Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

qwebar

Tavakasutaja
 • Postitusi

  15
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About qwebar

 • Sünnipäev Mai 15

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tallinn

Viimased profiili külastajad

3 183 profiili külastust
 1. Reisimine e-sigaretiga

  Kas keegi on kursis ja oskaks öelda mis koguses võib endaga e-vedelikku lennukisse kaasa võtta EU siseselt? Kas on vahet kas tegemist on isesegatud vedelikuga kus on nikotiin ja kus pole nikotiini sees ? (a la saaksin ilma nikota vedeliku kotti panna ja kohapeal niko osta ja sisse segada)
 2. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Hana 30 klooni 510 ühendus paneb jubedalt näkku, kas keegi oskaks seda vahetada ? Kui telliksin uue 510 ühenduse kuskilt kas siis keegi oleks nõus aitama ? Ise väga tinutamist ei jaga :/
 3. Küsimused, mis kripeldavad

  https://thepiratebay.cr
 4. Vision Spinner II laadimine poolik

  On jah cut-off olemas, vilgub 3 korda ja ei funka kui metalli tükk sees liigub..
 5. Vision Spinner II laadimine poolik

  sain suht koht ulmelise lahendusega hakkama, vana ce4 alumine tükk, sinna sisse sobis 510 adapter ja vahele läks veel mingi suvaline metallitükk et ühendus oleks , sketchy aga töötab
 6. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Okei, tänud vastamast eks ma mõne päeva teen pausi ja siis võtan mõne hea magusa mahla
 7. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Kukkusin näoli üle aia ronides asfaldile, sain suht palju õmblusi huulele ja hambast ka kild väljas. Kas õmblustega veipida võib ? Või peaks paar päeva ootama..
 8. Vision Spinner II laadimine poolik

  Oskad öelda kust seda otsa saaks ? Ja kuidas umbes vahetamine käib ?
 9. Vision Spinner II laadimine poolik

  Enda spinner 2-hel on 510 keermed omadega läbi, kas kuidagi annaks akut päästa ja need välja vahetada ?
 10. Uuele registreerunule

  Tere, olen Oskar. Jõudsin e suitsuni umbes aasta tagasi, proovisin oma venna ce4 pulka. Ostsin siis ka endale selle, nati läks aega mööda ja proovisin evod-i, üllatusin kohe kui palju see parem oli. Suvel sai ostetud veel protank 3 mini ja vision spinner 2, jällegi olin üllatunud kui palju see parem oli , kuskil kuu aega tagasi tuli kohale kayfun mini, ja nüüd peaks lähipäevil jõudma ka DNA30 koos kayfun klooniga , ei jaksa enam ära oodata , oskab keegi vahest soovitada millist akut peaks dna30-me sisse ostma kui plaanis teha kuski 1-1.5 oomiseid coile ? Pole küll siin foorumis uus, aga mõtlesin et peaksin ennast ka tutvustama ( kuigi enamjaolt olen vaikinud :/ )
×