Jump to content
E-sigareti foorum
vikat

CTHULHU V2 RTA

Recommended Posts

Palun selgita mis on kontaktcoilid?

Tihedalt keerud koos, nagu kanthaliga. Vahesid ei tee keerdudele. Kevadel proovisin seda G2 titaaniga, siis 'õiget' titaani polnud saada. Kippus lühisesse. Hetkel kasutan seda traati, sellega on OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, ja veel, kui veel kellelgi mahlaring väga tuugalt liigub, parema o-ringi selle leiab Taifun2 varude pakist (punased rõngad). Vahetasin ainult alumise, sellest piisas täiesti. Lekkinud pole siiani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palju seda vedeliku kontrolli rõngast peab kruttima lahti? Mul juba pisike vahe sees õhuvõtu ava rõngaga


Elle mahlakanali ümber oleva rõnga võtsin ära. Suutsin juba kõveraks ka teha. Rohkem segas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee, no kui sa selle pisikese sisemise rõnga ära võtsid, siis ju vedelikukontroll ei tööta? :)

 

Kuidas see rõngas seal mahlakanalite ümber vedelikukontrollile kaasa aitab? Mu arust keeratakse hoopis alt mahlakanalid kinni. Ma muidugi eeldan, et jeesus sellest rõngast rääkis, mida ametlikul lehel piltide peal isegi küljes ei ole.

http://www.cthulhumod.com/wp-content/uploads/photo-gallery/V2-RTA/P8290793.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas see rõngas seal mahlakanalite ümber vedelikukontrollile kaasa aitab? Mu arust keeratakse hoopis alt mahlakanalid kinni. Ma muidugi eeldan, et jeesus sellest rõngast rääkis, mida ametlikul lehel piltide peal isegi küljes ei ole.

http://www.cthulhumod.com/wp-content/uploads/photo-gallery/V2-RTA/P8290793.JPG

Ah, see on jah wicki rõngas (krt, kasutage õigeid nimesid :P), siis küll, seda ei kasuta mina ka, aga vedelikukontrolli sees on ka üks väiksem rõngas (mille saab ära võtta, kui edaspidi alt täita).

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 coili tegemisest videot on? Kõik teevad dualit  :D


Vedeliku kontrolli jätsin alles, see mis asub alumise keeratava rõnga sees.. kuigi mul see täiesti lahti keeratud ehk pm poleks ka seda vaja.

Mul igatahes ei lekkinud midagi, kardan, et liiga vähe mahla tuleb peale. Sp ka mingit 1 coili videot võiks vaadata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd siis kasutatud aparaati mõned päevad. Asjad hakkavad paika loksuma. Toon siinkohal ära mõned plussid ja miinused, mis mind puudutavad. Teistel võivad prioriteedid ja muud teemad olla vähe teiste kohtade peal.

 

Plussidest siis... Ma ei ole ealeski saanud paremat maitset ja suuremat tossu taolistest seadmetest. Auru mekk on tase omaette. Julm ja hea korraga. Kui võrrelda koljatiga, millega ma kavatsen ka omi teisi väiteid võrrelda, siis koljat jääb mõlemas süsteemis alla. Cucu aur on selline meeldiv veinikõrvane, samas koljati oma, mis oleks nagu särtsakas viina sakusment. Viimasel juhul on kick krõbedam ja maitset vähem. Coili ehitamine super hea ja hästi läbi mõeldud. Coili paigalduse võiks jätta ka pimedatele näpuharjutamiseks. Isegi siis suudaks asi töövalmis saada kiiremini, kui mõnda teist kuulsat pead ehitav nelja silmaga vanakoolimees. 

 

Miinustest... Liiga palju tähelepanu vajav. Vati jebla paneb tihti käed rusikasse suruma, ning ligidal on moment, kus karvaseid saavad ka teenimatult ligidal seisvad isikud kuulda, ning armastus püha ürituse nimel, leiab lõpu läbi akna lendava cucu näol. Tra, ei saa siis üht head asja teha ilma vigadeta? Võrreldes koljatiga, on viimane ikka lollikindel ses asjus. Võta ja viska sinna vatti vahele, nagu labidaga sitta vastu lauda seina ja ikka töötab, cucu puhul on tegemist oma aja ära elanud eidega... liiga vähe, ei lähe märjaks, liiga palju, hakkab krigisema. Väga raske kooselu ühesõnaga.

 

Ma saatsin jee cucu osades,t nii vati rõnga kui ka mahla kontrolli. Täidan süstlaga alt. Vatti panen täpselt nii kuis koljatile. Olen täiega rahul tossu kvaliteediga ja seadmega üldiselt. Proovisin erinevate setingutega paigaldada vati rõngast, ning sellest tekkis rohkem probleeme kui asi väärt. Lõpuks jõudsin ikkagi järeldusele, et mõttekam on otsida tasakaalu elektri ning (puuvilla)vati pealt, kui hakata vatile rõngast peale toppima. Mahla rõngas segas mind lihtsalt niisama. Mul ei ole vajadust mahla kokku hoida, seega paneme täiega. Tossu tahan, mitte tilka näppida. Tilganäppimiseks on teised seadmed. Samas, kui vaadata asja sedapsi, et mingeid kanaleid on vaja kinni keerata, kui täites tahad kuiva olekut, siis minu arust on see üks liigne tegevus ja üks suur miinus seadme insenäärlikul osal. 

 

Ma tahaks tulevikus näha sarnast toodet, ilma igasugu kontrollideta, ning sama mugava seti ning sama hea auruga. Siit on ainult sammuke veel minna. Mina ootan suurt ja  lahtist mahla/õhukanalit cucu coili setingu ja auru kvaliteediga, mida ei saa regullida, koljati lollikindlusega ja õergöhrkr (mis imeliku nimega tank see siis ka ei olnud) pealt täitmise süsteemiga aparaati. Siis võin õnnelikuna surra, piip suus ja täis aku taskus.

 

Kokkuvõtvalt võiks öelda, et cucu pani märgi maha. Tema poolt toodetud väärtus välisõhus ja kopsusiseselt on tase omaette. Kahjuks on eredalt põleval sädemel alati ka pahupool millega tuleb arvestada. Samas pole siiani tehtud ühtegi täiuslikku aparaati, sest miks me muidu neid ikka ja jälle uusi ostame :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auru mekk on tase omaette. Julm ja hea korraga. Kui võrrelda koljatiga, millega ma kavatsen ka omi teisi väiteid võrrelda, siis koljat jääb mõlemas süsteemis alla.

 

Võrreldes koljatiga, on viimane ikka lollikindel ses asjus. Võta ja viska sinna vatti vahele, nagu labidaga sitta vastu lauda seina ja ikka töötab,

Nõus. Aga ma arvan, et koljatiga on lihtsalt õpitud elama. Alguses kui veel nisanäpp olin, siis andis koljat mulle päris jubedaid kärsakaid. Natuke kogemust kompotti, ja õppind asja niimoodi wickima et elaks pommi ka vist üle. Näiteks billow v1 ei saanud mitte kunagi selgeks ja alati oli tulemuseks pruunlase vati maitse või mahla uputus.(kinkisin ära, teine mees sai asja tööle 5+)

 

Muidu kasutan rõngast ja täidan ikka pealt, kui päris ääreni ei täida siis on uputus suht minimaalne. Peale täitmist tuleb lihtsalt uuesti vaakumi imeda ja ilma õhuta tuld anda kuni liigne mahl vatist ära aurustub.

Usun, et andes piisavalt aega, õpime ka kosmosedeemon kalmaari armastama  :)

Muidu on päris täppi pandud. 

Cthulhu

It is said that They will return, causing worldwide insanity and mindless violence before finally displacing humanity forever.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avastasin, et peaaegu samamoodi wickides, nagu koljatit on tulemus üle ootuste hea :). Nüüdseks olen saanud asja dualcoli põhjaga niimoodi tööle, et ei leki ja ei anna kärsakat ka. Aur ja maitse on ikka super. Jah, see mahlakanalite kinnikeeramine on täitmise ajaks muidugi vajalik, aga ikkagi olen rahul. Hetkel on kutuulu koljatist veidi eespool, nüüd ootan veel UD Bellust vatame, kas suudab eelpoolmainitute latist üle hüpata või paneb sirge seljaga lati alt läbi :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin dual coili teha, aga takistus kippus liiga madalaks.

Panin siis ühese decki tagasi. Unustasin vedeliku regulli rõnga tagasi panna.....aga ma ei tea kas oli asi rõngas või heas coilid, aga hakkas veel paremini tööle    (relv)


Eks täitmisel ole näha palju sealt välja voolama hakkab 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin dual coili teha, aga takistus kippus liiga madalaks.

Panin siis ühese decki tagasi. Unustasin vedeliku regulli rõnga tagasi panna.....aga ma ei tea kas oli asi rõngas või heas coilid, aga hakkas veel paremini tööle    (relv)

Eks täitmisel ole näha palju sealt välja voolama hakkab 

Kuda on siis, voolab/voolas? :)

 

Mina olen nüüd igatahes dualcoili wickimise paika saanud ning kõik toimib 5+, ei leki ei täitmisel ega tõmbamisel, Goljat v2 on kahjuks nüüd unustatud ja seisab riiulil tühja :( Peaks ilmselt varsti müüki panema?

 

Kui mingi hetk viitsin, siis teen ka pildid wickist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuda on siis, voolab/voolas? :)

 

Mina olen nüüd igatahes dualcoili wickimise paika saanud ning kõik toimib 5+, ei leki ei täitmisel ega tõmbamisel, Goljat v2 on kahjuks nüüd unustatud ja seisab riiulil tühja :( Peaks ilmselt varsti müüki panema?

 

Kui mingi hetk viitsin, siis teen ka pildid wickist.

Millise hinnaga oleksid oma kallikesest nõus loobuma? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millise hinnaga oleksid oma kallikesest nõus loobuma? :)

Chtulhust? :) 60 euriga saab Maitsevaurist http://www.maitsevaur.ee/tarvikud/iseehitajale/cthulhu-rta-v2enda omast ei loobu, kui sa just rohkem kui 60 euri ei paku :D Kui goljat v2, siis pane PS ja räägime, ehk jõuame kokkuleppele? :) Samas see praegu minu nr1 backup, kui midagi peaks Cthulhuga juhtuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõtlesin dual coili teha, aga takistus kippus liiga madalaks.

Panin siis ühese decki tagasi. Unustasin vedeliku regulli rõnga tagasi panna.....aga ma ei tea kas oli asi rõngas või heas coilid, aga hakkas veel paremini tööle    (relv)

Eks täitmisel ole näha palju sealt välja voolama hakkab 

 

 

Kuda on siis, voolab/voolas? :)

 

Mina olen nüüd igatahes dualcoili wickimise paika saanud ning kõik toimib 5+, ei leki ei täitmisel ega tõmbamisel, Goljat v2 on kahjuks nüüd unustatud ja seisab riiulil tühja :( Peaks ilmselt varsti müüki panema?

 

Kui mingi hetk viitsin, siis teen ka pildid wickist.

ilma rõngata lekib täitmisel. Aga panin rõnga tagasi10-st korrast vb 1-2 korda tilgub õhuavast välja. Üldiselt ei tilgu. Pm kui alguses ei leki, siis ei hakkagi lekkima. See, et ilma rõngata töötas paremini peab paika, aga natukene, vatt tuleb õigesti panna, siis pm pole vahet.. Samas rõngaga pole jama.Dual coilini pole veel jõudnud. Ühene on piisavalt hea

Dualit pean titaaniga proovima, nikkel liiga peenike. Samas peaks traati juurde tellima.......millegipärast cucu takistus on väiksem kui teiste clesrodega ja piiripealne ei sobi  mulle või cucule   8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ilma rõngata lekib täitmisel. Aga panin rõnga tagasi10-st korrast vb 1-2 korda tilgub õhuavast välja. Üldiselt ei tilgu. Pm kui alguses ei leki, siis ei hakkagi lekkima. See, et ilma rõngata töötas paremini peab paika, aga natukene, vatt tuleb õigesti panna, siis pm pole vahet.. Samas rõngaga pole jama.Dual coilini pole veel jõudnud. Ühene on piisavalt hea

Dualit pean titaaniga proovima, nikkel liiga peenike. Samas peaks traati juurde tellima.......millegipärast cucu takistus on väiksem kui teiste clesrodega ja piiripealne ei sobi  mulle või cucule   8-)

Kusjuures mul sama teema ehk, et chtulhu enda sisemine takistus väiksem kui teistel, mis ju tegelikult hea - tähendab seda, et ühendus pos/neg postidega on väga hea. Samas tähendab see ka seda, et traati peab rohkem panema võrreldes teistega, et TC korralikult töötaks. Ma olen TC puhul isegi nii teinud, et korra tühjalt tulistanud, et takistus tibake tõuseks ning siis alles baastakistuse lukustanud (et töötaks samade settingutega nagu teiste RBA-degal). A'la, kui muidu oleks takistus 0,09, siis lukustan 0,1 peal ära, aga see oleneb traadist, buildist jne, vahel ei pea seda tegema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...