Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Bomba

eVic-VT seadistamine

Recommended Posts

Tere, sooviks abi- olen nende uute e-sigaritega täiesti peata kana. Olen tõmmanud seda kõige algelisemat e-pulka ja muretsesin nüüd suure hurraaga eVic VT, igavene kobakas masin ja seadistada ma seda ei oska. Kas keegi oskaks soovitada erinevaid temp.(F), W, ja palju Ov-d.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, nagu ma selle kogu komplekti sain . EGo  one mega atomizer, ja siis muu kraam.


Nonii, blond nagu ma olen aga karbis on veel punane coil alles. Järelikult peaks siis sinine, ehk titanium coil masinas olema- kui ma nüüd täielikult ei eksi. Seadistati mul igatahes temperatuuri, W jne aga näppisin seda nii kaua kuni paigast läks ning enam ei teagi, mis on masinale hea ja mille järgi neid numbreid seada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vastupidi, punane on titaan ja sinine nikkel.... vastavalt coilile pead siis valima reziimi vt-s, kas siis ni või ti mode.... temp.i ja watid pead oma maitse järgi paika timmima... nikkel coiliga soovitaks esialgu watid sinna no näiteks 35 peale seadistada ja temp. siis näiteks 220kraadi peale ja siis vaikselt võid temp. tõsta või langetada, kuniks veip hea.... see suht individuaalne mis wattid , mis kraadidel kellelegi sobivad...katsetamis asi... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

Sign in to follow this  

×