Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

RaghzaVapes

Tavakasutaja
 • Postitusi

  199
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About RaghzaVapes

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud
 • Sünnipäev 27.04.1990

Kontaktinfo

 • Website URL
  http://soundcloud.com/raghza

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tallinn

Converted

 • Varustus
  Manto X + Reload RTA

Viimased profiili külastajad

5 891 profiili külastust
 1. Colinss vedelikud

  Pole nüüd juulis vaadanud, kuid vähemalt eelmisel nädalal oli veel Tondi 50 poekeses mingisugune Colinssi valik.
 2. Reisimine e-sigaretiga

  Snusiga peaks seal okei olema. Poodidest ei leia, kuid kui kaasa võtad, siis probleeme ei teki.
 3. Üks artikkel

  Tahtsin ka just siia kopida seda. Täiesti asjatundmatu inimese tõlgitud uudis on presenteeritud "lõksu" pähe... Täielik cancer, kui palju faktivigu seal sisse on lastud. EDIT: Kirjutasin neile pika kirja, kus selgitasin mida ma sellest artiklist arvan ning tõin välja ja palusin parandada kõik need faktivead. Eks ta tühja auku läks, aga vähemalt sai ennast välja elada
 4. EMTA ettekirjutus

  Aplaus - kui oleks ise tellinud ning sellise sekelduse otsa sattunud, oleks kahtlemata samamoodi vastanud. Ootan samuti nendepoolset vastust ja/või tegevust.
 5. Valmistamine

  Ma segan ise ka põhiliselt Capella vedelikke ning garanteeritud lollikindel tulemus on 100ml pudelisse kallata terve 13ml pudel maitsestajat ning siis ülejäänud pudel baasi täis, et jääks õige pisut loksutamisruumi. Töötab enamike Capelladega
 6. Reisimine e-sigaretiga

  Aeg hakata reisile minnes vedelikke deodorantide ja ninaspreide pudelitesse villima
 7. Pildid varustusest

  Ja kuidas G-Priv on? Sama mugav kasutada kui lubati?
 8. Soovitage paaki!

  Griffin 25 RTA. Vastab kõikidele sinu esitatud nõuetele ning mina isiklikult ühtegi halba külge välja tuua ei oskagi.
 9. Probleem Cuboidiga

  "Atomizer short" viitab üldjuhul ikka 510 ühenduse kammile, Cuboidil tihtilugu asi selles insulaatoris mis pini ümber on. Ise vaevlesin päevakese samuti sama asja küüsis. Alguses valetas takistust järjest suuremaks, kuni lõpuks hakkas "atomizer short" errorit viskama. Leidsin ühe õiges mõõdus õhukese ümmarguse tihendi ning surusin selle 510 pini ümber, samas sikutasin pini ka pisut ülespoole. Kohe ei aidanud, aga siis tegin software update 5.14 peale ja sellest hetkest töötanud kui miki.
 10. Ka mina alustasin 12mg vedelikega 2 aastat tagasi ning mida paremaks läks seade, seda vähemaks ka nikotiini. Selle aasta alguses sai kuu aega oldud 0mg vedelike peal, pidades seda loogiliseks jätkuks peale pikemat 3mg perioodi. Aga nagu Jaangi ütles, oli paari päevaga tunda et midagi on ikka puudu ning 2-3mg vedelikud on siiani see õige. Kui aga peaks olema soov täielikult maha jätta, siis 0mg vedelik on õige pisut parem kui mitte midagi. Isiklikult läheks seda teed, et tarbiks kasvõi 0,5mg vedelikku, aga vähemalt midagigi. 3mg on väike kogus, aga sealt paugust 0mg tulla tundub minu jaoks ikka karm.
 11. Huumorit elust enesest

  Ja siis kiruvad, et lekib kuramus
 12. Cuboid TC joyetechilt

  Minu arust ka, hinna ja kvaliteedi suhe on ikka äärmiselt paigas. Üle 4 kuu igapäevaselt kasutanud ning probleeme ja etteheiteid ümmargune 0 - lihtsalt toimib.
 13. Millist piipu valida algajale?

  Minu arust on vedelike uus standard 0,3 kangus ning vähemalt epiip.ee poes on küll suhteliselt kõiki vedelike selle kangusega olemas.
 14. 3.5ml Geekvape Griffin RTA Sub Tank

  Kas keegi Griffini decki täitsa lahti on proovinud võtta? Maha kukkudes tekkis õhu- ja vedelikurõnga vahele ühele poole väike vahe, mis nüüd häirib. Tahaks teise lahti võtta, et vaadata kas saab ilusti sirgelt kokku, aga nagu internet pajatas, siis on kogu see alumine decki osa omavahel kokku pressitud ning lahti kangutades ei pruugi seda enam ilusti kokku tagasi saada. Oskab keegi kinnitada või ümber lükata?
×