Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

pwn13

Tavakasutaja
 • Postitusi

  66
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Evic-VTC mini

  Terv, s6ber plaanib ka endale sellist soetada, ning tal delta 23 otsik üle. Kas kõlbab sinna otsa esteetilises mõttes, et näeb viisakas välja? Samas kui kellelgi siuke kombinatsioon olemas, siis võiks pildi lisada.
 2. Joyetech delta - muljed

  Mõtlesin vahepeal vähe puhastada. Lugesin seda juhendit, aga seal pole märgitud, millist pinget või watte on kasutatud? Endal keha otseselt punaseks küll ei läind, ulmelist pinget samas ei andnud ka.
 3. Joyetech delta - muljed

  Lappasin teema l2bi, mis watte peaks siis delta 23 puhul evic supremiga kasutama?
 4. eGo-CE4 katki

  Spinner II + mt3s
 5. Vision Spinner II laadimine poolik

  Pinge keerata 4,8v peale ja üldiselt siis olen enda nicorexi laadijaga hakkama saanud. Vahest kui väga tühi on, tekitab probleeme "kollaselt" "sinisele" üleminekuga, siis tuleb korraks lahti ühendada. Samuti võiks peale laadimist meelde jätta, et enne coili põletamist volt vähe alla jälle keerata.
 6. Millist clearot?

  Praegu valikus iclear16/30 või vision mini vivi nova. Aparaadiks siis spinner 2
 7. Millist clearot?

  Peale iclear16- e, veel miskit soovitatkse vision spinner 2- le. Evod clearo on pisut väike.
 8. Kotid/case'd

  Ise kasutan eGo de jaoks http://www.nicorex.ee/nahast-vutlar-e-sigaretile-ego/ sellist vutlarit, kena ja lihtne välimus, mingit muud tavaari kaasas ei kanna. 2 eGo d siis tavaliselt kaasas, pole kunagi hätta jäänud.
×