Jump to content
E-sigareti foorum

Diezo

Tavakasutaja
 • Postitusi

  62
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About Diezo

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja
 • Sünnipäev 05.05.1990

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 • Asukoht:
  Tallinn

Converted

 • Varustus
  Sahtlitäis nodi
 1. Kas Spezzil poes olev VaporShark rDNA juhmevaba laadija töötaks ka Nokia telefonidega? Hetkel ei ole üheski Eesti e-poes silma jäänud mõni Qi laadija, mille tarneaeg oleks mõistlik.
 2. Külmana on Atmose VGd päris tüütu purgist kätte saada. Venib nagu tatt ja ilmselt tõesti on keeruline täpselt doseerida. Ma loobusin VG külmikus hoidmisest kuna enne segamist tuli teda ca. 20 minutit soojas hoida enne kui midagi normaalselt sealt välja tulema hakkas.
 3. VG põhised mahlad kipuvad külmaga paksemaks minema. Isegi pärast külmikust baadvedeliku potsiku välja võtmist on päris korralik piin seda ümber valada. Venib nagu tatt.
 4. Diezo

  Kayfun 4

  Oeh. Tuleb ära oodata kuniks kollased mehed kloonitud saavad ning Spezzil või Marcil kraam laos on.
 5. Diezo

  SQuape

  Squape 1 on väga pirtsakas vati kohalt. Natuke vähe paned - lekib. Paned palju - kärsakas. Üldiselt külgmistesse mahlakanalitesse väga ei taha ka vatti saada, paned nii et napilt otsad külgmistesse jõuavad. Pealmistesse kanalitesse ei taha ka väga vati surumist vaid mõistliku asetust. Üldiselt ma ajan vati enne kanalitesse ja seejärel natuke üritan kohevile ajada. Hetkel jookseb 1,5 oomine coil 16w peal. Ei kärsata, ega anna lurinat. Natuke tahab lihtsalt katsetamist ja sättimist esialgu. Vaikselt jookseb peas ka mõte järgmine nädal proovida vertikaalset coili. Eks näis mis sellest saab
 6. Sõltub sellest mis sa sinna otsa viskad. Kayfuni klooniga ca 1.6-1.8oomi kanti sihtides oli täiesti ok. Lihtsalt kayfun viis ta väga balansist välja ja püsti enam ei seisnud väga.
 7. Dragon Age: Origins on 14 oktoobrini tasuta saadaval. https://www.origin.com/en-ie/store/buy/dragon-age-1/pc-download/base-game/standard-edition
 8. Reedel mõistlikul ajal teed tellimuse, siis vast saab ehk smartpost liigub ka nädalavahetustel
 9. Järgmine kord kui nodi tellin, siis üritan meeles pidada
 10. Meh. Kaks kassi ka majas, suure tõenäosusega enam seda kruvi ei leia. Hetkel asenduseks Squape käes ja hoian lihtsalt foorumil silma peal. Aeg-ajalt vigase deckiga Kaiffareid liigub, siis üritan käpa peale panna.
 11. Kloonile. Edit. Kellel midagi leidub, siis kirjutage postkasti. Ärme hakka teemat risustama
 12. Magnetit kodust ei leidnud ja naise sukasokk tolmuimeja otsa ka ei aidanud. Mis kadunud see kadunud, aga puhtalt huvi pärast ega mõnel foorumlasel ei ole üleliigseid kaiffari täitekruvisid?
 13. Kaiffari täitekruvi kukkus näppude vahelt vaiba sisse. Vaibal on tihedalt ca 4-5cm pikad narmad...lootusetu on leida. Edit by Scuall: Tõstetud teemast ,,vinguviiul,,
 14. Mingi väike dripper ning popsid rõõmsalt 3mg mahla.
 15. Siis ta peaks olema ilmselt mingi wiki laadne asi, et kõik foorumlased saaksid lisada ja editida. Samas kasutaja hazar poolt tehtud teema slängide kohta on täitsa olemas: http://e-suits.eu/topic/1543-släng-ja-lühendid/ . Ühesõnaga kes viitsib, see ka leiab.
×
×
 • Create New...