Jump to content
E-sigareti foorum

theodor

Tavakasutaja
 • Postitusi

  256
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About theodor

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud
 1. Mul evic vtc mini ainuke aparaat sellestajast alates kui välja tuli. Mitu aastat see juba on ei mäleta. On teine kõvasti räsida saanud aga siiani töötab. Paakideks on cubis ja miski miniatuurne smok.
 2. Täna nägin mina esimest korda nii umbes 12 aastast tattnokka egopulka imemas.
 3. theodor

  Evic-VTC mini

  Kardan, et ikkagi nupp hakkab koolema, kuna vahest ei pane ekraanigi põlema, kui nuppu vajutan. Paha lugu küll, peaks hakkama loobumisele mõtlema.
 4. theodor

  Evic-VTC mini

  Ei oska öelda, pole cubist kuid maha keeranud, peale eilset, aga suht sarnaselt käitub küll, nagu vanasti egodega oli, kui ühendust ei saanud.
 5. theodor

  Evic-VTC mini

  Üks kuu veel ja miniga saab aasta täis. Muidu toimetas eilseni veatult, aga eile hakkas jupsima. Ei anna vahest küttet peale. Vahetasin isegi küttekeha ära. Võiks veel pidada vastu. Kardan et nupp ära väsinud. Samas annab küttet vahest nümeda viivitusega peale. Igaljuhul hea masin, pole ühtegi nii kaua olnud.
 6. theodor

  18650 Akud

  Need akud seal ligi 500mah mahuga aint. YouTube videost üks testis.
 7. theodor

  Notch coil

  Nii sain kah oma coil ise tööle. Nii umbes 50 watti juures enam ei sülita. Loll minust eeldada, et võin tõmmata ka vähemaga.
 8. theodor

  Notch coil

  mul see notch coil vastikult sülitab, 50/50 mahl sees, äkki just vaja rohkem vg-d sellele. Vastikult kuumaks läheb kah ruttu. Pole just lemmik, rohkem ei osta neid.
 9. Asi polegi kumb variant on säästlikum, vaid kumbal variandil on kasutegur suurem. Aku kestab variant 2 kauem, aga variant 1 on kasutegur suurem, pole päris nii, et aku saab viis korda kiiremini tühjaks.
 10. theodor

  Evic-VTC mini

  Peab vist parandustööd tegema hakkama oma 7 kuud vana minil. Usb pesa logiseb.
 11. Loll jutt 3.01 aint oma coile, nx coilid pasad lihtsalt. Mul ei läind üldse tööle, peale vaadates on nx nikkel coil juba veider. Väga rabe töötlus minuarust. Peaks kah tagasiviima ja küsima uue coili, aga eriti pole motivatsiooni.
 12. Pidin kah eile nx käima ja võtsin nikkel coil. Mul ei võtnud takistust ettegi. Vähe uurisinna seda ja jõudsin järeldusele, et väga praagi väljanägemisega. Aga antud teema puhul on coil ise lühis, siis viskab ulmenumbreid. Rba puhul tean mis tegema peab, usun et sellel sama viga. Coil jalg või jalad lahti.
 13. Ma proovisin nx poes seda, olin meeldivalt üllatunud. Üldsegi mitte paha, suvel ehk hea lühkarite taskus hoida. Iseasi kuidas ta toimetab akutühjenemisel.
×
×
 • Create New...