada :D õnneks asi ei maksa ka midagi. Kui mulle varuosi ei saadeta, eks siis tellin selle tavalise versiooni, sellel päris head hinnangud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavaline jah hea... aint seda kasutangi juba mitu kuud. Järgmiseks panen vasest versiooni tulema ... tollel on voolu kadu 0.2-.0.3 volti väiksem . Mech puhul on see suur vahe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai natuke haiget jah juba aga mul oli juba s**t rämedalt keemas ka juba! hetkel suht pohlad juba milline ta välja näeb, saaks kasutada :D õnneks asi ei maksa ka midagi. Kui mulle varuosi ei saadeta, eks siis tellin selle tavalise versiooni, sellel päris head hinnangud.

Sinu parasiitsõna on "juba".

Mul on kah -- mõttekriips :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

saadavad ikka jupid. mul Astro top capis delrin puruks. saadeti uus top cap, valed keermed. saadeti uus (ja mingil põhjusel ka nupp :/ ), jälle valed keermed. nüüd lasin ülemise toru saata :D

ehk põhimõteliselt olen neilt välja nuianud peaaegu teise Astro, juppidena :D :D :D

teenindus on neil 5+ (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesingi neid kruvikesi top ja bot capides ja toru pikkustes. Videotes vaatasin, et sinna annab igat sorti akusid sisse toppida nii kickiga kui ilma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...