Jump to content
E-sigareti foorum

Tanel K

Tavakasutaja
 • Postitusi

  35
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Vennas mul konstrueeris ise endale aku - pani makita akukruvikeeraja 4,8 V aku enda kasuks tööle. Kuna asi on veel katsejärgus, siis ei oska öelda, kui kaua vastu peab, aga tossu annab küll hästi. See väärib küll aasta mod'i tiitlit
 2. Siiamaani paistab, et Liqua meeldib kõigile (ja mitte ainult sealt tabelist). Samas peleonist seda nähtavasti ei saa.
 3. Lisan paar lühihinnangut ülevaadet Inawera maitsestajatest. Soetasin majdan'ist. Kõike segasin 50-50 VG PG seguga ~18mg/ml nik. juures. Virsik (Brzoskwinie) - tundus alguses üsna hea. Võib-olla on 20 tilka per 10 ml liiga palju, võibolla vähe steepimist aga praegusel kujul on ainult üsna rõvedalt välja kukkunud. Selline ärritav kibe maitse. Samas esimene laar (vb oli lahjem) oli meeldiva magusa, mullinätsu maitsega. Kirss (Czerešnie) - Üks meeldivamaid, mis mul nende hulgast on. Lasin nädal aega seista - mõnus, mitte liiga magus kirsi maitse. Vaarikas (Malina) - taas võibolla vähe eksperimenteerinud, aga 20tilka/10ml tuli üsna vastik. Šliwka wedzona (ma ei tea, mingi kuivanud ploom või mis iganes) - sellega tegin siiani parima vedeliku; 14 tilka per 10ml. Kontsentraat ise lõhnab palju kehvemini, mistõttu alguses ei hakanud seda proovima, kuid pärast sai sellest parim isesegatud vedelik. Mellow Sunset - väga omamoodi vedelik. Kui keegi väikesest peast on näiteks võilille varrevedelikku maitsnud, siis umbes täpselt selle maitsega. Esimesel tõmbamisel tundub väga rõve maitse, nagu näriks mingeid juurikaid, aga paari päevaga hakkas väga meeldima - on see siis acquired taste vms. Väiksemas kontsentratsioonis lisatuna mingile muule vedelikult saab väga omapärased tulemusi. Sex on the Beach - ei meeldi mulle väga tugeva ja agressiivse apelsinimaitse tõttu. Siiski lisab huvitava tooni väikeses koguses lisatuna mingile teisele vedelikule. Otseselt ei laida, aga puhtalt sellest head asja ei saa.
 4. Tabel kuni praeguseni uuendatud, vabandan suure ootamise pärast. Edaspidi teen uuendusi ca nädala-kahe tagant, sõltuvalt hindamiste arvust. Ei lisanud maitsestajate hinnanguid, sest nende jaoks on eraldi teema ja tulemused võivad suuresti segajast ja kogustest varieeruda. Olen tänulik kui leiate tabelist vigu ja muidugi kui postitate hinnanguid
 5. Millalgi lähiajal viin uuendused sisse. Mõtlesin, et iga paari postituse tagant uuendada on asjatu, nüüd on juba parajalt kogunenud hinnanguid.
 6. Siiani kõik hinnangud sisse viidud. Arutelu (nagu ülal) palun teha mujale teemadesse, aitäh hindajatele!
 7. Võimalik, et 23 paiku astun läbi, kui seni veel seal olete
 8. Mul on kokku 4 MT3 BCCd. Siiani töötavad ilusti originaalcoiliga ja kindlasti siiani parim clearo mis nullist töötab. Siiski, parandada saab nii, et võtta origilaallisatahid ära ja panna üks 1mm taht asemele (majdani 1mm, mis tundub et on pigem selline 1x2mm). Siiski, üks neljast clearost on jube halva tõmbega - kui korralikult külge kruvida, ei tule peaaegu üldse õhku läbi. Vaatasin ja võrdlesin siis neid, ja avastasin, et tollel clearol on need 3 õhuauku tehtud otse keerme peale, samas kui ülejäänutel on keermest kõrgemalt ja aku küljes käib õhk ilusti läbi. Seega kui kellelgi analoogne häda, soovitan seda alumist osa lähemalt vaadata ja vajaduse korral lisaauk(e) puurida/uuristada.
 9. Kinnitan ka omalt poolt, et tegu kusagilt p**sest välja imetud, seosetu ja vale mölaga ja odava "reklaamitrikiga" mida need onud kasutada üritavad. PS: muidugi mittedestilleeritud vesi (erinevalt VGst, PGst, dest. veest jms) juhib üsna hästi elektrtit ja mine sa tea, võibolla kraaniveega pooleks ei tööta coil nii hästi kui peaks.
 10. Parandasin vead ära. Mõtlen selle google docsi variandi peale, varsti võib tabel tõesti liialt kohmakaks minna.
 11. Esimene isekeeratud coil vapeonly'le keeratud; 5 keerdu 0,2mm nicrome andis kokku 1,5 oomi; keerasin 2mm wicki ümber ja 1 samapaksu panin veel peale. Tossab hästi, natuke veidralt mullitab, aga eks seda saab lisawickiga parandada. Nüüd siis veel harjutada ja mesh wickidele liikuda
 12. Sai nüüd juppideks võetud ja kokku pandud paar mt3, vapeonly BCC mega ja eClear vivi nova koopiat ja põhimõtteliselt on selge kuidas clearod sktuktuuriliselt funkavad. Nüüd tahaks alustuseks keerata ise paar coili ja tekkisid mõned küsimused. Majdan paistab müüvat osasid materjale http://www.majdan.biz/electronic-cigarettes/parts-and-accessories/materials Nagu ma aru sain, on 0.2mm Nichrome veidi parem (pole liiga suur takistus enda coili keeramiseks), kui 0.16. Kas 2mm silica nöör on okei? Lisaks, kust saab kõige kergemini mingisugust head meshi materjali? Mis suurus on parim, 300; 400; 500? Ja kas meshi kõrvetamiseks piisab a'la gaasipliidi või tulemasina leegist, või tuleks kohe mingi korraliku põleti soetamise peale mõelda? Kas ilma puurita saab hakkama (teha auk mesh wicki jaoks kääride vms suuremaks)?
 13. Väga hea ülevaade Lisaks veel et VG (glütseriin, glütserool) on olemuselt siiski samuti alkohol.
 14. pigem 999mg/ml (100mg on 10% lahus) Jah täpselt. 99mg/100mg on sama mis 990mg/1000mg(või ml) ehk siis "990 mg" meie kõnepruugi järgi .
×
×
 • Create New...