Jump to content
E-sigareti foorum

M2ks

Tavakasutaja
 • Postitusi

  33
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by M2ks

 1. Mul on hiljuti tulnud usast 2 pakki, mõlemal kadus peale jamaicat tracking ära. Samuti polnud õiget tracking nr. teatisel kirjas. Eesti Post ei oska neid vist läbi lüüa
 2. M2ks

  Kanger MT3S

  evodi coilil peaks metallrõngas laiem olema, t3s kitsam ja seega sobivad need kõigile
 3. Püsib samamoodi lugemata postituste all, ära kaob vaid siis kui minna viimase postituse juurde, mitte lugemata postituse juurde. Olen tähele pannud, see kehtib kõigi üldteadeannete kohta. Ehk uhvo oskab selle põhjal midagi teha.
 4. Suitsunurk on koht, kus parimad jutud liiguvad
 5. M2ks

  VAMO

  Panin värskelt laetud akud sisse(2x18350), vamo näitab 8,4V.
 6. Huvi pärast küsin, et mis riikides? Välismaa foorumeid kammides tundub, et türgis keelatud esigaretid kuid samas seal käinud inimestel pole probleeme olnud . Käisin Taanis, tagasi Odensest Kopenhaagenisse minnes kohtusin rongis ilusa neiuga kellel samuti piip tossas kuigi seal vist müük keelatud.
 7. Värske kogemus veebruari lõpust näitas, et saab reisida küll. Kahe ego otsas oli mt3 ja vivi, turvakontrollis ei tehtud teist nägugi, mõlemad ääreni vedelikke täis. Varu läks loomulikult äraantavasse pagasisse.
 8. Kestvust veel ei oska kommenteerida kuna alles 1 päev peal olnud. Mina ostsin ta siit http://www.plastidipest.ee/epood. Pead ei anna, aga ehk on ka mõnes auto varuosade poes olemas.Pajatan siis nüüd vastupidavusest - sobib küll, kui iga päev üle lasta. Ääred kulusid ära ja hakkas rulluma nagu kondoom. Kahju iseenesest, grip oli väga hea ja kinnaste vahelt ei libisenud kuhugi. Peab midagi muud välja mõtlema.
 9. Viimase paagitäiega hakkas MT3 ülihästi tööle. Muidu tekkis ikka kerget lurinat külma-sooja vaheldumisel, nüüd pole kordagi olnud. Ja mis ma avastasin, joppenpuhh, tihendikübar passib laua peal . Panin uue paagitäie ilma kübarata, vaatan kas lihtsalt joppas või polegi vaja seda sinna center post'ile.
 10. Kestvust veel ei oska kommenteerida kuna alles 1 päev peal olnud. Mina ostsin ta siit http://www.plastidipest.ee/epood. Pead ei anna, aga ehk on ka mõnes auto varuosade poes olemas.
 11. Pilt siis värskelt värvimiselt tulnud egost. Paremal before ja vasakul after. Tüdinesin kroomist endast ja kuradima libe oli ta samuti. Nüüd tuli hea mõte kasutada relvakohvri projektist üle jäänud plastidip'i. Need, kes selle tootega kursis pole siis selgitan - tegu pole mitte värviga, vaid kummilaadse materjaliga spreypurgis. Samuti on seda ülilihtne eemaldada, sest koorub lihtsalt maha kui otsast tirida.
 12. Feil feili teemas feilception. Täna juhtus ka esimene äpardus e-sigaretiga. Lennujaama minnes võtsin ego'd taskust välja ja viskasin läpaka kotti, et turvakontrollis taskud kiiremini tühjaks saaks. Ühte hakkasin kohe popsutama, teine jäigi läppari juurde. Nüüd avasin koti ja ennäe-pool paaki koti sisse imendunud. Õnneks läppar puhas ja lisaks sain veel tugeva maasikaaroomi kotile.
 13. pbusardo'l oli mingi keemiline test kit-tilgutas ühte asja siis teist ja lõpuks vahetas vedelik värvi ning värvi järgi pidi otsustama palju nikotiini on. Täpset tulemust ta kunagi ei saanud sellega, sest suht raske öelda kas on golden kollane või mingi päikese kollane. Baas vedelikke peaks veidi lihtsam testida olema kui valmisvedelikke mille värve on muudetud juba. E: video ka juurde
 14. Jaanuari keskel saadeti mulle sealt 10x10ml eraisikuna, kui suhelda siis saab ikka
 15. VPG = VP+VG ? VG+PG pooleks
 16. Annaks ka heakskiidu King e-cigarile, ainuke mis ei meeldinud sealt oli kirss, selline rohu(medikamendi) mekk. Peleoni oma tundus parem.
 17. Mina pooldaks eestikeelseid nimetusi, tunduvad kohmakamad ja seetõttu naljakamad/põnevamad.
 18. Vivi nova on tavaliselt õhtuks tühi, seega ka sinna 3ml kanti.
×
×
 • Create New...