Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Jaan

Nitecore Intellicharger i2 ei lae alati akut täis

Recommended Posts

Probs on selline: panen pea igal õhtul kaks akud i2 laadijasse uut elektrit koguma. Neljal hommikul viiest on akud kenasti täis ja saan päeva ilusti õhtusse. Aga sellel ühel halval hommikul on üks akudest kaunilt 4.2V laetud, teine seevastu 3,7-3,9V vahel. Kuigi indikaatortulukesed näitavad laadimise lõpetamist. Imelikuks teeb asja see, et tulem ei sõltu konkreetsest akust ega laadija kanalist. Probleeme olnud igas asendis. Kui pooltühi aku laadijast hetkeks eemaldada, jätkub laadimine võiduka 4.2 voldini. 

Et siis, kas olen loll ja ei saa millesti aru, või on mind kaks aastat teeninud laadija otsa saanud? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I2 on 2 iseseisvat laadijat ühes karbis, seega kõik peaks nagu korras olema. Võib-olla tahavad laadija/aku klemmid puhastamist või on põhjuseks kõikuv võrgupinge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

need laadijad on maru odavaks läinud

mis siin leiutamisega jamada

http://www.gearbest.com/18650-charger-_gear/c_11239/

https://www.fasttech.com/category/1421/search?f=MTYzPUV1cm8&keywords=battery+charger

 

jne

 

ei viitsi otsida, aga seal kindlasti ka kõvema laadimisvooluga isendeid olemas

ise kasutan 3 akut, peaks tegelikult 1 juurde ostma, nii et laadimiskiirus pole eriti aktuaalne

Share this post


Link to post
Share on other sites

tundub et olen saanud sama jama ohvriks . täna siis märkasin et suht tühi aku laadis ennast kummaliselt kiiresti täis , krabasin siis testri ja oh üllatuseks laadija näitas täis aga tester 3.6v KURAT .

Share this post


Link to post
Share on other sites

tundub et olen saanud sama jama ohvriks . täna siis märkasin et suht tühi aku laadis ennast kummaliselt kiiresti täis , krabasin siis testri ja oh üllatuseks laadija näitas täis aga tester 3.6v KURAT .

 

 

Ma puhastasin nii laadija kui ka akude klemmid ülihoolikalt ja pole seda probleemi enam esinenud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...