Jump to content
E-sigareti foorum

hmekk

Tavakasutaja
 • Postitusi

  499
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by hmekk

 1. hmekk

  Evic ato

  samas ei pruugi paha olla ju cisco spec atod on suht sama poindiga kohati ja inimestele väga meeldivad.
 2. hmekk

  Evic ato

  http://www.joyetech.com/product/details.php?gno=140 selline nali tulnud välja
 3. no kus sa asud - mind isegi huvitaks.
 4. päris vastas ei tohiks olla. Väikene trikk on sigareti paber ümber meshi panna (jätab just õige vahe sisse) ja siis kuumutada (paber põleb ära) ja peaks olema okei.
 5. tundub nagu oleks uus luriseja
 6. tõmbad ikka kallutades vai niisama nagu cartot/clearot?
 7. edu ja õnne cartoddega - aga ära unusta neid ennem korralikult täita - cartode teemas panin video
 8. Ei usu kusjuures. Nikotiiniga vedelik jääb nagu ma aru saan ikkagi meditsiini (apteekide) alla. samas meeriklastel läheb ikka hullemini http://blog.casaa.org/2013/03/call-to-a ... tax-e.html
 9. ma arendasin endale v2.5 carto - see on parim asi turul.
 10. hmekk

  Cartod

  Varsti tuleb Puffist jälle cartosi tellida. Seekord peaks vist miskine 30 tk võtma saab olla pikemalt rahus. PBusardo tegi ka cartodest hea video videos näitab hästi, etk ui korralikult ei täida siis 2 sekundiga keerad carto pekki ja ei ole enam sellega midagi teha.
 11. veits gay aga anname ehk andeks ka
 12. pointless kallid Liqua kasutab flavourart maitseid - foorumites nii kirjutatakse. kui kellelgi on õige FA maitsed või viitsib telldia saab ära proovida. 100ml peale läheb ~ 2-2,5 ml maitse 10 ml maksab ~4€
 13. "Designed by RITCHY GROUP Ltd. Hong Kong, Assembled in China Powered by FlavourArt ( powered este prea mult spus si cred ca cei de la FA or sa ia masuri ) Lichid LIQUA sigilat,10ml Contine: Propylene Glycol, Glycerol, Water, Italian Flavors (PG 75%, VG 25%)"
 14. hmekk

  Tere Tulemast!

  ja läbu ka ei ole
 15. Einoh ma pigem arvan, et asi on coilis, et ümber tahi on palju "ruumi" ja vedelik niimodi pääseb sealt sisse ja hakkab lurisema mingil vivi coilil lõikasin ka kunagi seal nätukene ära, et ei pressiks tahile peale ja siis ka pikali olles lükkas mahla sisse ja lurises. kui panin "terve" capi peale tagasi siis enam probleemi ei olnud.
 16. hmekk

  Kotid/case'd

  juhtus nii, et tuli mulle jah
 17. no ma arvan ikkagi, et kondekas Vast peab mingiaeg vastu veel 1-2 kuud ehk? aga eks aeg näitab.
 18. Annab küll -endal mõlema viviga see tehtud ja suurepärane. Aga soovitan järkjärult teha ja vaikselt. ümarviili (väikese) otsaga saab järjest timmida seda ja leida endale meelepärane. Alati saab suuremaks teha aga väiksemaks teha on juba tiba raskem
 19. Niih - Peleoni banaan ja mind segatud 80/20 vahekorras - ja no epic on no ei saa maha panna. maitse on nagu banaan ja siis tuleb õrn mint ka superb. kõigil kellel selline võimalus proovida - soovitan soojalt.
 20. VG vedelikel on ALATI vähem maitset kui PG omadeö - see on vana teada asi.
 21. Aga lühist ei ole? Testritel on olemas lühise "mode" sisuliselt kui üks ots kere vastu panna ja teine sinna keskele siis peaks vaikus olema. Edit: keegi ei tahaks lindistada seda? pinina võib põhjustada ka hapuks läinud kondekas - sellisel juhul jääbki ta end täis laadima ja tekitab häält. lisaks peaks sellisel juhul tekkima voltage drop või ebastabiilsus - kellel tester võiks proovida. enda omal proovisin kõik läbi ja on korras. ja ei pinise.
 22. Kir farise kloonid nagu näha. mis nende hinand on ? Orikad on ~40€juurde
 23. hmekk

  Tank'id

  vb iva ongi mentoolis
×
×
 • Create New...