Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
masmre

Dripping Ato IGO-L

Recommended Posts

Päris nii ka ei ole, 0.3mm pole olemas, se jääb 28 ja 29 AWG vahele.

 

Kanthalit toodab Rootsi firma, ehk neil ikka asjad meetermõõdus mitte mikide leiutised. Kaks esimesena ette jäänud linki ka.

http://www.wireandstuff.co.uk/products/Kanthal-A1-Heat-Resistance-Wire---0.32mm-Diameter--320-Micron-or-28-AWG----20-Metre-Spool-2613.html

http://www.wireandstuff.co.uk/products/Kanthal-A1-Heat-Resistance-Wire---0.3mm-Diameter--300-Micron-or-28-AWG----20-Metre-Spool-2610.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei ole toda American Wire Gauget üldse kasutanud ja aru ei saa. Kahjuks/õnneks on meil tunduvalt täpsemad mõõtühikud kasutusel. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris nii ka ei ole, 0.3mm pole olemas, se jääb 28 ja 29 AWG vahele.

 

Kanthalit toodab Rootsi firma, ehk neil ikka asjad meetermõõdus mitte mikide leiutised.

Midaiganes. Ja seal samas on sul kirjas ka AWG. 28 AWG on 0.321mm kustkohast se 0.3mm 28 AWG sinna leiutatud on, mina ei tea. Pole ju väga loogiline, või mis?

Ma vähe arvan, et Kanthal vorbib seda ka muudel otstarvetel kui ainult meie jaoks ja igas mõõdus millist vaja, kas mikide mõõtu või euro. Aga sellel lehel on kül väga eksitavalt asi esitatud.

Läheb juba päris OT :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt ümardavad Mikid seda 0.3mm. Mitte vastupidi. :D

Kurat seda teab, 0.3 ja 0.321 on mingis tööstuses kindlasti suur vahe. Mingi erinevus tuleb ka coili keerates.

Pigem kaldun arvama, et toodetakse erinevate turgude jaoks erinevat mõõtu.

Muidugi mul pole õrna aimugi kus seda traati täpsemalt veel kasutatakse, savi ka. Põhiline, et auru on :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt ümardavad Mikid seda 0.3mm. Mitte vastupidi. :D

Kurat seda teab, 0.3 ja 0.321 on mingis tööstuses kindlasti suur vahe. Mingi erinevus tuleb ka coili keerates.

Pigem kaldun arvama, et toodetakse erinevate turgude jaoks erinevat mõõtu.

Muidugi mul pole õrna aimugi kus seda traati täpsemalt veel kasutatakse, savi ka. Põhiline, et auru on :)

Ilmselt on sul õigus. Tahtsin lihtsalt vaielda. Ja savi muidugi. (esiga):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vist vale valdkonna mehed selle üle vaidlema...

Ja ma ei tea kas mul on õigus või mitte. Segaseks on se asi aetud ja igal poel on veel omakorda erinevalt esitatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...