Jump to content
E-sigareti foorum

killer85

Tavakasutaja
 • Postitusi

  10
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Tänud, eks panen lähipäevil tellimuse teele
 2. Puhuks vanale teemale elu sisse. Nimelt tuli ühel külmal talvepäeval mõte taas pisut tihedamini e-sigaretti suitsetada - ning üsna peagi suutsin clearo ära lõhkuda Siit ka küsimus - mida spetsialistid tänapäeval iStick 30W peale istutada soovitaksind? Ise coile keerata ei viitsi.
 3. Otsisin oma vana varustuse - Protankiga varustatud eVici sahtlipõhjast välja ning mõtlesin üle pika aja jälle elektroonilist teha. Kuidas 'tänapäevane' varustus on, kas tasuks mingi uus clearo peale istutada? Omal ajal muutus jube tüütuks coilide vahetamine, olid kuidagi viletsa/kõikuva kvaliteediga. On selles vallas ka mingeid arenguid?
 4. Kaua teistel ProTanki kasutajatel coilid peavad? Olen kuu aega vaheldumisi kahte coili kasutanud ning tänaseks päevaks ei taha kumbki enam eriti tossata, õhk käib kuidagi viletsalt läbi. Viskasin praegu (viimase) tutika peale, tossab jälle nagu loom
 5. Sattus ka vististi pira-Protank otsa ning tossu tuleb küll kahtlaselt vähe. Kui paak tühi, siis katsetan veel originaalcoili ning teise vedelikuga. Edit: originaalcoil peal ja tossab nagu loom. Kannatab selliseid ülivähe tossu tekitavaid coile kuidagi timmida ka?
 6. Kinniselt seisis umbes 12h enne esmast proovimist. Lahtiselt jätsin täna kuskil 20:00 paiku laagerduma.
 7. Kuna sai mõtlematult korralik potitäis (30ml) tehtud, siis lahjendamist esialgu väldin. Pealegi pole nii suurt potti, kuhu kõik see krempel ringi valada. Panin küll anuma uuesti servani täis, hommikul sai üks ProTanki täis võetud. Eks proovin kuskil nädala üärast uuesti Maitseks muidu arbuus.
 8. Tea, kaua pudel lahtiselt seista tahab, et maitse tagasi tõmbaks? Sai ise segu tehtud ning maitseainet läks veidi palju.
 9. Joytec PG+VG Peach 11mg - liiga keemiamaitseline minu jaoks Joytec PG+VG Tobacco 11mg + Joytec PG+VG Cigar 11mg +
×
×
 • Create New...