Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
knuth

särgid ja dressipluusid

Recommended Posts

Tervist!

Kuna tegelen siiditrükiga hobikorras siis mõtlesin hakata tegema veibi teemalisi särke ja muid riide esemeid. Ainuke probleem on selles, et ma ei ole leidnud ühtegi head disaini.

Ja siit tulebki nüüd palve, kui sul on hea mõte milline võiks olla ühe eesti veiperi särk, siis valmista disain ja saada see mulle. Ideaalis võiks olla disain ühe värviline ja tugevate kontrastidega. Parim disain läheb trükki ja disaini autor saab endale mõned tasuta särgid.

Nii et fotoshop käima ja ideed siia

 

Kui särgid valmivad, on võimalik muidugi ka teistel foorumlastel neid sümboolse tasu eest soetafa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suurt joonistaja pole, siis käin idee välja ja kui keegi tahab võib valmis joonistada. Oomil istuv mees/nais veipia siluett puhub välja aurupilve millel siis tekst (näiteks veipia nimi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Personaalsete nimedega tegemine läheks raskeks, aga kui keegi on nõus rohkem maksma oleks ka see võimalik. 

 

Kes kindlalt huvitatud on võivad siia teemasse kirjutada ja ka särgi suuruse märkida. Siis ma saaks särgid ära tellida ja sobiva disaini leidmide puhul kohe trükkima hakata. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kes kindlalt huvitatud on võivad siia teemasse kirjutada ja ka särgi suuruse märkida. Siis ma saaks särgid ära tellida ja sobiva disaini leidmide puhul kohe trükkima hakata. 

 

Nii see asi ei käi. Enne peaks ikka disaini leidma ja siis saab vaadata, kas see ikka meeldib

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...