Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
esigaretivedelikud

Haka twist 1500 mAh - ei näita, et aku oleks täis.

Recommended Posts

Järgnev mure:
tean, et akul peaks täis laadides hakkas põlema valge tuli, kuid vahet pole, kui kaua ma seda laen (kas siis 6h või 12h), see paganama valge tuli ei hakka põlema - jääbki punane (näitab laadimist). Samas, aku ise kestab piisavalt.
Ei ole seda eriti palju ka kasutanud (nädal-poolteist ehk), kuid see on suhteliselt häiriv. Kas ei või probleem olla vales voolupinges vms?
Laen seda mingisuguse Sony Xperia seinalaadijaga (sinna otsa siis eGo laadija pandud). Tean, et ka neil Sonydel erinevate output pingetega laadijaid.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vana hea "kas juhe mõni lahti või elektroonika lolliks läinud." Arvestades, et täis ta end laeb, siis äkki elektroonika, mis peaks teada andma, et aku täis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vana hea "kas juhe mõni lahti või elektroonika lolliks läinud." Arvestades, et täis ta end laeb, siis äkki elektroonika, mis peaks teada andma, et aku täis.

Ja laadimispingega ei tohiks seal midagi seotud olla?

On soovitatud laadida (4.2V pealt - miks) ja seda ma ka teen, nagu ma Vision Spinner II 1600 mAh puhul teen. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsiks veel selle kohta ka, et kas on oluline, mis värvi on laadija enda tuli?
Eile õhtul panin laadima,siis oli vahepeal punane, vahepeal roheline, siis midagi vahepealset. Hommikul oli laadija enda tuli roheline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ps. olen kasutanud 1500mah haka twist akut ja see tootja poolne jutt nupu kohta ("Sisselülitusnupp on Jaapani kvaliteettootja ALPS toodang, eluiga üle 100 000 lülituse, mikroskeemid USA AOS toodang.") minul ei kehtinud... Pigem mingi kuu aega kasutamist ja nupul oli klick kadunud ja toimis pigem nagu puutetundlik nupp... (vaevalt et kuuga 100 000 korda nuppu vajutasin :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuskilt kuulnud, et need ego laadijad tahavad sisend vooluks saada 500mA aga tänapäeva telefoni adapterite väljundvool kindlasti 1000+ mA, võib olla sellest segadus? 

Samas kui selle suurema voolu peale ego laadija maha põlenud pole ja nagu töötab, siis ei tohiks selles asi oli ja probleem ikkagi pigem aku indikaatoriga kui laadijaga. Muidugi krt seda teab, sest mulle on aeg näidanud, et isegi kui elektroonika peaks kindlat moodi käituma teeb ta vahel ikka midagi kolmandat.

Ma ikkagi prooviks leida kuskilt madalama vooluga adapteri korra katsetamiseks ja vaataks kuidas käitub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...