Jump to content
E-sigareti foorum

eclipse

Tavakasutaja
 • Postitusi

  40
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Tegelt ei ole ju väike sääst, eriti kui veel hunnikut tuttavaid pean ka varustama. Tellisin 50ml seda nikotiini ja kasutamise ohtlikkusega olen kursis ning kasutan vajalikke kaitsevahendeid.
 2. Aga kumb ta siis on? Palju seda lisada tuleb, et 8mg segu saada.
 3. http://www.e-cig.com/shopping/products/25-E-Liquid-Nicotine/842-E-Liquid-Pure-Nicotine-50ml/ seesama isend.
 4. Kusjuures see ei olnud peleoni coil ja see ülemine jupp seal on arendus selles suunas, et vedelikku suhu ei tuleks mingi valemiga. Seega proovi, õhu pealevoolu see küll ei takista. Hoiab ära, et kondents saaks alla aku peale voolata.
 5. Hetkel kuul koos. 100ml 0mg vedelikule tuleb juurde panna siis ju 8ml 99% nikotiini, et saada 8mg jook?
 6. Ma tahaks toorainet, mitte vedelikku juurde osta.
 7. Nu see oli telefoniga kirjutamisel tekkinud apsakas. Ja ma usun, et see tilkadega arvutamine on bs. Kasutan mõõtudega süstlaid. Aga kust saab nikotiini?
 8. Kuna alguses mõtlesin, et segan 36mg ja 0mg vpg kokku 10mg saamiseks, siis viimane kord ei julgenud enam nikotiiniga vedelikku tellida. Palju peab nikotiini panema 100ml vedeliku sisse, et 18mg saada ja kust ma seda üldse saan?
 9. Kas null nikotiiniga vpg versus nikotiiniga vpg segu tehes on maitse vahe ka? See tähendab, siis kas nikotiiniga on kurgutunnet rohkem?
 10. Proovisin tuttavale kingitud T3e ja tundub et väga vähe võimsust jōuab coilini. Julgen väita, et suurem tōenäosus suitsetamist maha jätmiseks on kohe korralik pill osta.
 11. Mul tuli esimese kuuga miski 9000 puffi, aga see käis pidudel nagu lits ringi ka ja nüüd teeb veel kuus matsi tänu sellele seda pulka. Mõni isegi selline, kes kunagi suitsu pole teinud.
 12. Karbi hind vist Aga jah, ma nüüd võtsin kätte ja proovin paar paagitäit ära sellega. Lahja all mõtlen, et kurgus ei anna tunda tõmmates samamoodi kui vivil.
 13. See tulebki eoses suure karbiga, milles ainult põhividin sees? Oleks oodanud sellest ülepingutatud kestast ka mõne coili leida. Minu tagasiside on nõrk. Lahjaks teeb vedelikud.
×
×
 • Create New...