Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vikat

Vapewear (Vaprwear)

Recommended Posts

Pole üldse uus asi, aga mina nägin seda täna esimest korda :) Ultimate stealth vaping? :) Mood + veipimine = vaprwear

 

Põhimõtteliselt on tegemist peidetud voolikuga riideeseme sees (a'la kapuutsi nööri asemel), saab kasutada nende enda mingit pliiatsit (DLo3 ego pulka), aga ma arvan, et teoorias peaks saama ka oma modi otsa selle vooliku sokutada, ainult, et kuidas nuppu vajutada? :) Hea idee? Halb? Otsustage ise.

 

http://www.therooster.com/blog/vaprwear-smokable-clothing-those-times-when-pulling-your-vape-pen-out-your-pocket-just-too-hard

 

https://www.vaprwear.com/shop/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhimõtteliselt on ju vaja lihtsalt kapuutsi nööri asemel voolikut, mille ühes otsas oleks 510 driptip ühendus ja teises otsas huulik. Torkad mistahes clearo otsa ja tuld.

Voolikut saaks täitsa eraldi, ilma pusata, ka müüa - lihtsalt olemasolevast hilbust kapuutsipael välja ja voolik asemele.

 

Fire nupu osas võiks see olla vooliku küljes huuliku lähedal ning vooliku sees joosta paar peenikest juhet - need kannataks enamuste modide trükkplaadile joota Fire nupu asenduseks. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

Sign in to follow this  

×