Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Siim Badalandabad Tänav

Probleem kanger mini protank 2 uue coiliga

Recommended Posts

Probleem nyyd selline et olen keeranud 3-4 uut coili aga igalyhel on selline imelik k6rvalmaitse. Kaustan 0.15mm kantalit. Spinne on mingi 4-6 peal ja keerasin ymber tavalise n6ela. Viimane mis tegin on 0.15mm topelt keeratud 0.30mm-iseks. Viimasem tulemus annab korralikumalt rohkem auru (mitte piisavalt) ja maitset. Aga see k6rvalmaitse on v2ga h2iriv ja vastik. Kasutan hetkel 100% cottonit mis ostsin selverist. Mingi smile firma oma (H2sti pika lehena). Surfasin ka foorumis ja n2gin et keegi mainis midagi et kui pole kirjas et "valgendamata" siis on kindel mats et valgendatud. Cottonid pole ma l2bi keetnud. Kui t6esti asi selles siis kust ma saaks normaalset cottonit sisse? Apteekidest? Asun ise tallinnas.

Muidu vedelikud on tavalised Inawera omad (Propüleenglükool 62%, taimne juurviljaglükool  25%, destilleeritud vesi 8%, maitseessentsid 5%.). Proovinud olen nii Maasika kui ka Cherry Cigari ja m6lemal on maitset 6rnalt tunda aga see k6rvalmaitse k2ib nii yle.

T2nud abistajatele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere tulemast foorumisse.

Oled sa testriga ka mõõtnud coili takistust? See 0.15 4..6 keerdu ümber nõela tundub olevat väga kõrge takistusega vbl sellep ka ei tossa piisavalt.

Vatti osta spezzilt näiteks http://spezz.ee/et/iseehitajale/189-maxim-organic-cotton-balls.html

Võid sealt ka vaadata jämedamat traati. Ja loe lisaks foorumit natuke.

 

Edit. Spezz jõudis ette :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

T2nud. Aga on hetkel kiiremas korras v6imalik leida mingit normaalset vatti kusagilt poest et saaksin 2ra vahetada? Aga jah siin hetkel ootan oma evici ja kohe kohe tellin spezzilt asju et ehitada endale normal asi. Auru muidu tuleb nagu oleks tavaline uus otsik (akudeks on tavaline ego-t ja EVOD)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reedel mõistlikul ajal teed tellimuse, siis vast saab ehk smartpost liigub ka nädalavahetustel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...