Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
erkkip

'Scottish Roll' wick

Recommended Posts

Leidsin sellise video, mis ma arvan, et väärib oma teemat. Proovisin järgi, ning väga hea wick, eriti dripperisse. Aga tundub sama hästi töötavat ka tankis. Võib vati silmaga vaadates päris kuivaks lasta aga dry

hitti ei anna. Soovitan proovida igaljuhul (Y)

https://youtu.be/Yf-V0H4DnFo

 

https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/3k00m8/how_to_effectively_wick_an_rda_to_last_20_hits/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikka meetod. Kasutusel täitsa tavaline jaapani vatt (koh gen do, muji või jumal teab mis ja kes neid veel toodab).

Mina näiteks enne tegin nii wicke, et lõikasin lihtsalt sellel vatipadjal pikuti teatud laiusega riba ning siis kohe coili sisse. Antud videos näidatud meetod eeldab natuke rohkem tööd, aga tundub, et tasub ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK.

Ma olen kogu aeg välimised kihid ära võtnud ja siis silunud ... venitanud ja maseerinud, et kena välja näeks :D.
Nüüd siis selge, et peab rohkem tükkideks venitama ja siis kokku laduma uuesti.
Loogika on selles asjas olemas ... vahed kidude vahel on suuremad ja tänu sellele liigub mahl kiiremini sinna kus kuiv ja rohkem imab ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teen omast loomingust suht-koht sarnaselt. Ainus erinevus, et ei eemalda neid kihte, vaid peidan sisse ära ehk keskelt pooleks ja pealmised kokku. Võimalik, et eemaldamine annab mingi täiendava eelise, kuid pealmised keskele ja lahti sikutamine ja siis ots kinni ja raskelt läbi coili toimib väga kenasti. K4-ga 5+. Drippereid ei kasuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin sarnast lahendust subtankis nikkel coiliga, töötab hästi. Muidugi ei kasutanud niipalju villa, kui tüüp pani, aga rohkem kui tavaliselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikliga on seda väga raske teha, sest traat pehme

pressisin niklisse vati sama süsteemiga, eks paista kas funkab    8-)

Anna siis teada, kuidas on. Tahan ise ka nii teha nikliga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wickis hästi, kohe nii hästi, et imas pystsi seistes paagist nii palju vedelikku, et pärast tuli lörinal välja   (relv)

siis hakkasin vatti sättima paremini, et nii palju peale ei tuleks.....enam yldse ei taha tulla. ei olnud rohkem aega mässata, vb õhtul vaatan yle.

 

Iseenesest on hea küll, aga nikliga on kebimist ja pärast oleks hea mitte puutuda eriti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen Koh-Gen-Do vatil alati pealmised kihid ära tõmmanud, kuna vatt on nii kohevam ja vikib paremini. Proovisin nüüd seda ka laiali venitada ja kokku mudida

- Cthulhu 2,5mm coilidega igatahes täites enam alla ei pissinud, tilkagi pole tulnud :idea:

( mis on hea, sest 2,5 mm dualcoil on mumeelest titaaniga maitsvam kui 3mm miskipärast)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tfv4,30/70  ei saaa ma tööle, kas lekib või kuivab kogu aeg.

Ootan r2 pea ära ja kui siis ka tööle ei saa, siis lendab see prügikasti

Mul on LEMO2 kasutuses. Ma tegin ikkagi tavalise kantaaliga (liiga hea oli veel, ei raatsinud ära visata), 0,55ohmu ja panin sellise suht tihke. Vedelik on mul ka miski 70VG ja 30PG. Ei tilgu ja siiani pole dryhitte ka saanud. Selline venitamine ja rullimine on päris hea tehnika, tavalise vatiga nii head ikka ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lemo2 töötab, aga nats vähe annab peale. hetkel ongi see kasutusel....kahjuks

kanthaliga natuke teine case, seal läheb maitse vaid sitemaks ennek kui yldse kärssama hakkab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...