Jump to content
E-sigareti foorum

kaos

Tavakasutaja
 • Postitusi

  87
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by kaos

 1. kaos

  hiinast tellimine

  mis mõttes oma suva põhjal?
 2. kaos

  hiinast tellimine

  Palju siis võib tulla hiinast tellides niko vabasid vedelikke ja komplekte mingi 800e eest, tollimaks? oskab ehk keegi öelda.
 3. ma teen ise koguaeg näiteks selliseid mentooli-piparmündi vedelikke sest midagi muud pole leidnud mis meeldiks
 4. nii kuna kasutan koguaeg evic'i otsas iclear 30 juba viimased kuuaega kui mitte rohkem siis olen tähele pannud et viimasel ajal täidan 2 korda vähemalt paaki kui mitte rohkem seega 6ml ja peale päevas.
 5. Saabus ka nüüd ühistellimuse pakk Etigarast, Rumeeniast siin ka paar pilti. http://www.upload.ee/files/3328194/20130522_093056.jpg.html http://www.upload.ee/files/3328196/20130522_093230.jpg.html http://www.upload.ee/files/3328202/20130522_093930.jpg.html hakkan siin asju vaikselt sorteerima kuradi Etigara tüübid on mulle 2 komplekti vähem saatnud, tellisin 5 komplekti ce5 automaiseriga sigarette aga sain 3
 6. sain paki kätte nii umbes 21.20 kuller tõi mulle oma isikliku autoga ära mina olin sel ajal männikul kergteel rulluisutamas. ja täna saabus ka Fasttech pakk kus siis oli prooviks võetud naisele üks ce5/ce6 automaiser tuli ka noh nii umbes kuuaega. aga jah mina soovitan ka soojalt kasutada ikka smartposti see on kindlam ja parem kui post24
 7. Edusammud, paistab et see kõvasti pressimine ja helistamine tasub ennast ära ikka just helistas mingi tegelane Eesti postist ja seletas et täitmise ja tühjendamisega oli segadus ja minu pakk ei jõudnudki automaati ja täna siis õhtul peale 21 tuleb kuller ja toob mulle paki ära tasuta
 8. eip kella 20 ja homme töötab ka isegi kuid kuni kella 15 ainult kahjuks:D
 9. Täiesti hullumaja mis seal eesti postis toimub, tellisin kolmapäeval sillamäelt 4 maitse vedelikku, siiamaani ei ole kätte saanud, kuigi oleks pidanud juba eile olema post24 automaadis, never ever ei kasuta enam post 24 automaati kui selle paki kätte saan ja ei soovita kellegil teisel ka seda teha, sest eile tellisin kiirkorras flavourshop'ist natuke baasvedelikku ja täna hommikul tuli ilusti sõnum et pakk on kohal smartpost automaadis. täna siis hommikupoole kell 10 helistasin eestiposti ja küsisin et mis värk on kus mu pakk on, öeldi et saadan päringu kulleri osakonda ja võtame ühendust teiega, kell 12 helistasin uuesti sest minuga ei oldud siiamaani kontakteeritud, ja öeldi sama et teeme päringu kulleri osakonda et kus kohas pakk on. öeldi et võetaks siis ühendust, kuid ikka SUUR 0 nüüd kell 18 helistasin uuesti ja küsisin et kus kuradi kohas mu pakk on, öeldi samuti et võetakse ühendust, seega ma ütlesin kurjema tooniga aga enesekindlalt et tehke niimoodi et nad siis kindlasti võtaksid ühendust ka mitte et te ainult ütlete et lasete neil ühendust võtta, eks ma kella 19.00 proovin uuesti ja 19.50 proovin uuesti, sest tahaks ju pakki kätte saada siiski. sellepeale üks lause USKUMATU ON SEE EESTI POST
 10. ja ma arvan et kontakteeru kasutaja Spezz temal on ehk üht teist pakkuda, mis tal koheselt ka olemas on.
 11. see ju ainult hea et ei kao niipalju, mul aga läheb päevas kuski 3-6ml vedelikku seda iclear 30 clearoga mis on evic'i otsas.
 12. kaos

  Poola

  ma ka saatsin kuid nad panid sinna peale selle adam ruchalski nime ja pm kui selle nime kirjutad netti siis leiadki et see on hoopis firma nimi, ja toll juhtus siis seal olema järelikult. aga nad saadavad uue paki ja seekord dpd kulleriga.
 13. kaos

  Poola

  Nii nyyd siis saadavad uue paki peale lasin panna random poola nime mitte selle sama mis paki peal oli. seekord saadavad dpd kulleriga
 14. kaos

  Poola

  no lisaksin ka selle faili siia kuid ei tea kuidas. ja samas ego2.pl pole veel vastanud ka oleks eraisikuna saadetud oleksin pakist saanud 5x100ml baasvedelikku ja tühjad pudelid kätte kuid see on firmana saadetud siis ei saa sedagi. tra see ajab nii närvi, ise olin juba arvestanud et tänasest saab hakata korralikult kõrvetama kuid ei.
 15. kaos

  Poola

  Lasin jah ja sain teasa et ei olnud saadetud eraisikuna. Nyyd kauplen et saadaksid homme uue paki ja seekord eraisikuna ja dpd kulleriga.
 16. kaos

  Poola

  Niisiis tellisin ego2.pl lehelt 10 pdl baasvedelikku ja 20 maitset ja kõik saadetakse tagasi trrr värdjad tolliametnikud saadavad tagasi rsk aga ehk peaks laskma uuesti saata neil? Või raha tagasi kysima?
 17. kaos

  Peleoni Aku

  idee poolest peaks ju olema mingi garantii ka või mis?
 18. kaos

  Peleoni Aku

  kusagil elektris skeemis on lühis, saaks selle parandada kuid siis tuleks see lahti vütta ja vaadata mis asi annab lühist.
 19. Ma pakun et mingi Dripping RBA, vähemalt välimus selline
 20. mis mõttes päris tõsine tubakas?
 21. kasutan ka sama vedelikku kuid pole siianu leidnu paremat vedelikku, mis annaks nii maitset kui tossu sama palju . kui hakkab lurisema hoian kõvasti kinni ja korra nagu viskaks seda sis lendab vedelik huuliku kaudu välja ja puhastan huuliku kasutan edasi
 22. mul on 6.8 w ja pole julgenud rohkem panna näitab et 2.0 oomi ka et kas kannatab panna ikka 7.5? vedelikuks on vpg 18mg mentool.
 23. mis moodi see võimalik? igaks juhuks küsin sest endal ka evic ja iclear 30
×
×
 • Create New...