Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
masmre

Ettevaatust happeliste vedelikega.

Recommended Posts

Kuna paljudele meeldivad hapud maitsed, siis loen oma kohuseks teisi ka hoiatada. Happeliste e-vedelikega peaks kasutama metallist või klaasist tanke.

Või dripping süsteemi. Nimekiri ohtlikest vedelikest on pikk ja seda võib ka igaüks täiendada, kui miskit leiab.

Need siin siis tõestatud ohtlikud plastik klearodele ja tankidele:

Absinthe (Decadent Vapours)

Mõned kaneeli-maitsed ja segud kus on sees kaneeli (näit. Cola)

Sidrunihapet sisaldavad segud

The Perfumer's Apprentice maitseained

-Cinnamon Danish

-Vanilla Custard

-Pineapple

-Vanilla Bean Ice Cream

-Ripe banana

-Honeysuckle

-Maraschino cherry

-Cherry blossom

-Root beer

-Ripe banana

-Honeysuckle

-Maraschino

-Cherry blossom

-Root beer

-Salmiak

Posted Image

Soomlasel läks tank 2 tunniga selliseks, kui tõmbas salmiak vedelat. Paljudel on isegi mõrad sisse tekkinud ja lõpuks katki läinud...

Mõni on tegelikult eriti hapu ikka küll, teinekord on siuke tunne, et purihambad pragunevad :lol:(esiga)

Lisan veel ECF'i nimekirja, mis ei kannata polükarbonaat asjadega koos eksisteerida:

Sour flavors

Malic acid

Citrus acid

Cinnamon like "atomic cinnamon" types, not warm cinnamon like cinnamon coffee cake, this is okay

Wintergreen juice or flavoring

TPA ripe banana flavoring

TPA honeysuckle flavoring

TPA maraschino cherry flavoring

TPA cherry blossom flavoring

TPA root beer flavoring

Mrs. T's strawberry shortcake, snickerdoodle

KBV Hummingbird nectar

mimosa(because of the orange)

cola(because of cinnamon)?

Vapor Renu Teaberry, cherry vanilla (possibly most of their flavors)

Vapor Renu Mt. Dew baha blast and Strawberry limeade

Oil based/e liquid that contains essential oils, when mixed with pg/vg, creates esters which will crack plastics

E liquids that contain triacetin, used in vg liquids to carry flavor more effectively

Vapalicious Gooey Butter Cake

Nutmeg

Clove oil

Mt. Dew flavoring

TPA Cinnamon Danish flavoring

Sassafras

Rawrvapor Hawaii Sunrise

TPA Vanilla Custard flavoring

Tasty Vapor Cherry Cola

Vixen Vapor Rootbeer

TPA Pineapple flavoring

TPA Vanilla Bean Ice Cream flavoring

Vaporgod Licorice

VAL Goddess

VermillionRiver e juice

Infot hangitud

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pani lausa mõtlema. Kas näiteks IGA müüja sidrun on suure tõenäosusega happeline või on see rohkem kinni selles kes mis kraami müüb? Ma vaikselt hakkaks ka E vedelikke avastama ning tahaks uusi ja uusi asju proovida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vesinikfluoriidhape tõmbab klaasist läbi ilma probleemita, leidub seda näiteks krõpsu maitseainete seas (tihti tomati/paprika maitselistes, minu lemmikud :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin endale ise vedeliku: meest,kummeli teest, taruvaigust, mõnest silmatilgast ja akuhappest. Kas see tähendab ,et mu vedelik on happeline ja võin oma tankiga hüvasti jätta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin endale ise vedeliku: meest,kummeli teest, taruvaigust, mõnest silmatilgast ja akuhappest. Kas see tähendab ,et mu vedelik on happeline ja võin oma tankiga hüvasti jätta?

purihambad peaksid ka purunema sellise jama peale... (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul hetkel tobac bbc clero, see tundub klaasist olevat.

MT3 bcc tundub olevat ka klaasist, plastikkiht peal.

Nii et sidrunit peaks kannatama või .... :roll:

MT3 pidas vastu hulk aega, tuhmiks läks aga pidas. Lõpuks siiski sulatas plastiku pehmeks, praod tulid sisse mustale huulikuosale ja asi oli õhtal. Lammutasin suht algosadeks, sisemine mahuti on ikkagi plastik mitte klaas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Happe puhul minule tundub õigem kasutada sõna "söövitama", mitte "sulatama" või "lahustama" -- viimased jätavad vale, natuke liiga karmi mulje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Happe puhul minule tundub õigem kasutada sõna "söövitama", mitte "sulatama" või "lahustama" -- viimased jätavad vale, natuke liiga karmi mulje :)

... mõte jääb samaks :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sillamäe slivovitši maiste on mul clearosid tapnud, enne kui ära jagasin, milles kühvel. Kahju, mulle ta meeldib.

Osta klaasist tank ja naudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vahepeal olen ise targemaks saanud:

polycarbonate on kõige levinum clearo plastik, selge välimusega ja jäik

polyethylene terephthalate on kõige levinum pudeli plastik, selge välimusega, paindlik

high density polyethylene kasutatakse ka vahest pudelites/tankides, udune, paindlik

low density polyethylene kasutatakse vahest pudelites, udune, pehme

polypropylene kasutatakse vahest tankides, piimjalt udune, jäik

 

e vedelikes olevatele hapetele peavad need kõik hästi vastu välja arvatud polycarbonate mis laguneb ja vabastab vedeliku sisse bisphenol a'd mis inimese kehasse sattudes matkib estrogeeni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Östrogeeni, ehk naissuguhormooni. Meestel muutub hääl peenikeseks ja rinnad hakkavad kasvama :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Östrogeeni, ehk naissuguhormooni. Meestel muutub hääl peenikeseks ja rinnad hakkavad kasvama :P

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiire googeldamine selle östrogeeni kohta, ning tundub et kui kaua seda plastikut suitsetates kuumutada siis lõpuks ei suuda sa toota enam spermapoisse. :):( ei tea kaua seda peaks siis "tarvitama" et selline muutus ka ükskord näole annaks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu siis ei ole midagi enam oodata, pane aga kohe päts ahju :)

Minu pätsikesed läksid magama just natuke aega tagasi. 5ne ja 2ne. Minu pätsikeste vorpimine on nagunii õhtal. Võin naisestuda kyll:)

Imen rahulikult seda naissugu hormooni :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...