Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Frindo

Tavakasutaja
 • Postitusi

  12
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 1. Kanger EVOD2, T3D ja AeroTank

  Kanger Aerotanki umbes kuu aega kasutatud. Siiani olen väga rahul, topeltcoil aurab kenasti ja sissetuleva õhu reguleerimine toimib väga tõhusalt. Õhu läbilaskvust saab päris suures ulatuses timmida. Kuna mulle sobib pigem kinnine toru paremini proovisin varem Protanki peal eraldi airflow controllerit aga see ei andnud nii head tulemust kui Aerotank. Välimus (ei ole selline nagu ülemiselt pildilt näha, pigem Kayfun-i moodi minimal) sobib mulle ka paremini kui varasem Protank 2. Võrreldes Protank 2-ga on Aero samm edasi.
 2. Uuele registreerunule

  Tere, Martin Tartust. Suitsetanud lühemate ja pikemate vahedega (2 päeva - 3 aastat) kokku umbes 15 aastat. E-sigaretid on umbes pool aastat aidanud analoogidest hoiduda. Praegu tundub, et nii võiks jäädagi. Umbes aasta olin suitsust puhas olnud, kuni uudishimust proovisin e-sigaretti ja nii see näppu jäigi. Niisiis liikusin mitte analoogi pealt e-sigareti peale vaid analoogi pealt mitte suitsetamise peale ja sealt tagasi e-sigareti peale. No vähemalt analoogi ei tee enam, see on ka saavutus (minu jaoks). Esimene komplekt oli Janty Clearo, mis pole kõige kehvem valik alustamiseks, sealt edasi tuli Evod ja Twist aku. Nüüd kasutan Vamo-t ja ProTank 2-e.
×