Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

MarttiL

Tavakasutaja
 • Postitusi

  7
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Ei ole valmis vedelikke proovinud..kust ma näiteks neid walc-i kokse saan? Olin kohe baasi peal kuna arvestasin et üks maitse ära ei tüütaks ja ostsin kohe palju erinevaid maitseid et 10 ml kaupa segada =)
 2. Ma segasin omal nikotiinita vedeliku juba ära aga varjant on see et ma valan veidi pealt ära teise pudelisse ja panen lahjenduseks PG-d või/ ja VG-d juurde =)
 3. Enamasti olen pannud 14 tilka 10ml kohta ja on sobiv minu jaoks olnud =)
 4. Segan ilma nikotiinita kokku ja proovin kui see ei aita siis peab teist maitsestajat degusteerima. Soovitaksid mõnd firmat ja kohta kus neti kaudu saab? Enne olen e.piip.ee-st tellinud
 5. Ma segan ise jamh =) Algul kartsin et vb peab kangust vähendama et sellest tingitud, praegu 12 kangusega vedelike kokku
 6. Ma olen üle 3 kuu eSic-i mahlasi seganud ja nüüd järsku ei sobI?
 7. Huvi siis selline et mis võib tingida selle et kurgus on ebameeldiv tunne e sigarit tõmmates? Kas see on täiesti normaalne kui kurk on veidi haige?
 8. Mul on aspire atlantis. Mis vahe neil Klearomiseerijatel ja RBA - del on? Sest see atlantis on ka selle Klearomiseeria all. Sellele aspire atlantisele pidi suht kehv olema seda ise keerata vädetavalt. Olen seda analoogi vastikust juba tundnud kui teised kõrval haisevad sellega
 9. Algaja meelespea

  Tõmbasin algul halli bondi ja klikiga winstonit....Nüüd segan 12mg/ml kangusega PG-d ja 0mg/ml VG-d pooleks kokku koos maitsestajaga ja kuus läheb mõlemat 60ml umbes....on see normaalne? Või ma peaks kangema vedeliku võtma? :S
 10. Algul hakkasin vähem suitsetama. Umbes pool pakki päevas. Siis võtsin kapist välja skysmoke tanki mis oli pea aasta seal juba seisnud...võtsin tõõ juurde ainult 5 suitsu kaasa ja ülejäänud aja kimusin e-sigarit. Lõpuks arutasin töökaaslasega kes juba pikemat aega MODs tõmmanud on ja soovitas mulle Cloupor mini...Ostsin selle ja saan korraliku laksu kätte. Vedelike segan ise kuid aru saamatu veel kuidas peaksin tõmbama et aurustit hoida kuna traat kipub ikka kiirelt kärssama minema...kuus 2 tükki läinud...või on see normaalne? Harva olen siiamaani ka nv suurema peo ajal tava sigareti ette visanud kuid muidu hoidun neist eemale kuna meelbib kui hingeõhk ja näpud ei haise =)
 11. Cloupor Mini

  Ja aegajalt peaksin ma V ja W mõlemaid muutma?
 12. Pildid varustusest

  Ehk oskad aidata kust ma selle teema leian... Ma siin uus
 13. Cloupor Mini

  Kuidas ma peaks selle tõmbamist alustama kui olen eelnevalt skysmoke ego tanki t6mmanud? Soovitab keegi üldse seda?
 14. Pildid varustusest

  Cloupor Mini 30W Features: 1. Size: 77.5mm*36mm*22mm 2. Output power: 7W-30W 3. Removable 18650 battery 4. Output voltage : 3.6V—7.0V 5. VV/VW Mode can be switched manually 6. Vaping time counting ( 15S limited protection ) 7. Pass Through (can vape while charging) 8. Can build on 0.45-3.0 ohm atomizer 9. Adjustable 510 Pin 10. Ohms reading calculats to 0.01ohm 11. Reverse battery protection , no worry about installing battery improperly 12. Left & Right Mode 13. Magnet back cover,no need to use screwdriver,more convenient 14. Instead of screen lock, It can be turned off 15. Over charge protection 16. Colors: Black,Silver Aspire Atlantis Contents of kit: *1 complete Atlantis, *1 replacement Glass Tube, *1 replacement Atomizer 0.5ohm Sony US18650VTC5 flat-top Liitium-Ioon Läbimõõt 18.2 mm Pikkus 65 mm Kaal 44g Mahutavus 2600mAh Pinge 3,6V Piirkoormus 30A Mul siis selline kooslus Eelnevalt kasutasin Skysmoke EGO tanki. Kellegil veel sellise Clouporiga kokku puuteid? Head? Halvad?
×