Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
xxlmaster

[Ülevaade] - BCC "Mega" Vapeonly

Recommended Posts

hakkan ka selles bcc megas pettuma 1 päevaga läks 2 coili :D 2,2 oomise coili näitas lõpuks 0.7 oomi ja mingi short kiri ees ja vedelik suus :S .Huvitav kas asi võib ka vedelikus olla? kuna kui need 2 coili läksid oli üks kindel vedelik sees ja teiste vedelikuga selllist jama ei juhtunud.Proovisin täna ühte coili mis näitas 0.7 oomi ,panin evicule külge näitab ilusti 2.2 oomi paar tõmmet ja asi jälle tuksis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paistab olevat kontakti probleem ja vedelikust oleneb ka palju.

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panen ka siis kirja oma kogemuse selle clearoga.

Lugedes siinseid kommentaare, uuristasin ka kohe õhuvõtu augud suuremaks. Tõmme läks paremaks, kuid sellega kaasnevad kohe teised probleemid. Nimelt kui nüüd vedeliku tase langeb alla poole, hakkab clearo ebameeldivalt lurisema ning kuskil veerandi peal hakkab vedelikku tõmmates ka suhu tulema. Modimata clearol need vead puuduvad, katsetasin sama coili ja sama vedelikuga.

Kellele need kaasnevad nähud ei meeldi, peaksid hoiduma aukude näppimisest ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panen ka siis kirja oma kogemuse selle clearoga.

Lugedes siinseid kommentaare, uuristasin ka kohe õhuvõtu augud suuremaks. Tõmme läks paremaks, kuid sellega kaasnevad kohe teised probleemid. Nimelt kui nüüd vedeliku tase langeb alla poole, hakkab clearo ebameeldivalt lurisema ning kuskil veerandi peal hakkab vedelikku tõmmates ka suhu tulema. Modimata clearol need vead puuduvad, katsetasin sama coili ja sama vedelikuga.

Kellele need kaasnevad nähud ei meeldi, peaksid hoiduma aukude näppimisest ;)

Minu mudimata clearol on samad vead ja mina loobusin. Proovisin ka ise keeratud coil'iga, toimis paremini aga ikka oli imelik maitse juures ja õiget maitset polnud.

Samas mõned väidavad et neil toimib see clearo väga hästi, seega ilmselt on asi tõmbamisstiilis või vedelikus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhas vg vedelik on selle clearo jaoks liiga paks, pg vg segu toimib hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhas vg vedelik on selle clearo jaoks liiga paks, pg vg segu toimib hästi.

Mina kasutan Liqua vedelikke, need peaksid 75/25 vms olema.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ma kasutan selles Peleoni VG mahla. Ei ole 6-7 coili hulgast veel leidnud sellist mis lurisema ei hakkaks. VPG baasil ise segatud mahla ei juge küll sinna sisse kallata, jookseb teine veel äkki alt ka välja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal kohe lurises, eile panin uued vedelikud sisse, nüüd pmst tõmban pool paaki endale suhu.:/ üldiselt pettunud. aga NVlõpp peaks kanger protank tulema loodab et on parem.

Protank on kõvasti parem kui Vapeonly. Aga tee mis tahad, maitse on iClear 30'ga parem...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain hmekki käest puuritud aukudega bcc (enda oma kukkus järjekordselt ja plastik ei pidanud seekord vastu ) - algul tundus nagu võõras et erinevalt tavasuitsust tuli kuidagi liiga kergelt õhk peale aga nüüd ära harjunud. Paagi saan peaaegu kuivale tõmmatud ning plörisema eriti ei hakkagi. kasutan flavourshopi baasvedelikku 50/50, 7030 virsikut ja energy cowd. Coilide koha pealt ütleks et ei saa ma aru kes neid üle 1,8 ohmiseid üldse ja milleks kasutab - küll põlevad kohe läbi küll maitse jama. ainuke mis kõlbab on tõesti 1,8ohm. Plastik orig tippid on ka jamad juba kaks tükki katki kukkunud, nüüd imengi niisama otsast :D Juba saabus mega usper tank http://www.e-smokeireland.eu/product-p/agr.htm (6ml, carto lukk, täiteava) ja ootan kohe kohe lr singelcoil 50 mm boge cartosid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nüüd kasutanud 3 nädalat ja esimest korda hakkab vedelik suhu tulema krt , alguses seda jama polnud peab vist ka augud ülepuurima

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ühel tegin augud natukene suuremaks, õhk käib kergemini läbi küll aga lurisemise vastu see ei aita. ma väga palju suuremaks ei teinud, mudisin nõelaga augud suuremaks - kui kannatust on siis see metall on piisavalt pehme (alumine kontakt lükka välja siis mahud vabalt mängima). Ideaalset varianti polegi leidnud. Mõni coil toimib esimesed paagitäied üsna hästi aga paagi tühejenedes hakkavad lurisema ikka. Mulle tundub, et see on puhtalt tõmbamise stiilist kinni, mõnikord tavarutiinist väljas ei pane tähelegi kui paak peagu otsas on ja pole lurisema hakanud kuigi sama coil eelmise paagitäie sama vedelikuga luristas juba poole pealt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marx, kas oskad soovitada kust nii pisikese puuri ja mingi relva selle ringi ajamiseks mõistliku hinnaga saaks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt, ma vist tegin liiga suureks. Ei lurise aga mingit matsu kätte ei saa. Kui eVicul hoian näppu ühe õhuaugu ees, siis enamvähem.

Ei tea kuidas seda auku vähe väiksemaks tagasi saaks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt, ma vist tegin liiga suureks. Ei lurise aga mingit matsu kätte ei saa. Kui eVicul hoian näppu ühe õhuaugu ees, siis enamvähem.

Ei tea kuidas seda auku vähe väiksemaks tagasi saaks?

9 korda mõõda, 1 kord puuri ;)

Aga oskuslikult asetatud teibitükk võib asja päästa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt, ma vist tegin liiga suureks. Ei lurise aga mingit matsu kätte ei saa. Kui eVicul hoian näppu ühe õhuaugu ees, siis enamvähem.

Ei tea kuidas seda auku vähe väiksemaks tagasi saaks?

pane silikoniga kinni ja tee kõrvale uus auk (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marx, kas oskad soovitada kust nii pisikese puuri ja mingi relva selle ringi ajamiseks mõistliku hinnaga saaks?

ehituspoest? mul väike makita akutrell ja puur oli ka suht juhuslikult olemas, trelli ja puure läheb kodus vahest ikka vaja :D

kuna endal oli olemas polnud vaja leiutada aga see metall nii pehme et mingi peene kruviga või küüne kääride otsaga saaks ka hakkama ma usun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina ostsin vene ja hiina 1mm puure Tallinnas Ranna hotelli vastas olevast tööriista poest. Maksid alla euro, kui õieti mäletan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

natukene peaksidki minema kuna coil iseenesest ongi soojust eraldav aga peaks jääma mõistuse piiridesse

Share this post


Link to post
Share on other sites

niih, sai siis ka seda asjandust natuke ümber tehtud, coile ma ei ole sellele keeranud, algul paar korda tuli sellist kibedat maitset siis kadus ära, see uute coilide puhul tavaline, oli minuomalgi küik sellele vidinale iseloomilikud tüüp vead, õhku ei tulnud läbi , lurises jne, jazz il oli siin üks sakslaste video, kus oli ülesse, huuliku alla lisa auk tehtud, et ei tõmbas seda vaakumisse ja vedelikku suhu ei tuleks, tuli mulgi, tegin selle augu, siis tegin alt ühe õhuaugu ja tsipa suuremaks, hetkel töötab, ei lurise, tossab, maitset küll nüüd see tegevus juurde ei andnud, vähemalt minuarust, aga elame näema, kaua ta nüüd vastu peab, ah jaa, ega enam niimodi täita teda ei saa, et keerad lahti kallad täis, see nüüd möödanik, tänu sellele ülemmiele augule, aga nõel pudeliga saab edukalt selle täis lasta , nii et pole hullu, kallutada saab ka, ei tule sealt august mahla välja, kuigi . ise arvasin, et tuleb, ma tea mis valemiga ta seal sees põsib, keerasin ta küljeli, ja huuliku alune jäi kuivaks..... (esiga)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saurix, arvatavasti maailma pikim lause... :lol: Ma niisama norin. :)

Ise oman ka Vapeonly-t, kuid mulle pole see mitte kordagi meeldinud.

Alati on mingi jama, laseb läbi jne ning nurka ta seisma jäigi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...