Jump to content
E-sigareti foorum

uncle-sam

Tavakasutaja
 • Postitusi

  20
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Nagu aru saan siis Nautiluse coilide puhul pole pesemisest suurt kasu nagu ntx Iclear coilide puhul ehk siis kui hakkab juba kärsakat andma viska minema ja võtta uus.
 2. Nojah ma pole kunagi ise coile teinud aga nagu aru saan siis see eriline tuumafüüsika pole peaks ka kunagi äkki ise neid tegema hakkama.
 3. Nojah ei tea praegu päeval pole lurisenud eks näeb kas homme hommikul luriseb või mitte.
 4. Scuall võib küll aga jättan selle siiski vahele.
 5. Ok tänud eks lähen toon siis omale seda voltareni ja kui siis paremaks ei lähe siis homme perearsti juurde.
 6. Kas seda diglofenaci saab üldse ilma retseprita?
 7. Hehe joo pildituks hea soovitus aga sellega see oht,et võid veel midagi katki kukkuda siis veel hullem ju.
 8. No selles,et valuvaigistitel vahe selles ma ei kahtlegi.Praegu mul 400 ibumax siiani tavaliselt valu korral see aidanud aga noh kuna hetkel trauma järgne valu siis vist tõesti sellest ei piisa ja tuleb midagi muud vaadata.
 9. Nojah siis äkki asi hoopis selles coilis mis sees sest hetkel see coil sees mis tal algselt kaasas ja siit foorumist olen lugenud,et sellega kippubki lurisema.
 10. Perearsti juurde pole eriti pikk maa minna paraku tollest vähe kasu ja mustamäele liiga pikk maa karkudel komberdada. Tegelt üks variant on siin lähedal on ka üks traumapunkt,aga ise asi on see kas nad aitavad ka kui muud toimingud mustamäel tehti?Aga vist muud üle ei jää kui sinna komberdada ja vaadata mis saab.Ehk ikka aitavad kui näevad,et inimene karkudega.
 11. Keegi võiks head nõu anda kuidas põlve valust lahti saada kui jalg kipsis ja valu vaigisti ei aita alguses polnud hull aga praegu ikka julmalt valutab põlv tahaks sellest valust lahti saada aga ei tea kuidas.
 12. Üks asi on siiski veel vähemalt minul,nimelt seisis ta mul öö läbi püsti ja hommikul lurises kuigi soovitatakse clearo tagurpidi üldiselt mitte hoida siis selle clearoga vist see asi,et kui pikkemat aega ei kavatse kimuda peaks tagurpidi keerama,või äkki aitab näiteks hommikul see kui enne esimest kimumist hoiad mingi 5 minti tagurpidi kuna olen suht laisk siis päris igal hommikul ei tahaks lahti võtta ja kuivatada salfakaga.
 13. Sain ka täna oma Nautiluse kätte Spezzilt.Panin ta oma coolfireI otsa ja no on ikka tõeliselt hea asi kõvasti parem kui see Iclear mis cool firega komplektis.Ja väga hästi sobivad need oma vahel kokku päris ilusa välimusega see komplekt olen väga rahul tänud Spezzile.PS nagu aru saan on ainuke häda see,et coile peab üsna palju varuma.
 14. Ei teagi mis tal viga oli,seis niisama ja nüüd õhtul töötab korralikult väga imelik asi.Ju siis oli mingi poltergeist vahepeal sees.
 15. Ei oska mujale seda küsimust panna aga ehk keegi oskab aidata,probleem siis coolfire 1-ga selline,et isegi siis kui on aparaat välja lülitatud ja pannna clearo külge hakkab kohe ise aurutama ilma sisse lülitamata.Ehk on kellegil veel sellist asja olnud ja oskab öelda kuidas sellest lahti saaada.
×
×
 • Create New...