Jump to content
E-sigareti foorum

RaghzaVapes

Tavakasutaja
 • Postitusi

  200
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by RaghzaVapes

 1. Küsida võid ikka, kuid pakun, et see oleneb täielikult teenindajast, kes parasjagu leti taga on - kaldun arvama, et vähestel on kompetentsi selline töö ära teha. Võib-olla oleks kindlam pöörduda nt. Oomipoodi või IT-bussi.
 2. Pole nüüd juulis vaadanud, kuid vähemalt eelmisel nädalal oli veel Tondi 50 poekeses mingisugune Colinssi valik.
 3. Snusiga peaks seal okei olema. Poodidest ei leia, kuid kui kaasa võtad, siis probleeme ei teki.
 4. RaghzaVapes

  Üks artikkel

  Tahtsin ka just siia kopida seda. Täiesti asjatundmatu inimese tõlgitud uudis on presenteeritud "lõksu" pähe... Täielik cancer, kui palju faktivigu seal sisse on lastud. EDIT: Kirjutasin neile pika kirja, kus selgitasin mida ma sellest artiklist arvan ning tõin välja ja palusin parandada kõik need faktivead. Eks ta tühja auku läks, aga vähemalt sai ennast välja elada
 5. Aplaus - kui oleks ise tellinud ning sellise sekelduse otsa sattunud, oleks kahtlemata samamoodi vastanud. Ootan samuti nendepoolset vastust ja/või tegevust.
 6. Ma segan ise ka põhiliselt Capella vedelikke ning garanteeritud lollikindel tulemus on 100ml pudelisse kallata terve 13ml pudel maitsestajat ning siis ülejäänud pudel baasi täis, et jääks õige pisut loksutamisruumi. Töötab enamike Capelladega
 7. Aeg hakata reisile minnes vedelikke deodorantide ja ninaspreide pudelitesse villima
 8. Ja kuidas G-Priv on? Sama mugav kasutada kui lubati?
 9. Griffin 25 RTA. Vastab kõikidele sinu esitatud nõuetele ning mina isiklikult ühtegi halba külge välja tuua ei oskagi.
 10. "Atomizer short" viitab üldjuhul ikka 510 ühenduse kammile, Cuboidil tihtilugu asi selles insulaatoris mis pini ümber on. Ise vaevlesin päevakese samuti sama asja küüsis. Alguses valetas takistust järjest suuremaks, kuni lõpuks hakkas "atomizer short" errorit viskama. Leidsin ühe õiges mõõdus õhukese ümmarguse tihendi ning surusin selle 510 pini ümber, samas sikutasin pini ka pisut ülespoole. Kohe ei aidanud, aga siis tegin software update 5.14 peale ja sellest hetkest töötanud kui miki.
 11. Ka mina alustasin 12mg vedelikega 2 aastat tagasi ning mida paremaks läks seade, seda vähemaks ka nikotiini. Selle aasta alguses sai kuu aega oldud 0mg vedelike peal, pidades seda loogiliseks jätkuks peale pikemat 3mg perioodi. Aga nagu Jaangi ütles, oli paari päevaga tunda et midagi on ikka puudu ning 2-3mg vedelikud on siiani see õige. Kui aga peaks olema soov täielikult maha jätta, siis 0mg vedelik on õige pisut parem kui mitte midagi. Isiklikult läheks seda teed, et tarbiks kasvõi 0,5mg vedelikku, aga vähemalt midagigi. 3mg on väike kogus, aga sealt paugust 0mg tulla tundub minu jaoks ikka karm.
 12. Ja siis kiruvad, et lekib kuramus
 13. Minu arust ka, hinna ja kvaliteedi suhe on ikka äärmiselt paigas. Üle 4 kuu igapäevaselt kasutanud ning probleeme ja etteheiteid ümmargune 0 - lihtsalt toimib.
 14. Minu arust on vedelike uus standard 0,3 kangus ning vähemalt epiip.ee poes on küll suhteliselt kõiki vedelike selle kangusega olemas.
 15. Kas keegi Griffini decki täitsa lahti on proovinud võtta? Maha kukkudes tekkis õhu- ja vedelikurõnga vahele ühele poole väike vahe, mis nüüd häirib. Tahaks teise lahti võtta, et vaadata kas saab ilusti sirgelt kokku, aga nagu internet pajatas, siis on kogu see alumine decki osa omavahel kokku pressitud ning lahti kangutades ei pruugi seda enam ilusti kokku tagasi saada. Oskab keegi kinnitada või ümber lükata?
 16. See muidugi vähem detailsem, aga Bitmap converteriga Convert to black & white andis sellise: Ajakulu koos sinu avatari salvestamisega ning teises programmis 60x40 .bmp failiks konvertimisega u. poolteist minutit
 17. Mina tegin ise. Kuna tööl pole Photoshopi installinud, siis: Guugeldad või joonistad kahevärvilise pildi ning sätid värvid nii, et taust oleks must ja logo valge - enamasti Invert funktsioon (Pixlr Editor'is näiteks). Paned suuruse paika - 64px laius ja 40px kõrgus Sikutad alla: http://www.pixfonter.com/bitmap-converter/for-segger-emwin.html Konverdid tehtud väikese pildi Black & White värvidesse. Korras
 18. Minu omal kah veel USB-port "süütu", Nitecore ikka toimetab laadimisega.
 19. Mul samuti Cuboidis kaks chocolate bari sees ja üldjuhul päris kahte päeva välja ei venita, aga rahulikumal päeval küll. Umbes 350-400 mahvi päevas. Enamasti laen siiski igal õhtul, et vältida olukorda, kus järgmisel õhtul ebasobival ajal akud tühjaks saaksid. Erilist muutust aku kestvuses erinevate coilidega täheldanud ei ole - veipinud pikalt nii 0.08 - 0.1 ohm twisted nikkel dualcoilidega 220-240C @ 60W, kui ka 0.4 ohm kanthal clapton dualcoilidega @ 70-75W. Ei saanud aru küll, et kummalgi juhul aku vähem või rohkem kestaks. 2/3 päevaga akud tühjaks saada tundub küll võimatu minu jaoks.
 20. Täiesti debiilne. 1ml = 1 sigarett oleks mõistlik
 21. Kindel, et sul lukustatud ei ole takistus? Kasutad ikka Ni režiimis? Võta takistuse lukk maha, keera aurusti otsast ja vajuta Fire nuppu. Siis keera aurusti otsa, vajuta Fire nuppu, kinnita takistus ja lukusta...
 22. See Wismec Venti on kindlasti asjalik jubin, kuid ka mina soovitaksin Luha tänavale minna ning ühtkomateist proovida. Tihtilugu osutub esialgu mitte-tahetud karbikujuline mod hoopistükkis mugavamaks kui silindrikujuline aku. Sellisel juhul on koheselt ka asjalike seadmete valik tunduvalt suurem
×
×
 • Create New...