Jump to content
E-sigareti foorum
vikat

CTHULHU V2 RTA

Recommended Posts

Ma pole öelnudki, et mul üldse klaasi pole   :roll:

mhmh, minu viga jah, et mina sain nii aru et pole. On jäänud meelde (kunagi vist oli mingi muu tankiga hoopis), et ühe juba kunagi lõhkusid ja nüüd on pupu ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kunagi 1-ga oli jah. Sp ongi tagavara vaja hoida :P

Hei, ma üks päev hakkasin single coil deckiga mässama ja esimese korraga ei õnnestunud wickimine (ei niisutanud coili piisavalt hästi), teist korda ei proovinud enam. Kas sul on mõni pilt alles kuidas sa wickisid? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/i63dy07vnydmbmd/2015-11-11%2013.04.53.jpg?dl=0

 

Mingi sitase pildi leidsin, rohkem ei paista olevat. Pm V kujuline(lõikad, mitte ei säti) ja alumise vatikihi lõikasin ära.....piltlikult naine ajab pea külgedelt kiilakaks ja aga seda pole näha, sest pealmised juuksed varjavad selle ära  :D otsa mina sinna auku pm ei toppinud, kui siis nibin-nabin vaid

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/i63dy07vnydmbmd/2015-11-11%2013.04.53.jpg?dl=0

 

Mingi sitase pildi leidsin, rohkem ei paista olevat. Pm V kujuline(lõikad, mitte ei säti) ja alumise vatikihi lõikasin ära.....piltlikult naine ajab pea külgedelt kiilakaks ja aga seda pole näha, sest pealmised juuksed varjavad selle ära   :D otsa mina sinna auku pm ei toppinud, kui siis nibin-nabin vaid

Jajah, saan aru, ma teen dualis u. samamoodi, aga otsad lähvad ka wickimisrõnga alla ja pügan pealt, mitte alt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dualiga pügan pealt.

What rõngas     :P

See rõngas, mille sa ära võtsid ja lömmi tegid :P

Aga mulle see rõngas meeldib, hoiab vatti paigal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...