Jump to content
E-sigareti foorum
old

E-sigareti teemaline küsitlus.

Recommended Posts

Kaua tehtud kaunikene... vist siis esimene tõsisem e-sigareti teemaline küsitlus Eestis on valmis (Y).

 

Küsitlusele saab vastata siin: goo.gl/wCC6V0

 

Küsitluse eesmärgiks on saada esmane ülevaade Eesti e-sigareti kasutajate harjumustest ja eelistustest. Kogutud info avalikustame foorumis. Samuti edastame tulemused vastavatele riigiasutustele, et vastuvõetavad otsused aktsiisi ja muu e-sigaretiga seonduva regulatsiooni osas oleksid enam teadmistepõhiseid.

Vastamine võtab aega 10-15 minutit. Küsitlus on anonüümne.

 

Küsitluse tulemusi saab jooksvalt näha siin (analytics) ja siin (gSheet)

 

Nende vahel, kes soovivad ja kes vastavad küsitlusele enne 2015.05.25 kella 00:00, loositakse välja erinevate poodide poolt välja pandud kingitused.

 

Poed on välja pannud järgnevad kingitused:

spezz.lv - kupongi e-poest ostmiseks väärtusega 45€.

epiip.ee - kupongi e-poest ostmiseks väärtusega 45€.

maitsevaur.ee - kupongi e-poest ostmiseks väärtusega 45€.

esuitsud.ee - kupongi e-poest ostmiseks väärtusega 45€.

veipar.ee - JOYETECH EGRIP SET'i (värv omal valikul), väärtusega 54€

 

Kingituste loosimine on tehtud selliselt nagu ta on, sest arvame, et kogu küsitlus peaks olema 100% avalik ja anonüümne. gSheet aga ei võimalda e-meile peita kui need küsitluse raames küsida. Keerulisema süsteemiga maadlemisel ka mõtet ei näinud. 

 

Jagage siis seda küsitlust usinasti neile kes e-sigaretti kasutavad. Mida rohkem vastajaid seda suuremat jõudu omavad tulemused.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ühine aplaus Oldile, kes härjal sarvist haaras, soiku vajuda ei lasknud ning ka reaalselt käivitas! Levitage ja tehke promo, ehk jõuab veiparite hääl ka lõpuks otsustajate kõrvu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samuti vastatud (Y) Kuna küsitlus on nii lühikest aega üleval olnud, siis mõistagi võib kõik muutuda, kuid suht üllatav et vastajate seas praeguse seisuga vaid üks õrnema soo esindaja on ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meie leibkond ka vastas, ja suured tänud kõigile kes viitsisid teha ja toimetada. Poodidele ka respekt. Kõikidele tuttavatele kes veibivad link edastatud. :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eile vastasin ka ära. teoreetiliselt peaks vähemalt niipalju vastajaid olema, kui on foorumil kasutajaid. aktiivsemalt seltsimehed, aktiivsemalt :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovin nüüd uuesti, enne pani vastamise ajal foorum pange :D
 

Foorumi teavitus oli rämpsposti läinud, mida varem pole juhtunud ja kardan, et ma pole ainus selline. Arvan, et tuleks uus, ilma linkideta kiri laiali saata, muidu paljud ei saagi küsitlusest teada.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellele see foorumi teavitus saadeti? Mina pole midagi saanud... mitte et sellest nüüd puudust tunneksin kui juba ära vastasin, aga ei usu et saajate hulgast need käsitsi välja visati kes siin teada andsid, et vastatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mina olen samuti kahes Eesti poes regatud ja need mõlemad on ka küsitluse eest auhinna välja pannud.

Sa pole uudsikirja ette linnukest pannud ma pakun :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...