Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Janar Nessel

Smok H-PRIV Kit

Recommended Posts

Algatuseks algajale natuke liiga karm komplekt. Su kops ei võta seda auru vastu, mida see asi toodab. Ise soovitaksin algajale mõnda joyetechi komplekti cubis pro paagiga. Saab proovida nii MTL kui DL varianti ja siis sealt edasi minna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

küll mu kops selle auru vastu võtab , olen sõprade omasid juba pahvinud ja mõtlesin endale ka soetada , hea kodus arvuti taga pahvida ;) , tahakski siis juba miskit korralikku ära osta mitte hiljem neid vahetama hakata jne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui veipimisest saab hobi, siis vahetama hakkad neid niikuinii. Võibolla tahad mingil hetkel ühe akuga MODi, et oleks pisem ja kergem. Või hoopis kolme akuga MODi, et ei peaks varuakusid kaasas kandma. Või lihtsalt uudishimust midagi muud proovida. Või tuleb mõnel tootjal uus mudel välja, millel on mingi põnev omadus. Jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan, et siinsed foorumi kasutajad seda komplekti keegi ei oma. Seega vaata üle juutuubi ülevaated, saad teada mis on plussid ja miinused. 

 

Aga minu kogemused Smoki toodetega on olnud kõik positiivsed. Arvestama pead muidugi sellega, et Smoki paagid on kõik nagu ameerika autod. Rüüpavad mis kole :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...