Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
masmre

Dripping Ato IGO-L

Recommended Posts

AGA seeria tegijatelt dripping ato. Roostevabast terasest. Mõõdud: 25mm x 20mm. Suvaline 510 huulik sobib.

MOD aku otsa nagu rusikas silmaauku (Y)

Posted Image

Posted Image

Hea asjake erinevate maitsete proovimiseks ja ka pidevaks tossutamiseks. (esiga)

Poolas müügil : http://www.e-dym.pl/MODY/1091-Atomizer_do_dripu_IGO-L.html - 39.90 poola dollarit hinnaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AGA seeria tegijatelt dripping ato. Roostevabast terasest. Mõõdud: 25mm x 20mm. Suvaline 510 huulik sobib.

MOD aku otsa nagu rusikas silmaauku (Y)

Posted Image

Posted Image

Hea asjake erinevate maitsete proovimiseks ja ka pidevaks tossutamiseks. (esiga)

Poolas müügil : http://www.e-dym.pl/MODY/1091-Atomizer_do_dripu_IGO-L.html - 39.90 poola dollarit hinnaks.

Saab sealt Poola lehelt Eestisse ka tellida? Või teab keegi paremat kohta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain enda oma ka viimaks kätte - pole vigagi, viie punkti skaalas 4+

2 põletit sees ja vamo näitab 1,5 oomi. Normaalset hakkas auru tootma alles 11w pealt. Huuliku august täites kehva doseerida, lihtne põletit ära uputada. Tõmbamisel peab jälgima õhuvõtuava asendit, vedelik auguni ulatub hakkab lurisema. Muidu täitsa (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul ka käes, PBusardo reviewst on täiendatud ka vist, enam ei kuku nii lihtsalt küljest ära, peab ikka jõuga tõmbama, muidu esmasmulje väga hea, vape tuleb korralikult, maitse ka mõnus, vägaväga õhuline tõmme muidugi, mingi 3x õhulisem kui ProTankil isegi.

 

Üks jama tekkis ka korra, panin alguses SVD otsa ja töötas väga hästi, siis panin iCleari korraks SVD otsa ja pärast IGO tagasi, siis SVD näitas, et otsas pole enam midagi, ühendust polnud nagu, samas E-GO aku otas töötas hästi, kruvikaga korra pressisin SVD klemmi ja siis hakkas IGO jälle tööle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Busardo kruvis enda isiklud ju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka isetehtud sees, teine juba või kolmas...ei mäletagi. Põhiliselt kasutan vedelike proovimiseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on 28 AWG microcoil. Väga hea singel coil RBA. Tuhiseb ja mühiseb (Y) Sub oohmidele peaks õhuava suuremaks puurima. Kahju, et ta 20mm ainult on.

Kaasasolev driptip on jura, osta mingi wide bore juurde. Ma tilgutan otse läbi selle, 20 tilka no problem ja rahulikult 15-20min aurutamist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on 28 AWG microcoil. Väga hea singel coil RBA. Tuhiseb ja mühiseb (Y) Sub oohmidele peaks õhuava suuremaks puurima. Kahju, et ta 20mm ainult on.

Kaasasolev driptip on jura, osta mingi wide bore juurde. Ma tilgutan otse läbi selle, 20 tilka no problem ja rahulikult 15-20min aurutamist.

Mis selle traadi täpsem kirjeldus oleks, et valet ei telliks kogematta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ju see o.32mm Kanthal on. Siin võiks ikka meile tuntud mõõtühikuid kasutada. ;)

0.321mm jah. Sorri, ma olen harjunud AWG kasutama, pea enam teistpidi ei võta :D

 

EDIT: Aga üldjuhul on igalpool need mõlemad kirjas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga üldjuhul on igalpool need mõlemad kirjas ;)

  V.a. näiteks spezz.ee. (psühho)  
think.gif

(facep) krt, ma ei osta ju Eestist eriti midagi :P my bad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, mis bad, mina küll arvan, et mõistlik oleks ka kohalikes poodides see number ära tuua.Selle vastu ei saa ju kuidagi, et valdavalt videotes ja paljudel veebilehtedel just selle mõõdupuuga majandatakse. Pigem Spezzile mõttekoht. Ehk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, mis bad, mina küll arvan, et mõistlik oleks ka kohalikes poodides see number ära tuua.Selle vastu ei saa ju kuidagi, et valdavalt videotes ja paljudel veebilehtedel just selle mõõdupuuga majandatakse. Pigem Spezzile mõttekoht. Ehk.

(Y) sealt se AWG on külge jäänud. kõiki asju polegi vaja ära Eestindada. tekitab veel rohkem segadust kui valdavalt räägitakse mingis teises ühikus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, aga ära kohe 50m osta. Pärast tahad jämedamat/õhemat ja istud selle otsas. Kuigi 28 kulub mul kõige rohkem :P

 

Nii 0,3 kui ka 0,32 käivad 28 AWG alla. Kas 50 m oligi plaanis?

Päris nii ka ei ole, 0.3mm pole olemas, se jääb 28 ja 29 AWG vahele.

 

http://www.technick.net/public/code/cp_ ... _to_metric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...