Jump to content
E-sigareti foorum

theodor

Tavakasutaja
 • Postitusi

  256
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by theodor

 1. Mul evic vtc mini ainuke aparaat sellestajast alates kui välja tuli. Mitu aastat see juba on ei mäleta. On teine kõvasti räsida saanud aga siiani töötab. Paakideks on cubis ja miski miniatuurne smok.
 2. Täna nägin mina esimest korda nii umbes 12 aastast tattnokka egopulka imemas.
 3. theodor

  Evic-VTC mini

  Kardan, et ikkagi nupp hakkab koolema, kuna vahest ei pane ekraanigi põlema, kui nuppu vajutan. Paha lugu küll, peaks hakkama loobumisele mõtlema.
 4. theodor

  Evic-VTC mini

  Ei oska öelda, pole cubist kuid maha keeranud, peale eilset, aga suht sarnaselt käitub küll, nagu vanasti egodega oli, kui ühendust ei saanud.
 5. theodor

  Evic-VTC mini

  Üks kuu veel ja miniga saab aasta täis. Muidu toimetas eilseni veatult, aga eile hakkas jupsima. Ei anna vahest küttet peale. Vahetasin isegi küttekeha ära. Võiks veel pidada vastu. Kardan et nupp ära väsinud. Samas annab küttet vahest nümeda viivitusega peale. Igaljuhul hea masin, pole ühtegi nii kaua olnud.
 6. theodor

  18650 Akud

  Need akud seal ligi 500mah mahuga aint. YouTube videost üks testis.
 7. theodor

  Notch coil

  Nii sain kah oma coil ise tööle. Nii umbes 50 watti juures enam ei sülita. Loll minust eeldada, et võin tõmmata ka vähemaga.
 8. theodor

  Notch coil

  mul see notch coil vastikult sülitab, 50/50 mahl sees, äkki just vaja rohkem vg-d sellele. Vastikult kuumaks läheb kah ruttu. Pole just lemmik, rohkem ei osta neid.
 9. Asi polegi kumb variant on säästlikum, vaid kumbal variandil on kasutegur suurem. Aku kestab variant 2 kauem, aga variant 1 on kasutegur suurem, pole päris nii, et aku saab viis korda kiiremini tühjaks.
 10. theodor

  Evic-VTC mini

  Peab vist parandustööd tegema hakkama oma 7 kuud vana minil. Usb pesa logiseb.
 11. Loll jutt 3.01 aint oma coile, nx coilid pasad lihtsalt. Mul ei läind üldse tööle, peale vaadates on nx nikkel coil juba veider. Väga rabe töötlus minuarust. Peaks kah tagasiviima ja küsima uue coili, aga eriti pole motivatsiooni.
 12. Pidin kah eile nx käima ja võtsin nikkel coil. Mul ei võtnud takistust ettegi. Vähe uurisinna seda ja jõudsin järeldusele, et väga praagi väljanägemisega. Aga antud teema puhul on coil ise lühis, siis viskab ulmenumbreid. Rba puhul tean mis tegema peab, usun et sellel sama viga. Coil jalg või jalad lahti.
 13. Ma proovisin nx poes seda, olin meeldivalt üllatunud. Üldsegi mitte paha, suvel ehk hea lühkarite taskus hoida. Iseasi kuidas ta toimetab akutühjenemisel.
 14. Keegi oleks pidanud ossile selgitama, et maksustamisel juhtub midagi sarnast nagu oli paadimaksuga. Krt ma naeraks nädalaega, kui maksusid laekuks 10 eurot ainult.
 15. Olen cubist ka 45watti peal lasknud. See 0,5 coil tahab takistuse tõstmist. Originaalis näitab mul 0,49 oomi, aga lukustanud ta 54 või 55 oomi peal ja töötab kenasti. Originaalis jääb 270 c juures mõttetuks. 54 oomi peal mul maksimum 210 kraadi ja 37watti. Praegu vana coil kah, peaks ära vahetama.
 16. Mul on 80pg20vg ja hakkas teisel päeval tõrkuma. 50pg50vg töötab kenasti nädalaid.
 17. Ma lihtsalt annan tuld paar sekundit peale täitmist ja enam ei lumise.
 18. Mul läks mentool kuidagi klimpi ja kui klimp läbi läks aurustajast,siis tahtis hingetuks võtta.
 19. theodor

  Fiber Freaks wick

  Tõenäoliselt oli jutt tselluloosist, kuna tselluloosil on kordades parem imendusvõime, siis ma eelistan kah seda ja muidugi pole puuvilla maitset.
 20. Mul 50/50 segu 0,5 oomise peal ja läks käima 3 nädal, vähe kiskusin watte ja tempi maha, aga veel päris hästi funkab, nii et kipu vahetama. 1 oomine oli täiesti mõttetu ja 1,5 jäi kõrvale kohe, kui esimese dry hiti sain, muidu hämmastav coil, aga dry hit nagu imelik tänasel päeval.
 21. Selline siis ongi esigareti tulevik euroopas ja joyetech tahab kah kuidagi elama jääda.
 22. Lihtsam oleks seda teha, kui coil kuumaks lasta jne... lisaks saaks ehk täpsemat tulemust.
 23. Ma sooviks sama, mis jeesuski. Jõle tihti läheb vaja takistuse lukustamist kõrgemaks, sest mõõdetid originaal takistusega on jama.
×
×
 • Create New...