Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Adriloom

Vedeliku tootjad ja kvaliteet

Recommended Posts

w/Tar ???

 

Kes sellest kuulnud, maitsnud, kogenud? Hinnad head aga noh... kahtlane. Pole kuulnud.

Mis asi see sul olema peab? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

w/Tar ???

 

Kes sellest kuulnud, maitsnud, kogenud? Hinnad head aga noh... kahtlane. Pole kuulnud.

Mis asi see sul olema peab? :lol:

Pakun, et midagi sellist http://www.fasttech.com/products/1411/1 ... -wtar-10ml

Ma isiklikult ei julgeks seda tellida. Kui FastTechist midagi võtta, siis Liquat, see on seal uskumatu hinnaga (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w/Tar ???

 

Kes sellest kuulnud, maitsnud, kogenud? Hinnad head aga noh... kahtlane. Pole kuulnud.

Mis asi see sul olema peab? :lol:

No vot, pole kuulnnudki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w/Tar ???

 

Kes sellest kuulnud, maitsnud, kogenud? Hinnad head aga noh... kahtlane. Pole kuulnud.

Mis asi see sul olema peab? :lol:

No vot, pole kuulnnudki ;)

:lol:

 

w/Tar=with Tar ehk with Taroil - maakeeli nikotiiniga, need pilukad kutsuvad nikotiini niimodi

Share this post


Link to post
Share on other sites

w/Tar ???

 

Kes sellest kuulnud, maitsnud, kogenud? Hinnad head aga noh... kahtlane. Pole kuulnud.

Mis asi see sul olema peab? :lol:

No vot, pole kuulnnudki ;)

:lol:

 

w/Tar=with Tar ehk with Taroil - maakeeli nikotiiniga, need pilukad kutsuvad nikotiini niimodi

Hmm ok. seda ma ei teadnud (psühho) Kust siit vedeliku tootja nimi leida? : E-liquid for Electronic Cigarettes w/Tar (5ml) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vat oska öelda, eelistusi on erinevaid, mina olen neid tõmmanud, käivad kahh, ega neil miskit häda pole aga isesegatd vedelikele jäävad ikka alla, minuarust liiga intensiivse maitsega on, aga mõnele meeldivadki sellised (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi oskab öelda kumb baasvedelik parem kas Peleoni või Inawera?

On neil üldse vahet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi oskab öelda kumb baasvedelik parem kas Peleoni või Inawera?

On neil üldse vahet?

yldiselt ei tohiks erilist vahet olla, lõhnatud ja maitsetud , kui sa just mingi maitsega ei võta

vaevalt peleon ise vedelike teeb.

inaware on siin põhiline enamusel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere ossin endale e-liquid vedeliku aga tundub kuidagi hästi kane red bull high kuidas seda lahjendada või maitsets saada normaalseks :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere ossin endale e-liquid vedeliku aga tundub kuidagi hästi kane red bull high kuidas seda lahjendada või maitsets saada normaalseks :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 mg peaks olema kui õigesti arusain 50 ml

Kui on 50ml siis lisad 25ml 0 vedelikku. Arvesta ka mingi maitse kaoga kui asju lahjendad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hangseni RY4 oli nii kohutav, et pidin pläru täitsa ära pesema, et sellest maitsest/lõhnast lahti saada. :D Jube jube. :D Süda läks pahaks. :P Sry Spezz - pole sinu süü. :D Oli vaja ära katsetada. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, täpselt nii ongi, et osadele meeldib ja teised vihkavad(mulle endale ka väga ei meeldi). Samas müügi kohalt on üks populaarsemaid kusjuures.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, täpselt nii ongi, et osadele meeldib ja teised vihkavad(mulle endale ka väga ei meeldi). Samas müügi kohalt on üks populaarsemaid kusjuures.

Mentool oli väga super see eest. :)

 

Praegu naudin siis Blackcurranty. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hangseni RY4 Spezzilt, Alguses hakkas vastu, kuid päras, on siiani parimaid, mida olen proovinud.

Once you´ve tried black you´ll never go back

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...